asabi
asabi (üye)
İstanbul / Amatör

Kodak Dx4530 ’un Fiyat Farkı

merhabalar. bi süredir kodak dx4530'u araştırıyorum ama değişik sitelerdeki fiyat farklarından kafam karıştı. 5.2 megapixel 32mb hafızası olan bu makina vatanbilgisayarda 436$+KDV, aydinlar bilgisayarda 243$+KDV. fiyat farkı inanılmaz.5.2mp bi makina için pahalı fiyat daha inandırıcı ama ucuza aynı fiyatda kaçmaz gibi. sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz bi karşılaştırma yaparsanız. ucuz fitatta bi sorun çıkarmı, yoksa pahalı olan mı yanlış yapıyor.
isteğenler kontrol edebilir.
http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=895
http://www.aydinlar.com/turkce/detay.asp?marka=9&urun_id=2081

Tarih: 28 Temmuz 2004, 20:20 - İp: yok
bozo
bozo (üye)
Kocaeli / Amatör

vatan bilgisayar abartmış.. aydinlar. com un fiyatı da ucuz deil. normal piyasa fiyatı filan.. daha uyguna peşin vereceksen doğubank civarındaki dükkanlardan alabilirsin..

Tarih: 28 Temmuz 2004, 23:30 - İp: yok
butterfly
butterfly (üye)
Bursa / Amatör

asabi, ben 10 gün önce real'den kodak 4530 aldım. 450 milyon ve kredi kartına iki taksit. sanırım senin aydınlar bilgisayarda bulduğun makina daha uygun fiyata. bence kaçırma.

Tarih: 29 Temmuz 2004, 08:25 - İp: yok
yyilmaz
yyilmaz (üye)
İstanbul / Meraklı

bende ağustosun 3'ünde sirkecide buldum.savaş ticaret diye bir yerden aldım.450 milyon.2 yıl garantili.bilmiyorum ama belki ellerinde 1-2 tane daha kalmıştır.bence acele edin.çünkü kodak 4530 makinlar üretimden kaldırılmış.nedenini bende bilmiyorum.bu kadar güzel ve uygun fiyatlı bir makinayı neden kaldırdıklarını.bence makinanın 5.2 megapiksel olduğundan dolayı bu kadar fazla fiya veriyorlar.450 milyondan fazla vermeyin.iyice araştırma yapıp ondan sonra alın.ayrıca eyüp sultan da bir mağazada da gördüm oradada 450 milyondu.ayrıca bi sorun olduğundan değil bu ucuzluğu.3 hafta önce bi arkadaş 420 ye aldı.dediğim gibi makinanın üretimden kalkmasıyla birlikte satıcılar fırsattan istifade koydular zammı.şu an piyasadaki en uygun fiyatlı makina bence 4530.....isteyene çektiğim resimlerden birkaçtane gönderebilirim...

Tarih: 5 Ağustos 2004, 02:31 - İp: yok
  • 1