matteo24
matteo24 (üye)
İstanbul / Amatör

Kodak Cx7430,panasonicdmclc 50...

kodak cx 7430, panasonic dmc lc 50 ve pretec dc 3305 arasında kararsız kaldım.

mantık olarak kodak ağır basıyor.(242$ +kdv)

pretec kullanan arkadaşım makinasından çok memnun.fiyat-kalite oranı iyi. 179$

panasonic dmc lc 50 leicanın merceğini kullanıyor +128 sd kart veriyor. Ancak içime kurt düştü.iyi değilde ondan 128 sd kart veriyorlar diye.426 milyon

yardım bekliyorum.

özellikle panasonic dmc lc 50 kullananlardan...

Tarih: 27 Kasım 2004, 23:01 - İp: yok
linuxs
linuxs (üye)
Kocaeli / Amatör

Valla arkadaşım ben 1 hafta önce Kodak 7430 aldım amatör bir fotoğrafçı olarak konuşuyorum tam bana göre bir makina video çekimi v.s bana uygun tabi senin aradığın makine gerçekten bu mu bu kararı en son sen verebilirsin...

Tarih: 24 Aralık 2004, 19:03 - İp: yok
guleryuz
guleryuz (üye)
İstanbul / Meraklı

tabii ki fiyat performans kodak olmalı + fiyatların düştügünü biliyorsuun heralde. kdv dahil 225 $ a alman lazım. iyi günlerr

Tarih: 25 Aralık 2004, 00:24 - İp: yok
muratoz
muratoz (üye)
Ankara / Amatör

Bende CX 7330 var, 7430 dan çok da farklı diil, fiyatına göre güzel bi makine ancak resim kalitesi aynı sınıftaki nikon ve canon'un gerisinde. Sebebini anlayamadığım bir şekilde 3.1 MP de çektiğim fotolarda kalite düşüyo sanki, yani noise üretiyo.
Diğer makineler hakkında bir fikrim yok. Gece flaşlı çekimlerde çok iyi değil.
Ancak Panasonic'in kullandığı optik aksam leica, bu bir artı.
Kolay gelsin...

Tarih: 1 Ocak 2005, 22:50 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sevgili Matteo kodak'la Panasonic'i nasıl aynı kefeye koyabiliyorsun anlamıyorum? Bahsettiğin makineleri sınıflandıracaksak eer 1.Panasonic 2.Pretec (yapısı çok kaliteli) 3. bir başka marka 4.Yine bir başka marka ....10.Kodak

Tarih: 2 Ocak 2005, 12:56 - İp: yok
muratoz
muratoz (üye)
Ankara / Amatör

Burkay abi, canon, nikon, olympus, sony, ricoh,fuji gibi markalardan sonra gelir kodak belki, ama biraz haksızlık etmiyor musun? CX serisi güzel diil ama DX ve LS serisini kullananlar memnun. Saygılar...

Tarih: 2 Ocak 2005, 13:41 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sevgili Murat,Onların memnuniyeti belkide kargadan başka kuş tanımadıklarından olabilir...Sen onlara aldırma

Tarih: 2 Ocak 2005, 16:25 - İp: yok
  • 1