alecsei
alecsei (üye)
Adana / Amatör

Kaliteli Kompakt Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar,

Üye olur olmaz soru sordum pek huyum değildir ama mecburiyetten oldu öncelikle bu konuda kusuruma bakmayın.

Soruma gelince ben 1000 tl kadar bütçemle kasası büyük olan bir cihaz istiyorum Panasonic Lumix DMC-FZ 45K şu ana kadar bana mantıklı gelen tek cihaz ama sizlerin takdiri önemli sonuçta fotoğrafçılıkla uğraşan insanlarsınız.

Cihazı kullanım amacı börtü böcek çekmek değil daha doğrusu hobi olarak kullanmak değil özel günlerde kaliteli fotoğraf elde etmektir. Yani profesyonel olarak kullanılmayacak. Bu kadar para vermeye gerek yok nasılsa sadece fotoğraf çekiceksin demeyin ben almışken kaliteli ve bana uzun süre hizmet edicek bir cihaz istediğim için sınırları yüksek tutuyorum. SLR bir cihaz istemiyorum çünki ailemle birlikte kullanacağım yani 10 yaşındakinin de 70 yaşındakinin de sorunsuz şekilde kullanabileceği birşey olması gerek.

Ayrıca pilli değil bataryalı olması tercihimdir. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla
Kemal KATIRANCI

Düzeltme : Çok özür dilerim konuyu yanlış yere açmışım dikkatsizlik ettim moderatör arkadaşlar konumu uygun yere taşırsa sevinirim.

#alecsei' tarafından 01.07.2011 15:41:42 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Temmuz 2011, 15:35 - İp: 95.***.**7.189
arandur
arandur (üye)
Zonguldak / Amatör

Canon G11/12/S90/S95
Panasonic Lx3/Lx5
Olympus Xz-1
Fuji F200/S200

Otomatik modlarıyla üzmez, foto kalitesiyle seni tatmin eder.

Tarih: 2 Temmuz 2011, 17:08 - İp: 94.***.**6.98
  • 1