bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

İşte En Ucuz Canon A610 /a620 Satış Yeri

Bu fiyat normal mi? Yoksa ben mi yanlıs görüyorum

Canon a610: 379,58 YTL Card finansa peşin fiyatına 9 taksit...

Canon a620 + 1 GB SD HAFIZA KARTI + CANON COMPACT PHOTO PRINTER + Tambora 145 DIGITAL KAMERA ÇANTASI + GP MiniQuick PowerBank 2700mA 2 kalem(AA) Ni-MH pil

522,28 YTL Card finansa peşin fiyatına 9 taksit

Bu normal mi yaaa..

İşin garip tarafı eğer peşin almak isterseniz o 522 ytl olan fiya 550 ytl gibi bir fiyat oluyo

Bu fiyatlar nereden diyeceksiniz:ALIN

http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=18422

#bisquit' tarafından 09.03.2007 14:17:09 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Mart 2007, 02:17 - İp: 88.***.**5.232
tay_1453
tay_1453 (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

her birini tek tek not ederek incelemelisin...
kendi ayarlarını göz zewkıne gore ugrasarak elde edeceksın...
P modunda canlı efenktı en saglamaı bende ole kullanırım. asa(ISO) gelende 100 kullanırım. dijital zoom kapatmalısın. ve hiç kullanma cunku orjınal netlık kadar basarılı degıl. M modunda her ayarını manuel olrak yapıuyorsun bunu kullanmayı ogrenmenı tavsıye ederım hangı dıyafram hangı enst. ile uyumlu nasıl bi ortamda ne cekersen renklerın tonları nasıl olur.

makınanda birde ayarlarda odaklanmasını kontrol et AiAF otomatik odaklama olsun.
Flash otomatık ve tek olsun eger protre cekıyorsan kırmızı goz kullan
beyaz ayarını ya otomaık ya da bulundugun ortama yapma imkanın varsa yap.
pozlamanı -1 kullanırsan renklerın daha da oturmus olacaktır. ama ortama gore bak ve ayarla...
hiçbirini yapamıyorsanda auoda cek orjınal halı bıle cok ıyı tonlarda olacaktır emın ol
verdıgın her kuruşun hakkını o makından almasını bileceksin...

Tarih: 28 Nisan 2007, 04:09 - İp: 85.***.**3.162
juniorx
juniorx (üye)
İstanbul / Amatör

aslında söylemiyordum polemik olacak diye ama ben de 610-620 fotolarını 630'a göre biraz daha az keskin bulmuştum, hem de epey karşılaştırdığım halde. onun için 630 düşünmekteyim. lakin senin bulanık dediğin acaba gerçekten de bulanıklık mı? çünkü canon makinalar kodak'lara göre daha gerçekci tonlar ve renkler kullanıyorlar, bu da canon bulanıkmış gibi görünüyor halbuki işin aslı tam tersi. genelde canonlar daha başarılı. aşağıda donanımhaber forumundan iki foto. ikli canon, ikincisi kodak, söylediğim fark net belli oluyor; bu da linki LINK

#juniorx' tarafından 08.05.2007 21:36:00 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Mayıs 2007, 21:23 - İp: 88.***.**7.146
mustafa_ozdag
mustafa_ozdag (üye)
Antalya / Meraklı

Dün Kodak CX7430 ile ve de Canon A610 ile çekilmiş resimleri bastırdım.Görüşümü destekleyen sonuçlar çıktı.Kodak'ın çektiği resimler daha keskin ve nasıl demeli, yoğun diyebilirim.Ama A610'un ayarları ile biraz oynarsanız durum biraz iyileşiyor gibi.

Tarih: 7 Mayıs 2007, 00:52 - İp: 81.***.**9.204
juniorx
juniorx (üye)
İstanbul / Amatör

peki yukarıya koyduğum canon ve kodak fotoları hakkında görüşün nedir. onlara dayanarak bir yorumda bulunabilir misin. çünkü kodak ile canon arasında böyle bir fark var. acaba senin bahsettiğin de bu olabilir mi.

Tarih: 8 Mayıs 2007, 21:38 - İp: 88.***.**4.67