virales
virales (üye)
Tokat / Amatör

Inca Icd-444

arkadaşalar işte size bi makina daha.. çok araştırdım taradım bunu anlamaya karar verdim.. ve siparişini verdim.. ben genpatech.com sitesinden sipariş ettim yakında elimde olucak ve denicem.. denedikten sonra kişisel düşüncelerimide aktarırım. bu sitede detaylı sayılabilecek açıklamalar var. ÜSTADLAR BU MAKİNA HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZİ YAZARSANIZ ÇOK ÇOK MEMNUN OLURUM http://www.darkhardware.com/st.php?u=reviews/inca-idc444-01

Tarih: 5 Mayıs 2005, 14:57 - İp: yok
yekaga
yekaga (üye)
İstanbul / Amatör

buna ne kadar ödediniz bilmiyorum ama keşke biraz daha araştırıp iyi bir marka alsaydınız . inca bilmiyorum yorum yapamam?

Tarih: 5 Mayıs 2005, 15:15 - İp: yok
virales
virales (üye)
Tokat / Amatör

inan çok araştırdım. kafayı yiyecek derecede araştırdım... ayrıca inca da teknik servis sorunu yaşanacağını zannetmiyorum. inca yurt dışında üretiliyor ama inca'nın sabihi bir TÜRK şirketi... bunu düşündüğüm zaman bana en mantıklı olarak bu makina geldi... diğer markalar tamamen yabacı olduğundan dolayı teknik serviste de sorun olabileceğini düşündüm... makine birkaç gün içinde elimde olur.. denedikten sonra şahsi düşüncelerimi tekrar yazıcam... umarım burdaki arkadaşlar için faydalı olurum...

Tarih: 5 Mayıs 2005, 17:56 - İp: yok
  • 1