serapdemir
serapdemir (üye)
İzmir / Amatör

Fujifilm Hs10 Hakkında Görüşler!!

fujifilm hs10 almayı düşünüyorum ama birtürlü karar veremiyorum.Aranızda kullananlar varsa düşüncelerini yazarsa çok sevinirim

Tarih: 20 Şubat 2011, 21:29 - İp: 88.***.**4.134
turnusol
turnusol (üye)
Ordu / Amatör

Ne çekeceğinize göre değişir...
Feyzbuk a anı fotoğraflarınızı yükleyecekseniz, hepsi ihtiyacınızı görür.
Canonun da panasonic in de fuji nin modelleride çok farklı değil birbirinden.

Fiyatları yakın ise Canon sx30 veya Panasonic Fz40 daha iyi bir seçim olabilir.

Tarih: 21 Şubat 2011, 01:12 - İp: 88.***.**7.110
makusla06
makusla06 (üye)
Ankara / Amatör

Ben Best Buy dan kampanya dahilinde 650 tl ye aldım.Memnunum başlangıç için ideal.Her makinanın artıları ve eksileri tabiki var zoom olayı falan harika..Bu işten sıkılırsam yapamazsam diye like bi makine aldım..Tavsiye ederim taşıması kullanması kolay video kaydı gayet başarılı sitemizde HS10 ile çekilmiş resimleri görebilirsiniz

Tarih: 21 Şubat 2011, 10:47 - İp: 78.***.**1.108
serapdemir
serapdemir (üye)
İzmir / Amatör

Ben bestbuy indirimini bir günle kaçırdım malesef o günden beri araştırıyorum çevremdekiler canon yada nikon alınması gerektiğini düşünüyorlar.bunun bir önyargı olabilceğini düşündüğüm için bir bilene danışaym dedim.Çok sağolun yorumlarınız için

Tarih: 21 Şubat 2011, 21:36 - İp: 88.***.**6.123
makusla06
makusla06 (üye)
Ankara / Amatör

Canon yada Nikon tabiki iyidir DSLR alcaksanız 2 sinden birini tercih ediniz.Ama dslr like ta fuji mükemmeldir..Ben indirimden dolayı ve sıfır olmasından + ilk kez başlayacağım için aldım..Sonuçta iyi bir kompakt makine 400-600 tl arası değişiyor..İlerletirsem günün birinde DSLR ye belki geçerim..Dslr nin kalite+çekim avantajı var belki ama taşıma anında çıkarıp çekme,objektif maliyetleri gibi dezavantajlarıda var..

Seçim sizin

Tarih: 22 Şubat 2011, 10:13 - İp: 78.***.**2.163
problem27
problem27 (üye)
Ankara / Meraklı

yurtdışından sipariş üzere cihaz temin ediyorum.kısa süreli de olsa cihazları inceleme şansım oluyor. şahsen hs10 tavsiye etmiyorum hatta fujileri hiç tavsiye etmiyorum.çünkü kolay arıza verebiliyorlar.hem yaşadım hemde servisimin dediğine göre kolay servise düşer diyorlar.genel olarak fuji tutkunları dışında ve işi bilenlerden çok övgü bulamazsınız.mesele letsgodijitalde bakın makine harikadır ama orada en aciz makine bile mükemmel gösterilir.

bnm tavsiyem önce FZ100 sonra SX30.kendim FZ38 kullanıyorum çok memnunum. en kısa zamanda satıp FZ100 alacam.

Tarih: 24 Şubat 2011, 12:10 - İp: 85.***.**0.10
  • 1