özgür
özgür (üye)
Çanakkale / Amatör

Çok Uygun Fiyata Pentax Buldum !

Arkadaşlar Pentax Optio 30 estore.com.tr'de sadece 421 milyon TL'ye satılıyor ve üstelik worldcard'a vade farksız 6 taksit yapıyorlar. Aydınlar Foto'da ise nakit ödemede 377 Milyon TL! Bu fiyat Pentax marka bir digital makina için çok ucuz değil mi? Pentax'ın bu modelinin satışına başka hiçbir yerli sitede rastlamadım. Makinanın CCD, Zoom vb. donanım özellikleri ise Pentax'ın 330GS ve 330RS gibi modelleri ile neredeyse aynı ki bu makinaların fiyatı 800 Milyon TL'yı geçiyor. Hatta Optio 30'un dahili hafızası daha fazla. Kasa dışında hiçbir fark bulamadım. Bu konuda bilgili arkadaşlar Pentax'ın bu modellerini karşılaştırır ve düşüncelerini paylaşırlarsa çok sevinirim. Orite'nin bile aynı özelliklerdeki VQ 3010Z modeli 435 Milyon TL iken Pentax 30 sadece 377 Milyon TL! Orite nere Pentax nere.. Hal böyle olunca ben bu işe bir anlam veremedim. Görüşlerinizi bekliyorum..

Tarih: 6 Haziran 2004, 02:27 - İp: yok
özgür
özgür (üye)
Çanakkale / Amatör

Arkadaşlar çok kararsız kaldım. Yok mu bu makinayı kullanan, inceleyen, test eden..? Bu makinaya sahip olan bir arkadaş var ise tavsiye edip etmediğini yazarsa ve makinayla çektiği fotoğrafları bana yollarsa çok sevinirim..

Tarih: 7 Haziran 2004, 00:49 - İp: yok
  • 1