borakara
borakara (üye)
Antalya / Amatör

Casio Exilim F1almayı Düşünüyorum

gerçekten bu konuda yardıma ihtiyacım var dijital fotoraf makinası ilk defa alıcam.
casio exilim f1 mi yoksa canon 450d + 18-55 objektif mi almalıyım bi türlü karar veremedim sizce hangisi daha ii görüşleriniz için şimdiden teşekürler.

Tarih: 7 Aralık 2008, 16:41 - İp: 78.***.**6.20
bladegs
bladegs (üye)
Yurtdışı / Meraklı

casio f1 kullandim sana soyleyecegim sunu asla aklindan cikarma canon 450d alirsan video cekemezsin ve sana asla uzerindeki objectif yetmez sonradan bir o kadar daha paralar odersin yeni objectif icin ama her zaman icin d-slr dsl-r like denilen makinelerden daha iyi cekim yapar casio f1 mukemmel hizli ve kaliteli bir makina bence senin ihtiyacini gorur ama dedigim gibi cok profosyonel dusunmuyorsan...

Tarih: 14 Aralık 2008, 16:17 - İp: 88.***.**5.194
borakara
borakara (üye)
Antalya / Amatör

çok profosyonel bişey aramıyorum dediğiniz gibi ama sonradan pişman olmakta istemiyorum verdiğiniz tavsiye için teşekkür ediyorum casio ex f1 i bende 1 günlüğüne kullanmıştım güzeldi baya ilk gözlenimler ama uzun sürede nasıl bir performansı oldupunu ne gibi avantajları yada dez avantajları olduğunu bilmek istiyo insan almadan önce nede olsa ama hem fiyat hem resim performansı açısından heralde 450 d alıcam heralde bir iki ay içinde cevabınız için tekrar teşşekkür ederim .

Tarih: 15 Aralık 2008, 16:31 - İp: 78.***.**2.76
  • 1