gyururer
gyururer (üye)
Ankara / Meraklı

Canon-nikon Ve Kodak 6490

Arkadaşlar Merhaba, amatör ruhum için eli yüzü düzgün, teknoloji olarak beni 1-2 yıl idare edebilecek bir DFM almak için araştırma yapıyorum. Ancak Canon-Nikon ikilisi ile KODAK (DX 6490 zira özellikleri oldukça fazla) sıkışıp kaldım. 500-700 YTL aralığında hangi markayı tavsiye edersiniz. CCD teknolojisi olarak KODAK diğerlerini yakalayabilir mi, kıyas götürür mü? Katkılarınız için şimdiden teşekürler.

Tarih: 7 Ocak 2005, 13:55 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Merhaba,
Dilersen canon nikon vs yanısıra pentax konica minolta ve özelliklede Fujinin makinelerini de bir incele derim Kodak'a gelince isktir et gitsin!

Tarih: 7 Ocak 2005, 15:14 - İp: yok
gyururer
gyururer (üye)
Ankara / Meraklı

O kadar mı kötü ? Özellikleri dışarıdan bakınca hiç de fena değil gibi ama... Hem optik hem de digital zoom sunan o fiyattaki ender makinalardandı aslında.

Tarih: 7 Ocak 2005, 15:17 - İp: yok
muritu
muritu (üye)
Eskişehir / Amatör

dostum sen araştır bende senin gibiyim araştırıyorum.bu arada istanbuldaysan görüşebiliriz de.. ben kodak 6490' a kötü bakmıyorum zira özellikleri ve merceği çok iyi.ama tabii kullananlar daha iyi bilir, sanki cekim sürelerinde ve pozlama değerlerinde biraz kısıtlı.fakat örnek resimler beni tatmin ediyor.benim başlıklarımı da oku. ve lütfen bana da haber ver..canon a95, nikon 5700 e de iyice bi incele. bende iki arada bi derede kaldım.sence G3 nasıldır 6490 dan iyimi??

#muritu' tarafından 19.01.2005 01:45:43 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Ocak 2005, 01:39 - İp: yok
  • 1