fisheye
fisheye (üye)
Ankara / Amatör

Canon G6 Hakkındaki Yorumlarınız??

slm arkadaşlar canon g6 almayı düşünüyorum amerikadan bu makina hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum.

Tarih: 7 Mart 2005, 20:43 - İp: yok
fisheye
fisheye (üye)
Ankara / Amatör

CANON G6 KULLANAN KİMSE YOKMU??

Tarih: 7 Mart 2005, 21:57 - İp: yok
ciddi
ciddi (üye)
Giresun / Amatör

Selam..
Canon G6 makina yeni aldım çok fazla detaylarını bilmemekle beraber çok iyi bir makina olduğunu ,çektiği resimlerden biliyorum.. tavsiye ederim
Eskişehirden Ömer

Tarih: 21 Mayıs 2005, 14:16 - İp: yok
integral77
integral77 (üye)
Ankara / Amatör

Selamlar fisheye.Ben de ABD'den canon g6 almayı (daha doğrusu getirtmeyi) düşünüyorum.Araştırdığım kadarıyla çok iyi bir makina, internette incelediğim fotoğrafları son derece iyi; ancak tahmin edebileceğin gibi garanti düşündürüyor...Ayrıca sıfır ve 2 yıl garantili sony f717'yi 480 euro'ya buldum.Yani karasrızım.Görüntü kalitesinde g6 ağır basıyor bence en önemli eksiği 35-140 mm'lik objektifi.Ne geniş açısı ne de telesi tatminkar değil...Kib

Tarih: 22 Mayıs 2005, 23:20 - İp: yok
fisheye
fisheye (üye)
Ankara / Amatör

bana arkadaşım gelirken amerikadan canon g6 getirdi 490 dolara mal oldu.çekimleri gerçekten çok güzel.gece çekimleri ve iç çekimlerde gayet başarılı.tek eksiği 4x optik zoomu diyebilirim.onun dışında bence sınıfındaki çoğu makinadan üstün bir makina,,canon g6 kesinlikle d70 seviyesinde fotolar çekiyo,,görüntü kalitesi muhteşem.
öğrenmek istediğiniz şeyleri sorabilirsiniz.ayrıca video çekimi süper.

Tarih: 23 Mayıs 2005, 00:54 - İp: yok
integral77
integral77 (üye)
Ankara / Amatör

fisheye seni bulduğuma gerçekten çok sevindim,çünki G6 kullanan birini bulamamıştım.Sana bazı sorularım olacak yanıtlarsan çok sevinirim

1)G6 yı alan arkadaş internetteki sitelerden mi yoksa herhangi bir mağazadan mı aldı? Ben de ABD'den getirtmeyi düşünüyorum ve arkadaşım makineyi 600$'a bulmuş

2)Türkçe kullanma kılavuzunu aldın mı?
3)G6'yı sony f717 ile kıyasladın mı? Sence hangisinin görüntü kalitesi daha iyi?
4)Makine bozulursa (ki umarım bozulmaz) Türkiye'de tamir ettirilebilir mi?

Tarih: 24 Mayıs 2005, 22:18 - İp: yok
fisheye
fisheye (üye)
Ankara / Amatör

banada amerikadan arkadaşım gelirken yanında getirdi.www.butterflyphoto.com dan 491 dolara aldım.herhangi bir sorun çıkmadı siteyle ilgili.Arkadaşıma amerikadan o siteden aldırdım yani.türkiyede tamir yaparlar bozoulursa ama çok para isterserler bence.türkçe kullanma kılavuzunuda almadım.30-40 ytl para istiyomuş erkayalar sanırım.görüntü kalitesi çok ii ama sony f717 kullanmadığım için bişe diyemicem sana.

Tarih: 25 Mayıs 2005, 14:08 - İp: yok
integral77
integral77 (üye)
Ankara / Amatör

Teşekkürler fisheye ...

Tarih: 25 Mayıs 2005, 22:46 - İp: yok
  • 1