murat 856
murat 856 (üye)
Çanakkale / Doğa Fotoğrafçısı

Abd’den Nikon D70 Getirecek Olan...

Merhaba arkadaşlar;
ABD den nikon d70 getirebilecek olan var mı arkadaşlar?lütfen varsa bana mail atsın görüşelim...HERKESE SAYGILAR...
[email protected]

Tarih: 23 Ekim 2004, 20:29 - İp: yok
pyro
pyro (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

şimdiden hayırlı olsun

Tarih: 23 Ekim 2004, 22:25 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)

teşekkür ederim uğur...

Tarih: 24 Ekim 2004, 17:27 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)

BENİ DUYAN YOK MUUUUUUUUU?

Tarih: 25 Ekim 2004, 17:54 - İp: yok
nickmickyo
nickmickyo (üye)
Adana / Amatör

Niye illa ki ABD, neden avrupa ülkeleri değil. Birçok gurbetçimiz var oralarda.Etrafına bir baksan dostların arkadaşların arasında mutlaka bir avrupa gurbetçisi vardır. Hem oralarda Ebay üzerinden 0 KDV ile D100'ü çok ucuza aldırman mümkün. Veya çeşitli ikinci el ihaleleri oluyormuş. Öyleki bizim buralarda 100 $ lık bir ürün orada sadece 350 ~ 400 Euro'ya alınabiliyor. Benim bir arkadaşım İngiltereden getirecek bana. Ama ben D70 ~ D100 arasında kararsız kaldım. Fiyat alayım oradan cidden çok makulse D2X bile olabilir.

Tarih: 27 Ekim 2004, 13:17 - İp: yok
bozo
bozo (üye)
Kocaeli / Amatör

çünkü en iyi fiyatlar Amerika'da.. Murat 856 'da bunun bilincinde olarak oradan istiyor olmalı.

Tarih: 27 Ekim 2004, 14:25 - İp: yok
nickmickyo
nickmickyo (üye)
Adana / Amatör

kusura bakmayın ama yukaıda 100$ yerine 1000$ yazacaktım yanlış olnuş. Ayrıca arkadaşımın kullandığı kendi nikon D100 ona 190 Euro'ya malolmuş. Yani body ve 18-70 objektifle birlikte. Haa diyelim ki o kısmetli adamdı denk geldi bir yerlerden, bana da 400 euroya gelsin ne kaybederim. Bu fiyata bu makineyi kimse vermez diyorsanız söyleyeyim makineler çalıntı değil tamami ile belgeli ve faturalı, ama %90 2. el.

Tarih: 27 Ekim 2004, 16:47 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

gecenlerde ebay'de 1d mkII buldum, fiyati 1200 pound'du.. ikinci el falan da degildi.. neyse.. satici ile ayni bolgede yasadigimizi farkettim; bir mesaj attim; bir yerde bulusup makineyi pesin elden odeyerekten satin almak istedigimi soyledim.. cevap falan yazmadi..

arkadaslar abay'de gercekten cok hesapli urunler bulabileceginiz gibi kazik da yiyebilirsiniz.. o yuzden almadan once; saticinin notuna bakin; alanlarin memnun olup olmadiklarini iyice kontrol edin..

su siralar ebay.co.uk adresinden bircok hongkong firmasinin kamera-lens sattiklarini gorebilirsiniz.. fiyatlari cok makul.. bir bakin isterseniz..

d2x konusunda.. ah ah..) ama zor be kardes; o fiyata calinti bilem bulamazsin.. ben 1d mk II'nun calinti olmasina raziydim; 1200 pound bilem odeyecektim gozum kapali..)

Tarih: 27 Ekim 2004, 17:13 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)

bozo arkadaşın dediği gibi oralarda çok ucuz.saygın arkadaşta bana mail atmış d100 satıyormuş 1350 dolar ama sadece body üstelik bana çin malı dedi.arkadaşlar malı alırken hangi ülkenin olduğuna dikkat edin...saygılar

Tarih: 27 Ekim 2004, 17:25 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)

merhaba NİCKMİCKYO,
banada d100 yada nikon d70 getirebilir misin?istersen bana mail at konuşalım olur yada olmaz diye.eğer olursa(inşallah olur )body ve kit fiyatını yazar mısın?ama dikkat etçin malı falan olmasın...((arkadaşalar orjinalde nikon hangi ülkenin malı))

Tarih: 27 Ekim 2004, 17:31 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

nikon cin mali desem ne derdin?

Tarih: 27 Ekim 2004, 18:01 - İp: yok