nazlimca
nazlimca (üye)
Antalya / Meraklı

Yardıma Ihtıyacım Var

merhabalar herkese yenı bır makına aldım Canon A520 bunun kullanımı ıle ılgılı bana yardımcı olacak arkadaslardan yardım beklıyorum ama belırtmelıyım kı bende teknık sıfır yanı anlıyacagınız ıyı bır hoca arıyorum kendıme
herkese bol fotograflı gunler dılıyorum

Tarih: 6 Şubat 2006, 17:31 - İp: yok
a.haydar
a.haydar (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

bence öncelikle kullanım klavuzunu iyice okumalı anlamadığın bölümler sormalısın çünkü burda anlatılanlar
eksik kalacaktır .

Tarih: 6 Şubat 2006, 17:56 - İp: 85.***.**2.6
feridunb
feridunb (üye)
Ankara / Amatör

sorunla ilgili BURAYI TIKLAYABİLİRSİN
klavuzu baştan sona okumadan yardım istenmez. kimse kitapçıkta yazanlardan daha iyi tarif edemez

Tarih: 6 Şubat 2006, 18:10 - İp: 84.***.**0.227
gordi
gordi (üye)
Antalya / Firma

Tüm makinalarda kullanım aynıdır..öncelikle makinada nerde ve nasıl çekim yapacaksın bunları bılmek gerekır..degerler,flaş,dıyafram ve enstantene..yanılmıyorsam elinizdeki makine 4 megapiksellik, 4x optik zuma sahip kompakt bir dijital fotoğraf makinesi. 35-140mm odak mesafesindeki 4x optik zuma sahip objektifi olması çok iyi.ama sana temel bılgılerde yardımcı olabılırız.teknık konuları bol bol fotoğraf çektikçe öğrenirsin

Tarih: 6 Şubat 2006, 18:14 - İp: 85.***.**6.62
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

selam ilkim..
hangi konuda ne sormak istiyorsun?

Tarih: 6 Şubat 2006, 20:08 - İp: 62.***.**2.10
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

bu konu taşınır yada kapanır.

Tarih: 6 Şubat 2006, 20:39 - İp: 85.***.**2.140
nazlimca
nazlimca (üye)
Antalya / Meraklı

herkese yardımlarından oturu tesekkur edıyorum sızlerınde dedıgı gıbı makınayı aldıgım gunden berı kalvuzu okuyorum ama netlık saglama ve ısık ayarlarında problem yasıyorum ben bunları ogrenmek ıstemıstım snaırım eksık yazdım kusura bakmayın ben takıldıgım noktaları not almıstım ama o defterımı ıs yerınde unutmusum yarın sızlere ıletırım bana o konularda yardımcı olursunuz artık

Tarih: 6 Şubat 2006, 21:01 - İp: 85.***.**5.85
azrael
azrael (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

iLLEDE BİRŞEYLER ÖĞRENEYTİM DİYOR VE OKUMAKTAN ZEVK ALIYORSAN YARDIMICI OLACAĞI DÜŞÜNCESİNDEYİM.

Dijital çekimin altın kurallarından başla.
(sanırım o sitede atlamış olmalısın, ha ha ha)

http://forum.fotothing.com/topic/809/40

Tarih: 16 Eylül 2006, 01:28 - İp: 85.***.**4.223
  • 1