tiny
tiny (üye)
İstanbul / Amatör

Sony H9 Yarimd

selamlar hem sitede hemde fotograf konusunda cok yeniyim ... kendime sony h9 bir makina aldim her seyi otomatik kurcalayarak ogrenmeye calisiyorum benim bi sorum olucak bu makineden anlayan ya da kullanan birisi varsa ben bu makinede siyah beyaz resim cekemiyorum daha dogrusu renk ayarlarini bulamadim henuz )) bu konuda yardimci olabilecek birisi varsa simdiden cok tesekkur ederim

Tarih: 1 Nisan 2008, 21:37 - İp: 81.***.**4.85
network_foto
network_foto (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

S/B fotoğraf çekmek bu makinada çok kolay. Benim makinam da H9 ama ben Honk Kong'dan almıştım. Menüsü ingilizce olduğu için sana ingilizde menüye göre anlatacağım:

Menü tuşuna bastığında açılan ekranda en üstte 8M adlı bir menü göreceksin. Bir defa aşağıya ok'a tuşla ve bir altta yer alan Color Mode menüsüne gir. Sağ tuşa basarak 5. sıraya geldiğinde B&W adlı kutuyu göreceksiniz. B&W'nin üzerine geldiğinizde Menu tuşuna tekrar basın. Ekranın Siyah beyaz'a dönüştüğünü göreceksiniz.

Tarih: 3 Nisan 2008, 20:52 - İp: 88.***.**0.2
tiny
tiny (üye)
İstanbul / Amatör

cok tesekkur ederim bende bu gun sonunda kurcalaya kurcalaya buldum yanliz sole bisi var makinayi p yani program moduda aldigimda cikiyor color olayi auto mode da yokmudur siyah beyaz cekim yoksa p ye alip ole mi cekecez bu arada bende makinami doha dan aldim benim de menum ingilize ayrica ilgi ve alakan icin tesekkur ederim

Tarih: 4 Nisan 2008, 21:36 - İp: 81.***.**4.85
network_foto
network_foto (üye)

İsterseniz bana mail adresinizi yaın gönderin. Size Türkçe kullanma klavuzunu göndereyim. İşinize yarayacaktır.

Ayrıca rica ederim. Bildiklerimizi paylaşmayacaksak neden bu siteye üye olduk değil mi?

Bol ışıklı fotoğraflar...

Tarih: 9 Nisan 2008, 23:16 - İp: 88.***.**4.218
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Kitabı var ,mevcut yetkili servislerinde.[TR]

Tarih: 10 Nisan 2008, 12:21 - İp: 78.***.**5.50
tiny
tiny (üye)
İstanbul / Amatör

[email protected] mail adresim ... cok iyi olur kullanma kılavu

Tarih: 10 Nisan 2008, 19:10 - İp: 81.***.**4.85
network_foto
network_foto (üye)

RARlayarak gönderdim 9,04Mb. Güle Güle kullanın
Net fotoğraflar dilerim....

Tarih: 14 Nisan 2008, 22:28 - İp: 88.***.**2.16
tiny
tiny (üye)
İstanbul / Amatör

cok tesekkur ederimmm

Tarih: 14 Nisan 2008, 22:58 - İp: 81.***.**4.85
abuzittin2
abuzittin2 (üye)
Malatya / Doğa Fotoğrafçısı

iyi günler ya zahmet olmazsa banada türkce kullanma klavuzunu gönderirimisiniz,e mail adresim [email protected] simdiden tesekkürler.

Tarih: 6 Mayıs 2008, 01:59 - İp: 88.***.**1.203
xarax77
xarax77 (üye)
Yalova / Amatör
  • 1