beybond
beybond (üye)
Ankara / Amatör

Olympus Sw 1030 Panaroma Problem

OLYMPUS SW 1030 digital makina XD picture card ile panaroma özelliği çalıştırması lazımken M 2GB XD card takmama rağmen bu özellik devreye girmedi ... Bu konuda bilgisi olan varsa yazabilirse mamnun olurum ... makinanın MANUEL inden de inceledim ama sonuca ulaşamadım ... internette xd picture card ların panaroma özelliği vardır ve uyumludur bilgilerine ulaştım ... ilgilenen olursa sevinirim ... Bu arada makinanın diğer tüm özellikleri gerçekten iyi ... compact makina tam bu bence ... hem de outdoor da çok kullanışlı ...

Tarih: 22 Aralık 2008, 13:43 - İp: 78.***.**2.195
fuska
fuska (üye)
Isparta / Amatör

slm
bende bir ay kadar önce aynı makinadan aldım..panaroma konusunda boyle bir yaşamadım acaba kartın aktivasyonunun mu yapılması gerekiyor? yani benim oyle bir şey yapmama gerek kalmammıştı ama bir yerlerde okumuştum kart üzerindeki şifrenin bir yerlere gırılmesı gerekiyor gıbı ..sanırım pek yardımcı olucak bir aıklama olmadı :S
bu arada outdoor da hiç memnun kalmadım belkide fazla şey umuyordum ama ..keskinliğini hiç beğenmedim
belkıde teknik kullnımım hatalıdır
bir de diğital ekranda çekimlerim çok net görülürken bilgisaydaki görüntülerin daha kotu olduğunu düşünüyorum..yine mi teknik bir hata acaba?
makinadan bu kadar şikayetçi olduktan sonra makrolarının tahmınımden dahha iyi olduğunu da soylemeden edemiycem

Tarih: 13 Ocak 2009, 14:17 - İp: 193.***.**1.20
  • 1