fahri
fahri (üye)
Konya / Meraklı

Neden Bu Kodak Düşmanlığı?

BEN ŞU ANDA YENİ MAKİNE ARAYIŞI İÇİNDEYİM. AMA HANGİ FOTOĞRAFÇIYA GİTSEM BANA İLK ÖNCE KODAK'I KÖTÜLÜYORLAR. ACABA GERCEKTEN GENEL BİR KUSUR MU VAR, YOKSA BİR, ÇAMUR ATMA SÖZ KONUSU MU? BEN 6330 KULLANIYORDUM VE ŞİMDİ LS 633 DÜŞÜNÜYORUM AMA AKLIMI ÇELİYORLAR. BU TAVRIN SEBEBİ NEDİR SİZCE?

Tarih: 14 Temmuz 2004, 16:42 - İp: yok
abice
abice (üye)
Bursa / Meraklı

Burkay Ustam,
Ne zaman geleceksin Bursaya ...
Ben Ağustosta Bursa da olmayacağım...

Hadi gelde şu döneri yiyelim,hemide ustasından... hemide pil konusunu anlatacaksın... bende bu anlattıklarını forumda arkadaşlara anlatacağım.. iznin olursa...

Tarih: 19 Temmuz 2004, 11:01 - İp: yok
pyro
pyro (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Bende teşekkür ederim bu güzel tavrınız için, aslında birçok şey yazmak söylemek istiyorum ama kelimelere vuramıyorum... acemilik işte

Tarih: 19 Temmuz 2004, 22:34 - İp: yok
abice
abice (üye)
Bursa / Meraklı

Aman Kharon kimseyi dövmeyin... savaşa mı gidiyorsun...

Çekersin fotografını yollarsın galeriye ... bakarız...

Aman marka düşmanlığı yapmayalım... X markası iyi, Y markası kötü.... (Cep Tel. bir zamanlar Ericssonmu iyi Nokia mı iyi tartışması - polemik)...

Ekonomik şartlar nedeniyle Kodak,HP,Orite vs. marka fotograf makinası kullanan arkadaşların olabilir... En önemlisi elindeki araçla iyi bir şeyler üretmek...ve burada paylaşmak... gerisi hikaye...

Tarih: 24 Temmuz 2004, 08:48 - İp: yok
sayginm
sayginm (üye)
İstanbul / Amatör

xkeremx in yaptığı sıralamada açıkçası pentax ve sanyoyu o sıralarda görmek beni çok güldürdü.. bence o sıralamada olacak çok çok çok daha iyi firmalar var. kadağa gelince ben resim kalitesi olarak beğenmedim denemeler yaptım. kompakt sınıfta en uüst modeli 6490(5 mp için demiyorum, daha fazla özellik olduğu için diyorum).. 10x optik zoom dışında çekici değil bence. 6490 yerine 10x için canon s1 derim sonra fuji s5000 derim(ne kadar demek istemesemde, bu sene kullandım interpolasyondan kaynaklanan çok fazla kirlilik var) 10x e gerek yok dersen o civarda en iyi makina bence a80. yeni bir gelişme a85 duyuruldu ama ne zaman piyasaya çıkacak bilmiyorum..

Tarih: 24 Temmuz 2004, 13:54 - İp: yok
pyro
pyro (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Buluşalım yaw tabi. Armağan bey bursada 2 saatte gelen hızlı feribotlar var buluşma ortamında sizi de görmeyi çok isterim.

Tarih: 25 Temmuz 2004, 14:44 - İp: yok