diablox
diablox (üye)
İstanbul / Amatör

Karar Veremiyorum

Merhaba.Elimde manuel bi'SLR makinevar.Fakat EOS300 almak istiyorum.Ama şundan korkuyorum,manuel makinemle yaptığım bütün ayarları bu makineyle yapabilecek miyim?(diyaframı,obtüratör hızını vs.)
Teşekkürler*********

Tarih: 27 Ekim 2004, 15:27 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)
Çanakkale / Doğa Fotoğrafçısı

tabiki yapabiliyorsun en eos 300v kullanıyorum.memnunum manuel,diyafram öncelikli(diyaframı sen ayarlıyorsun makine enstanteneyi kendi ayarlıyor)enstantene öncelikli,otomatik,manzara,potre,gece çekimi,spor çekimi vb.
bunlarda çekim modları

Tarih: 28 Ekim 2004, 17:17 - İp: yok
bulentbc
bulentbc (üye)
Antalya / Amatör

bende eos 300 v kullanıyorum manuel mak.yapabılecegın bütün ayarları yapabılıyorsun cok cok fazlası var hıç bir eksığı yok..........

Tarih: 29 Ekim 2004, 07:55 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)

sayın bulentbc,
makinanızı ne zaman? ve kaça aldınız?

Tarih: 4 Kasım 2004, 18:50 - İp: yok
bulentbc
bulentbc (üye)
Antalya / Amatör

merhaba sy.murat bey...
ben şu anda geçıcı bir süre için kktc'de ikamet ediyorum burda çok sınırlı sayıda makına bulunıyor ve gümrük olayından dolayı fiyatı tc'den biraz farklı olabilir makınayı alalı 1 ay oldu bir adet uv filtre ile bitlikte 28-90 obj,kit olarak 700 milyon

Tarih: 5 Kasım 2004, 07:31 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)

daha yeni yani,
güle güle kullanin...dslr ye geçmeyi dü_ünüyor musunuz?

Tarih: 6 Kasım 2004, 18:35 - İp: yok
bulentbc
bulentbc (üye)
Antalya / Amatör

kusura bakmayın murat bey iş yoğunluğundan yanıt yazamadım dslr ye geçmeyı belirli bir zaman sonra tabiki düşüniyorum ama bu konuda biraz yeniyim şu aralar enstantane & diyafram olaylarını çözmeye çalışıyorum,birde dslr fiyatları biraz düşsün ondan sonra.

Tarih: 12 Kasım 2004, 08:21 - İp: yok
  • 1