vatansever01
vatansever01 (üye)
İstanbul / Amatör

Kalem Pilli Fotografmakinesi Ama Hangisi

Arkadaşlar ben Kalem pilli fotograf makinesi almak istiyorum ama hangisini almak istiyorum ince yassı piller 50 60 70 80 TL ye satılıyor ve 1000miliamperi geçende yok gibi kalem piller ise bir tanesi 3000miliamper iki tanesi 6000miliamper yani 6 kat güçlü fiyatıda 6 kat ucuz yani yedek pilde rahatlıkla alabilirsin adama koymaz ama 500 tl yi mümkünse geçmeyen kapalı ortamlarda çok iyi fotograf çeken arabayla 150 km hızla seyir yaparken yan camdan yol kenarının fotografını çekince cam gibi net fotograf çeken fazla kaba durmayan bir makina arıyorum bir yakınımın Olympus Mju 700 var arabayla 150 basıp yol kenarının fotografını çekince cam gibi fotograf çekiyor açık alandada birçok makinadan iyi çekim yapıyor ama ışığı düşük kapalı alanlarda çok iyi değil ben bundan daha iyi bir makina arıyorum ne almalıyım ama mutlaka kalem pilli olacak hafıza kartı çok önemli olmasada sd/mmc olsa iyi olur ama dediğim gibi bu çok önemli değil hem kapalı ortamda hem açık havada hemde çok yüksek hareketlilikte net fotograf çeken kalem pilli makine tavsiyesi istiyorum Yardımcı olursanız sevinirim

Tarih: 27 Ekim 2009, 17:39 - İp: 78.***.**7.182
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

gunduz vakti herhangibir makine,otomatik ayda manuel cekim yapması onemsiz, 150yle giderken yolun kenarını net cekebilir.
bu ısık durumuna gore perde kapanma hızıyla alakalıdır.
----
hiçbir makine aynı seyı az ısıklı ortamda yapamaz.
sizinki mucize aramak.
fotografcılıgın temel kurallarını bilmeden duragan halde bile net fotograf cekemezsiniz loş ışıkta..

iso performansı tatminkar olan,herhangibir manuel kullanım olanagı olan kompakt makine alın..

superslim makineler dısındaki kompaktlarda kalem pil kullanır zaten..

#gaijin' tarafından 27.10.2009 18:20:16 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Ekim 2009, 18:18 - İp: 78.***.**0.235
vatansever01
vatansever01 (üye)
İstanbul / Amatör

Yanii benim isteklerime en uygun bir iki makine makine modeli adı verirseniz onları incelerim

Tarih: 27 Ekim 2009, 19:58 - İp: 78.***.**7.182
asilx
asilx (üye)
İstanbul / Amatör

fujifilm s2000 hd

Tarih: 24 Ocak 2010, 13:02 - İp: 78.***.**2.202
  • 1