schoolar
schoolar (üye)
Eskişehir / Amatör

Hp Sb360 Hafıza Kartı Sorunu

Öncelikle herkese merhaba.

Sizlere beni yiyip bitiren sorunumu yazacağım. Çözüm bulabilen olursa çok büyük iyilik etmiş olacak

Yaklaşık 1 hafta önce HP SB360 Dijital Fotoğraf Makinesi aldım ve daha sonradan makinem için "Kingston 4 GB Micro Secure Digital Hafıza Kartı"
aldım fakat fotoğraf makineme taktığımda " DOSYA HATASI " şeklinde bir hatayla karşılaştım fotoğraf çektiğimde fotoğraflar bu hafıza kartına kaydedilmiyor. Sorunun ne olduğunu bir türlü çözemedim. Makinenin SDHC kartları desteklediği söyleniyor. Bu hatayı çözmek için ne yapmam gerek sizce neden kaydedilmiyor olabilir. Başına böyle bir hata gelen varsa lütfen yardımcı olsun. Şimdiden çok teşekkürler herkese..

Tarih: 30 Mart 2011, 13:04 - İp: 88.***.**6.83
kerempekin
kerempekin (üye)
İstanbul / Amatör

Başka bir kart takıp denedinizmi, yada kartı başka bir cihazda.
Kart bozuksa yeni bir kart alın, sorun makinadaysa servise yollayın.

Tarih: 30 Mart 2011, 13:29 - İp: 88.***.**7.182
schoolar
schoolar (üye)
Eskişehir / Amatör

Evet başka bir kartla denedim. Dün bir kereliğine düzelmişti bu sorun çekiyordu. Ama makineyi kapatıp açtığımda tekrar aynı sorun devam etti başka bir kart okuyucuyla denemiştim.. Bugün yeni bir kart alacağım eğer aynı sorun olursa sanırım makinede sorun var. Hepsiburada'dan aldım makineyi bu arada.

Tarih: 30 Mart 2011, 13:32 - İp: 88.***.**5.123
kerempekin
kerempekin (üye)
İstanbul / Amatör

Hepsiburada dan aldıysanız mutlaka TR garantilidir. Faturasıyla servisine kargo yaparsanız tamir edip geri gönderirler.

Tarih: 30 Mart 2011, 14:03 - İp: 88.***.**7.182
schoolar
schoolar (üye)
Eskişehir / Amatör

Teşekkürler bif fotoğrafcıya girip başka bir kartla denedim sorun hafıza kartında geri yollayacağım. Kargo ücretini biz mi ödüyoruz ?

Tarih: 31 Mart 2011, 18:27 - İp: 78.***.**6.221
  • 1