erturhan
erturhan (üye)
Malatya / Doğa Fotoğrafçısı

Hp 945 Aksesuar

merhaba hp 945 aldım tüm olumsuz uyarılara rağmen ama genelde bi kaç özellik hariç işimi görüyo, ekonomik sınıf diye kategori olsa girerdi ama ne yazıkki arkadaşların sersenişlerine hak vermek gerek, bir kılıf, bir tv kablosunu bile koymaya gerek görmemişler, lens adapter ve lens üzerine satış yapan biryer biliyosanız paylaşırsanız sevinirim
teşekkürler

Tarih: 12 Ocak 2005, 15:28 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sevgili erturhan ,
zaten bir hata yapmış ve en .oktan bir marka olan Hp almışsın..Bence ona daha fazla masraf edipte temelli zarar etme...

Tarih: 12 Ocak 2005, 18:49 - İp: yok
egeerhan
egeerhan (üye)
İzmir / Amatör

burkay bey'e istersen hediye et makinayı utanmadan servis ilanınıda vermiş kırmayın kardeşim adamın hevesini.

#egeerhan' tarafından 12.03.2005 19:28:07 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Mart 2005, 18:01 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sevgili egeerhan,
Kimsenin hevesini kırdığımız yok.Heves kıran biri varsa o da HP dir. Aç www.sikayetvar.com sitesini veya diğerlerini ve oku Hp nin müşteri yolma politikalarını.
Ben bir teknik servisin ve bunu ilan etmekten gocunmuyorum yazdığım tüm yazılarımın arkasındayım .
Sen ( kendini firma olarak lanse ettiğine göre) kimliğini afişe etme cesareti gösteremediğin için utan!

Tarih: 10 Mart 2005, 00:55 - İp: yok
cou_grace
cou_grace (üye)
İstanbul / Meraklı

@burkay : Bı topıc'te de polemık yaratmayın barı..

Tarih: 10 Mart 2005, 17:48 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Bence istikrarlı ol. Ve her lafa karışma.
Şu cümle sana ait : "Aslında hp den bende sogudum. Cunku hp nın sıtesındekı sıkayetler bolumune bakınca kararımı verdım. "

Tarih: 11 Mart 2005, 10:40 - İp: yok
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

polemiği o başlatmamış ki. soruyu sorana düşüncesini söylemiş. zaten soruyu soran da marka memnuniyetsizliğini ifade etmiş. bir anlamda cevap vereni yönlendirmiş zaten. polemik ondan sonra başlamış.

Tarih: 11 Mart 2005, 18:04 - İp: yok
egeerhan
egeerhan (üye)
İzmir / Amatör

burkay şikayet var sayfasında yalnızca hp'ye bakma bütün markalardan şikayet var hp korudugumdan falan degil ama alaycı tavrın beni rahatsız etti sen firma olarak arkadaşı daha tatlı bir dil ile uyarabilirdin. sonuçta elektronik mal alıyorsun.
(sevgili egeerhan diye başlamışşın ama mesajın sonunda bozmuşşun firma yetkilisi olarak iyi bir uslup degil)
Hayırlı işler
selamlar.

#egeerhan' tarafından 12.03.2005 12:15:21 tarihinde düzenlendi.

#egeerhan' tarafından 12.03.2005 19:31:06 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Mart 2005, 01:43 - İp: yok
egeerhan
egeerhan (üye)
İzmir / Amatör

Şunuda belirteyim ben firma falan degilim yalnızca siteye yeni girdigimden dikkatsizligim sonucu firma olarak kalmış

Tarih: 12 Mart 2005, 01:46 - İp: yok
yusdem
yusdem (üye)
Ankara / Meraklı

Biz bu ellerden gideli, çok fazla şey değişmemiş buralarda..
:-))

Tarih: 12 Mart 2005, 02:03 - İp: yok
  • 1