erkan468
erkan468 (üye)
Hatay / Amatör

Fuji Yetkili Bayi

fujinin resmi sitesindeki 3 bölge bayinin yetkililerine mail attým....hiç biride takmadý beni......aramama gerek yok....

Tarih: 11 Mart 2005, 14:30 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Fuji makineleri ile ilgili olarak Arda beye sorunu iletebilirsin sanırım hatay ege bölgesine bağlı : [email protected]

Tarih: 11 Mart 2005, 18:10 - İp: yok
erkan468
erkan468 (üye)
Hatay / Amatör

birincisi izmirli olsaydım direk izmir yazardım..........hataylıyım akdenizdeki hatay....ikincisi yazdığın ardagirgin dahil üç bölge yetkilisine mail attım hiç biri cevap yazmadı......üçüncüsü...neden kodak kullanma kılavuzundan tut tüm özelliklere göre kadar bütün ürünü anlatıyor ve klavuzu indirmeye izin veriyor....fuji neden bu kadar kısıtlı tutuyor herşeyi....demek kodak müsterisine daha önem veriyor.....

Tarih: 11 Mart 2005, 18:36 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Fuji'dekilerin sana neden cevap vermediklerini şimdi daha iyi anladım.

Tarih: 11 Mart 2005, 22:25 - İp: yok
erkan468
erkan468 (üye)
Hatay / Amatör

kusura bakma ama neden fujinin bana cevap vermediklerini daha iyi anladın...nedir cevap vermemelerine sebep......merak ettim.....

Tarih: 12 Mart 2005, 18:35 - İp: yok
miyidogan
miyidogan (üye)
İzmir / Amatör

Üslup yanlış üslup...

Tarih: 12 Mart 2005, 21:46 - İp: yok
erkan468
erkan468 (üye)
Hatay / Amatör

üslubumun neresi yanlış.yok eğer hatay olayına bozuldusanız,bu ülkede hatay diye bir il'de var bilmiyorum farkındamısınız..izmirin hatayı olsaydı,,izmir hatay yada direk ve sadece izmir yazardım......hepinize sevgiler.....bilgilerinize..

Tarih: 12 Mart 2005, 22:42 - İp: yok
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

bu sorunu cevabı http://www.netfotograf.com/forum/msgdetail.asp?msg_id=947&highlight=yetkili%20bayi

burada ama firmala ne kullanıcılarınınede bayilerini altın yumurtlayan tavuk dışında başka bir şekilde görmüyor.

Tarih: 13 Mart 2005, 14:39 - İp: yok
miyidogan
miyidogan (üye)
İzmir / Amatör

Biz anlıyoruz Hataylısın, burkay hoca sana Hatay Ege Bölge Müd. bağlı oraya yaz demiş. Sen asabisin galiba biraz ???

Tarih: 13 Mart 2005, 18:54 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sevgili miyidogan,
Aslında şunu sormak lazım : Gerçekten bir sorunun var ve sen yardım mı istiyor musun? Yoksa sorunların mı var?
Ben senin de dediğin gibi Hatay (Antakya) ege bölgesine bağlı Arda beyle görüş diyorum sevgili erkan ise ne anlıyor...
Kaldı ki Antakyada Foto bedii (Bedii TATLI gündüz caddesinde Vali konağının karşısında ) yada Hürriyet caddesinde Halil Mısırlıoğlu onun bu sorusunu çok çok kolaylıkla yanıtlayabilecek kapasitede adamlar.
Sevgili erkan artık kendini nerelerde görüyorsa ki bizi İzmir hatay ile Hatay (Antakya) bilmeyecek kadar cahil sanıp bir ,iki,üç diyerek matemetik yeteneğini sıralıyor..

Tarih: 13 Mart 2005, 23:14 - İp: yok
erkan468
erkan468 (üye)
Hatay / Amatör

arkadaşlar kimseye kastım yok...fuji yüzünden sinir hastası oldum.sinirli olmam size denk geldi....olay bendeki makinanın kullanma klavuzu yok.o yüzden 1 saatte öğreneceğim seyi öğrenemiyorum.....birde ardagirgin dahil üç bölge yetkilisine mail attım....kimse a harfi bile yazıp göndermedi..hepsi üstüste geldi....olay bundan ibaret.....kusura bakmayın.......özür......özellikle burkay beyden....

Tarih: 14 Mart 2005, 22:28 - İp: yok