taras
taras (üye)
Aydın / Amatör

Datron Dsc216

datron dsc216 aldım.Klip çekiyorum.Klip üzerinde  picvideo ve

www.jpg.com  yazıyor.bu beni rahatsız ediyor.Bu yazıları kaldırmanın imkanı yok mu?Makinayı satan firma nasıl böyle birşey yapıyor.hayret.

sorun hakkında   href="mailto:[email protected]" target="_blank" [email protected]rel="nofollow">[email protected]>   a da bilgi gönderebilirseniz sevinirim...

snake_izm
snake_izm (üye)
İzmir / Amatör

slm bilader bu msja ne zmn bakarsin bilmiom ama?
neyse ben dsc216 kullandm 3hafta öncesine kadar cok ii bi makina fiyatına göre de ama dikkat etmen gereken bu makinada delanksör tusu onu bozma yeter bozsan bile yapılır ama sen yinede dikkat et cünkü 3hafta önce tus yüznden garntiye verdm bir hafta snra al dediler gittim 1hfta snra makinaya bisy yapmıslar degiscek dediler bi üst modeli olan optinon dsc224ü verdiler ama ben memnun degilim cektigi fotolar 72dpi dsc216nın 96 dpi'dı flassız cektigin fotolari aydınlattgnda resim belli oluyodu ama bu yeni makinada illa flaslı cekicen bide uzaktan flaslı ceksen yine aynı dava...neyse kıymetini bil makinanın cok ii bisiy ufak?

senin sorununa gelince arkadsın cvpladıgı gibi davalardır yoksa benmm eskiden cektgm görüntülerde hic öle bisiy olmadı ufotek in bi sucu yok bu konuda kullandgn oynatıcı yada ses ekledysen ekledigin programın yaptıgı bisiy hade ken ii bak

Tarih: 25 Kasım 2004, 21:54 - İp: yok
martar2005
martar2005 (üye)
Çorum / Meraklı

Taras bana yardımcı olacağını tahmin ediyorum.. Bendede dsc216 var fakat driver yok . .PLS yardım..

Tarih: 4 Mart 2005, 09:57 - İp: yok
snake_izm
snake_izm (üye)
İzmir / Amatör

haci bende var driveri ama sen nerdesin ,nyse söyle diyim ya beni bulursun yada ufotek.com.tr girer ordan driveri indirebilirsin dsc216 cok ii ama tek bi sorunu var ileride yaparsa delankşör tusu bozulabilir dikkat et?eger bisiy olurda garantiden geri götürürsen ve yerine dsc224 vermeye kalkarlarsa hic alma üstüne para ekle daha üst modellerini al dsc224 igrenc bi makina mustekin minicamlari bile daha iiyidir suan kodak cx7300 aldım harika bisiy ama satmam gerekiyo cok sıkıstım bazı durumlardan dolayı isteyen olursa 190milyndn vericem?ken ii bakin

Tarih: 11 Mart 2005, 22:12 - İp: yok
  • 1