birol68
birol68 (üye)
İstanbul / Meraklı

Casio Exilim Fh-20

merhaba arkadaşlar bu sitemizde ilk paylaşımım
fh20 bende on günlük bir satıcını ısrarlı girişimi sonucu bunu aldım benim niyetim ya nikon p90 yada olympus 590 uz idi fakat satıcı bana biraz samimi geldi (hemen almadım tabiki önce bir hafta araştırdım teknik ve teknolojilerini karşlaştırdım) her yönü ile tatmin edici buldum beni üzen hiçbir sistemi olmadı bana göre fazlası var eksigiyok hatta cmos sensörlere karşı olan ön yargılı düşüncelerimi degiştirdi kendimce iyiki bu makinayı tercih etmişim diyorum siz dostlarım ilede bunu paylaşmak istedim.
bu makinenin hergün bir yeni özelligini keşvediyorum gelin bu makineya sahip arkadaşlar keşvetigimiz şeyleri paylaşalım

Tarih: 8 Eylül 2009, 22:55 - İp: 95.***.**5.25
liseli67
liseli67 (üye)
Zonguldak / Amatör

benimde ayn makinadan var güzel bence fotoğraf çekerken bütün modlar var(eksiksiz)

Tarih: 18 Eylül 2009, 23:27 - İp: 88.***.**0.103
birol68
birol68 (üye)
İstanbul / Meraklı

evet makina çok güzel hergün yeni şeyler keşfediyorum elime aldıgımda zevk aldıgım bir makina bir slr degil ama kompakların en iyisi diyebilirim nerdeyse bir merminin silahtan ayrılışını görüntüleyebilecegin saniyede 1000 fsb artı hd çekim birçok yönden emsallerinde bulunmayan üstün özellikler var tek eksisi hd yi 10 dakika ile sınırlaması gece çekimlerinde çuvallar diyordum ama (cmos sensör oldugu için ) ama onuda seri on tane fotograf çekip birleştirmek kaydı ile kaliteli bir gece çekimi elde ediyor bu makinayı kullanan diger fotograf dostlarınıda bekliyoruz bilgilenmek ve paylaşmak adına

Tarih: 19 Eylül 2009, 00:42 - İp: 95.***.**1.188
elcezeri
elcezeri (üye)
İstanbul / Amatör

Bu makinayla ben de ilgilendim, 1400 lirayı duyunca vazgeçtim.

Tarih: 5 Ekim 2009, 11:02 - İp: 212.***.**5.19
acemi43
acemi43 (üye)
Kütahya / Amatör

birol bey casio marka secmekle dagru bir karar vermısısnız. fh20 pil ile çalıstıgını biliyorum. bu makine için bu eksi bir deger diye düşünüyorum

Tarih: 10 Kasım 2009, 22:29 - İp: 88.***.**5.80
  • 1