lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Yeniden Öğrenci Olmak

Doğrusu çok güç oldu ama sonunda oldu..Mezuniyetimin üstündan tam 14 yıl geçtikten sonra ben yeniden öğrenci oldum..

Acaip bir duygu bu yahu..Sanki o yıllardaki gibi "örtmenim örtmenim" diye gezecekmişim gibi geliyor bana..

Evet arkadaşlar Açıköğretim Fakültesinin Fototğrafçılık ve Kameramanlık bölümüne dün itibari ile kayıt yaptırdım..Nasip olursa iki yıl sonra ikinici bir diplomam olacak..

Böyle bir belge için fırsat kollayanlar..20 KAsım cuma normal kayıtların sonu 25 kasım ise mazeretli kayıtların sonu..270 tl parası olan için açıköğretim bir adım ötede artık..Benden duyurması..

Tarih: 18 Kasım 2009, 23:22 - İp: 88.***.**4.224
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Staj için benim yanıma gelebilirsin hocam

Tarih: 18 Kasım 2009, 23:25 - İp: 88.***.**5.186
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Valla 3 ay stajı varmış..O zamnlar Durağandan ayrılmış olacağım..Belki de senin yanına tayin isterim..Ama önceliğim Edremit..

Alo alo bir iki Edremit..Sesimi duyan var mı?

Tarih: 18 Kasım 2009, 23:28 - İp: 88.***.**4.224
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

hadi bakalım,hayırlısı olsun......yok takılmayacağım..canlısına saklıyorum..

Tarih: 19 Kasım 2009, 00:01 - İp: 85.***.**5.193
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

LAZUT hocam, hayırlı olsun. daha önce bu arzunuzu okumuştum...
yalnız fotoğrafçılık da staj şartı yoktu sanki

ben de istedim ama hali hazırda ,açıkcı olduğumdan ,olmuyormuş....

Tarih: 19 Kasım 2009, 00:12 - İp: 88.***.**7.84
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

Sefer Hocam Sivas'a gel isersen bizim birimde hem kameramanlık hem de fotoğrafçılık stajı yapabilirsin . resmi bir kurum olduğun için yaparız bir geçici görev 3 ay kafanı dinlersin

Tarih: 19 Kasım 2009, 10:49 - İp: 81.***.**7.150
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Edremit van'a bakar, ama o edremit değil lazut, Vanda da edremit var ,yaa..Oraya tayinin gitmesinde..

Tarih: 19 Kasım 2009, 11:18 - İp: 88.***.**7.123
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Valla desi haklı da olabilirsin..Çünkü çok araştırmadım.. Klavuzun bir yeride yazıyordu ama bizim bölüm için mi başka bölüm için mi bilmiyorum..O zaman göreceğiz inşallah

Şaban abi bilirsin az çok delilik vardır bizim kafada..Yaptığım yine o deliliklerden biri..Ben kendime çok görmüyorum

Lazhop ver bi adres bakam sizin şirkete..Önce beğenmem gerkiyor

Mustafa abi aman ha..Adamlarına söyle Egedeki Edremit istiyormuş de..Bi yanlışlık yapmasınlar ha..Bak güveniyorum senin dayılara..

Tarih: 19 Kasım 2009, 12:30 - İp: 88.***.**7.215
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Evet emmiler..Artık mezun oldum..Kocaeli Üniversitesindeki ukala bir profun sayesinde başladığım Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünü bitirdim..

O zamanlar beyeefendi bana "fotoğraf kursu açmak için onca fotoğrafçılık mezunu vatandaş boşta geziyor da bu iş sana mı düştü" diye meail atmıştı..

Ey profesör..Ahan da ben de Fotoğrafçılık mezunuyıum.:Artık izniniz olursa halk eğitim merkezleride fotoğrafçılık kursu açabilir miyim

Tarih: 2 Temmuz 2011, 23:28 - İp: 78.***.**7.29
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

vay anasını temuzun 2 si olmuş. zoba yakıyoz hala.

Tarih: 2 Temmuz 2011, 23:47 - İp: 78.***.**8.252
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Emmi yannış topiktesin..Reklamlardayız..

Tarih: 2 Temmuz 2011, 23:49 - İp: 78.***.**7.29