harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Yeni Yetmeler

Ben bu yeni yetme Amerikan çakması,sözüm ona aydın bozuntularından fena halde daraldım.
Sokakta denk getirsem dalacak kıvama geldim.
Ne hikmetse çoğunun yolu Amerika'daki çeşitli kuruluşların tezgahından geçmiş.
(Bknz. Discovery Institute)
Hep de Star,Sabah gibi gazetelerde yuvalanmışlar,yumak yumak olmuşlar.
Nereden nereye...

Türk Aydınlarının Dönüşümü ile ilgili güzel bir yazıyı paylaşmak isterim tam da burada...

Tarih: 24 Mart 2009, 01:01 - İp: 78.***.**1.241
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Eske moskof koministleride maalesef hala uyanamamış gibi harmancı. HAla postal altı yalama peşindeler. Gördük kimlerin arkasında bunlar. NE işi var sağlam bir solcunun askiri güçlerin arkasında. Benim asıl anlamakta zorlandığım nokta bu.
Nasıl oluyorda bir komunist hem pkk ile danseder hemde devletin en derinleri ile bağlantı kurabilir. Vatansever mi teröristmi ne bunlar.
Nasıl bir solcu yıllardır savunduğu emparyalist güçlerin oyunu olarak gördüğü şeyleri savunur. Nasıl yüzlence insanın gözaltılarda kaybolmasına, asit kuyalıranda eritilmesine olur verir. Bunu yapanların yakalanıp birer birer yargı önüne çıkarılmasını nasıl siyasi pis oyunlar olarak görür.
Neyin ne olduğu artık belli olmatan çıkmıştır. Bizim kominist bilidiğimiz bu insanlar meğerse faşistmiş.
Yazık bu ülkenin solcularına. Hala kimin kendilerine biçtiği belli olmayan rolleri oynuyorlar.

Tarih: 24 Mart 2009, 01:17 - İp: 78.***.**4.209
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Postal altlarını gördükleri doğrudur ama yalama kıvamında değil.
Genelde suratlarının tam ortasında uygulanan bir kuvvet olarak teşekkül etmiştir postal altları.
Askeri sistemi,darbeyi,postalı savunan yok.
Çarpıtma şimdi konuyu.
(Yazıda Ergenekon kelimesini görünce hakim olamadın yine kendine.)
Benim dediğim bu tezgahlarda yetişip gelen 70-80 arası doğumlu seri üretim gazeteci tayfası.
İhtiyar dönekler bu gençlere pek ayak uyduramasalar da altta kalır yanları yok.
Bırak sen Ergenekon'u,konu o değil hacıbeyi.

Tarih: 24 Mart 2009, 01:31 - İp: 78.***.**1.241
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

HArmancı konuyu gayet iyi anladım. Darbelerde en büyük sıkıntıyı sol kesimler çekti. Onlar ibelerk isteyerek astılar. Kendi tabirleri ilede ayıp olmasın diye sağcılarıda astılar.
Fakat 80 de en çok çektiklerini bilkde sandığımız bu insanlar yapmıyormu darbe çağrılarını. O dedeğiniz yazar kesiminden çokmu farklı bunların durumları. Benim asıl üzüldüğüm onların durumu.
Gerçi belkide o zamanki darbede müşterek başarılarıdır.

Tarih: 24 Mart 2009, 01:34 - İp: 78.***.**4.209
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tamam tamam yazdıklarımı geri aldım. Kimsenin kalbini kırmak istemem gece gece. Sen haklısın. Bunlar amerikancı. BEnde amerikancıyım. Hatta amerikan mandasına girelim kurtulalım derem ben.

Tarih: 24 Mart 2009, 01:37 - İp: 78.***.**4.209
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Harmanci verdiğin yazıyı okumadım pek uzun birşeye benziyor.
Yalnız dalma hususuda yüzde bin katılıyorum sana. Sokakta görürsem büyük ihtimal dalarım zaten. Kusura bakma ama ufuk uras a da dalacam belki bir gün. Geçen marketin kapısında karşılaştık az daha kafayı indirecektim.

Ben özellikle bu liboşların katıldığı programları çok izliyorum. Küfür etme ihtiyacımı gidermek için. Kimisi de maça gidiyor onun için.

Geçen Eser karakaş ile bir hatun vardı abd islamcısı kanallardan birinde. Hanımla özellikle dikkat ettik kaç kez "ötekileştirme" sözcüğünü kullanacaklar diye. 30 dan sonra yorulduk bıraktık artık.

Pazarbey kardeş, mesele askercilik postalcılık meselesi değil. Türk ordusu bugün abd nin ve nato nun Türkiye için bir tehdit olduğu görüşündedir. Abd den kopma noktasına gelmiştir. Abd lilerin deyimiyle hizadan çıkmıştır. Bunu da raporlarında resmen deklare etmiştir.Türkiye de bağımsızlığı, antiemperyalizmi kim savunursa elbette solcuların doğal müttefiki olur. Tabi solcu derken ab-abd imalatı liboş solcuların değil. İslamcıların ve liboşların bir olup orduya saldırması boşuna değil.

Zaten fetullahçılar şimdiden ordu lağvedilsin yeni bir ordu kurulsun demeye de başladılar.

Şimdi bende bir link verecem ama benim belgelerimdeki word dosyasının linki nasıl verilir bilmiyorum.

Neyse mevzu uzun memleket şartları çetin.

Tarih: 24 Mart 2009, 01:41 - İp: 85.***.**5.50
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Manda mı...
Pis bir hayvan bence,yaklaşmamak lazım

Tarih: 24 Mart 2009, 01:42 - İp: 78.***.**1.241
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Bizim arkadaşları arayayım alsınlar seni içeri. Word belgelerini gönderirler bana.
Hatta sildiğini sandığın word, jpeg, mpeg, png, gif, avi ne varsa hepsini gönderirler.

Tarih: 24 Mart 2009, 01:44 - İp: 78.***.**4.209
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

YeSeKa'ya da dalasım geldi bugün.
Hem kel hem fodul vardı bir tane 2 m ötemde.Kendime hakim oldum,içimdeki şiddeti bastırmayı başardım.
Sonra Keloğlan misali sırtta oy çuvalları,memleketin göbeğinden salına salına geldim kara sularıma.
YeSeKa'yı asla affetmem,karizma bırakmadı bizde.
En son bizim berber çarptı gözüme,pis pis sırıtıyordu.'Hocaaa ne iş torbacı mı oldun''

Tarih: 24 Mart 2009, 01:49 - İp: 78.***.**1.241
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Harmancı içtinmi gene bakiim sen.

Tarih: 24 Mart 2009, 01:52 - İp: 78.***.**4.209
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Hacı oy çuvalı taşımak da demokrasiye hizmettir.
Ya bu demokrasi iyi birşeymidir hakkaten onu da anlamış değilim daha. Kim için ne için demokrasi ?

Tarih: 24 Mart 2009, 01:53 - İp: 85.***.**5.50