atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Yeni Üyemiz Yolda....

Sevgili arkadaşlar,

Kc Bilir arkadaşın mesajını okuyunca bende kendimi tutamadım ve sizlerle paylaşmak istedim.

Ben de baba oluyorum, netfotoğraf ailesine minik bir üye daha katılıyor.

Umarım herkes bu duyguları tadar, evdeki hazırlıklar bile insana acayip bir mutluluk veriyor. Minicik elbiseler, anahtarlık kadar ayakkabılar, patikler böyle bir duygu yok, bunu herkesle paylaşmak istedim...

Artık bol bol bebiş fotosu yollarım.....:-)

Tarih: 15 Haziran 2006, 11:26 - İp: 81.***.**3.185
zyilmaz
zyilmaz (üye)
İstanbul / Amatör

tebrikler....
Allah Analı babalı büyütsün...

Tarih: 16 Haziran 2006, 10:49 - İp: 85.***.**4.253
foto16
foto16 (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

tebrikler dostum allah saglikli ve anali babali büyütsün ilk fotograflarini merakla bekliyorum selamlar.......

Tarih: 16 Haziran 2006, 11:22 - İp: 88.***.**9.240
bishaunen
bishaunen (üye)
Antalya / Doğa Fotoğrafçısı

Baba olmak nasıl bir duygu. Vayy be bende 21-254 yaş arasında genç bir baba olmak isterdim
21 e girdim ama bu işler zor geliyor artık

Tarih: 16 Haziran 2006, 12:45 - İp: 81.***.**7.36
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

bishaunen aceleye gerek yok, bende 30 yaşındayım ve ilk kez babalık heyecanı yaşıyorum. Ama gerçekten güzel bir duygu. Zamana bırak kendiliğinden gelişiyor herşey, ama heyecanımı paylaştığın içinde teşekkür ederim.

Tarih: 16 Haziran 2006, 15:09 - İp: 81.***.**3.185
iborotti
iborotti (üye)
Yurtdışı / Amatör

atakan hocam sana bir müjdem var nikonun junior serisi çıkmış çocuklar için d70 üretiyorlarmiş alırsın artık bebikine

Tarih: 16 Haziran 2006, 17:01 - İp: 81.***.**0.94
kcbilir
kcbilir (üye)
İçel / Meraklı

O Junior'lardan banada iki tane lütfen
Atakan, bi 7 ay kadar sonra tecrübelerini paylaşmana ihtiyacımız olacak, kendini yumurcağa fazla kaptırıp buralara uğramazlık etme sakın

Tarih: 16 Haziran 2006, 20:11 - İp: 195.***.**2.24
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

burlardayım dostum, bebikleri hep beraber büyüteceğiz...

Tarih: 19 Haziran 2006, 17:45 - İp: 81.***.**3.185
kcbilir
kcbilir (üye)
İçel / Meraklı

Atakan ne kadar kaldı doğuma dostum?

Tarih: 22 Haziran 2006, 19:14 - İp: 195.***.**2.14
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

korkut bizim 3 ay kaldı, ekimin ilk haftası geliyor
bu aralar bir görsen varya
yumrular tekmeler acayip, ya topçu, ya boksör olcak
5, ay dan sonra sizde hisssetmeye başlarsınız insallah. Senin tekmeler çifter çifter gelcek tabi . Sanırım epey konuşacak konumuz olacak.
Önümüzdeki hafta sonu doktordayım, 4 boyutlu ultrasona gireceğiz, renkli ve daha farklı bir görünüm, bunu hatta cd olarak da verecek bilgisayarda film gibi izleyeceğiz kısmetse... İlerleyen zamanlar daha iyi göreceksiniz,
bu arada eşine çok dikkat et, en ufak bir gerinmenin, stresin bile etkisi oluyor.
Dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz, gerçi tamamında dikkat etmek lazım ama kerata tutunana kadar biraz daha çok....
Kendinize çok iyi bakın, sevgilerimle

Tarih: 22 Haziran 2006, 20:21 - İp: 81.***.**3.185
kcbilir
kcbilir (üye)
İçel / Meraklı

Evet evet biliyorum o ultrasonu bizim doktorda yapacakmış ama daha erkenmiş, biz daha 11-14 dedikleri "ayrıntılı ultrason"a bile girmedik, 3 hafta sonra gireceğiz... Şu an için tek sorun biraz midemiz bulanıyor

Tarih: 22 Haziran 2006, 21:27 - İp: 195.***.**5.101