pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Yapandan Allah Razı Olsun

Hafta sonu Salıhlıya gittik. Yollar tamammen sıcak asfalt kaplanmış. birkaç km lik kısımdada kaplama devam etmekte idi. Bu kısım bir tarafa yönlendirilmiş ve gidiş geliş şeklinde idi. yani binden 8-9 yıl önceki yollarımız gibi. NE kadar zor imiş duble olmayan yolda araba kullanmak. belki yarım saat tırların arkasında gitmek zorunda kaldık. Bu duble ve özellikle sıcak asfalt duble yolları yapanlardan Allah razı olsun. Büyük hizmet.İnsan olmayınca kıymetini biliyor.

Tarih: 29 Mayıs 2011, 21:40 - İp: 88.***.**0.240
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

emmi ben sayibinden com üyesiyim zati lakin orda topiç ortamı yok.

keza orda fiyatların yüksek verildiğini telakki etmekteyim. binaleyen gerçekleşen satışların fiyatları daha düşük kanımca.
ol sebepten sordum sana realize olmuş satışlardaki fiyatlar önemli benim için.

Tarih: 29 Mayıs 2011, 23:16 - İp: 85.***.**2.120
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

emmi bellli olmuyor alıcıya bağlı.bazen yakın sayrediyor.bazende 1 yada 2 bin tl aşağıya oynuyor.keza satıcılar satmak istedikleri fiiyatı belirliyor.önemli olan alıcının aracı beğenmesi. bence sen arabaya bi pasta cila atttır

bide trameri telofonla sorgulayabiliyor.araçtaki donanım esp abs kilima gibi faktörlerde öenmli.temiz aracın alıcısı herzaman oluyor.önemli olan alıcı var.fakat beğendirmek önemli.orijinallik,boya,motorun km.si,aracın temizliği yani etkileyen çok faktör var aslında.birazda kısmet işi.şimdi satamazsan seneye kalır.şurda 2 ay zamanın var.

Tarih: 29 Mayıs 2011, 23:25 - İp: 78.***.**4.157
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Nankoryus emmi tisil tisil gittin memlekete.eskiden nasil giderdin. Mazot isi basimdan gecti.ercsn abi hwyirli yolculuk.

Tarih: 30 Mayıs 2011, 00:05 - İp: 88.***.**0.240
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

pzremmi tamron 18-250 duruyor mu sende?

Tarih: 30 Mayıs 2011, 17:18 - İp: 213.***.**5.242
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

durmuyordur zahir

keza alışmadık bayonette opjektif durmaz der idi bizim köyün eskileri

Tarih: 30 Mayıs 2011, 18:18 - İp: 85.***.**2.159
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

okyanus doğru laf etti ömründe bi kere. keza sattım k20 ile. hemde ekaça emmiler 1200 mukabiline. kahrolsun sivaslılar.

Tarih: 30 Mayıs 2011, 19:50 - İp: 88.***.**7.164
biologus
biologus (üye)
Yurtdışı / Amatör

Pazar emmi haklisin
Turkiyedeki yollar inan Amerikada yok.

Bi bildigim Almanyanin yollari bizimkisi kadar guzel.
6-7 saatte gittigim Izmir-Fetihiye bile gecen geldigimde 3.5 saate dusmus o guzel yollar sayesinde.

Karayollarini tebrik etmek gerek dahasi onlara imkan verenleri

Tarih: 30 Mayıs 2011, 20:05 - İp: 99.***.**2.75
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

Tüh yaa. Hani şu parasını alamadığın satıştı di mi bu. Alan emmi arazi mi oldu? Olmadıysa geri iste objektifi, bana sat.

Tarih: 30 Mayıs 2011, 20:21 - İp: 94.***.**5.3
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

biyologus emice amerikada eyaletten eyalete geçerken farketmekte imiş yol kalitesi. öyle demekte idi bir ateyist arkadaşım. bazı yerler bizim serme asfalttan imiş.

Tarih: 30 Mayıs 2011, 20:21 - İp: 88.***.**7.164
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Yani yol bu ihtiyaca gore tabiki yapilacak.Allahtan AKP li biri ampulu kesfetmemis yoksa bizden oncesi karanlik,biz aydinlattik Turkiyeyi falan gibi parti propagandasi olurdu.

Yol yapilsin ki tabikide yapilacak ve sagolsunlar ama Benim gittigim yollar AKP den oncede guzeldi masallah.Bahsettiginiz Aydin otobani olsun,izmir^Ankara duble yolu olsun bunlar zaten baslanmis ve bazi yerlerdede bitmis idi.Hele benim izmir-Cesme arasi otobanim milattan oncede vardi.Diger koy kasabayada tabiki yapacaksin.Disardan aldigimiz arabanin haddi hesabi yok cari acik alarm veriyo,e bi zahmet bunlarin yol ihtiyacinida karsilayiver.Dikili tasin yok bari dubleyolun olsun...
Amerikaya gelincede ,biz 10 sene yasadik zaten hep patika yollar vardi onlari kullandik orda.6 serit gidis,6 serit gelis ve beles olan otobanlarin hepsi Turkiyede zaten...Ust uste 7 tane yolun gectigi devasa viyaduklerde Turkiyededir...
Asfalt daha saglam olsun diye sirf zivt ve tas yerine,beton,kirikcam ve diger bazi karisimlari kullanan ulkede biz olsak gerek...Guldurmeyin adami...

Tarih: 31 Mayıs 2011, 20:08 - İp: 221.***.**3.132