nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

Www. Ttnetmuzik. Com-legal Mp3

1 mbps ve 4gb kotalı tarifede iseniz ayda 10, diğer kotalı veya limitsiz tarifede iseniz ayda 500 şarkıyı ekstra hiçbir ücret ödemeden indirebileceksiniz. limitsiz ve 4gb üstü kotalı tarifelere sahip adsl aboneleri gold üye sayılıyorlar.

peki 4gb kotalı tarifede olanlar 500 şarkı indirmek için ne yapmalı?

-1 temmuz 2008 tarihine kadar 2ytl, ondan sonra 5ytl ödeyerek gold üye statüsüne erişebilirler. 500 şarkı indirebilirler.

drm deniyor. neler oluyor?

-drm microsoft'un gözü gibi bişeydir. indirdiğiniz şarkının süresini tutup artık dinleyemezsiniz diyebilir(mesela 1 ay sonra). bilgisayarınıza format attığınızda şarkıları tanımayabilir ya da cd'ye yazdığınızda verilen limitten sonra artık yazamazsın kardeşim diyebilir(ayda 100 şarkı gibi). bir nevi biri sizi gözetliyor durumu.

peki ttnet muzik iyi bişey mi?

-internetten mp3 indirmeye vicdanınız el vermiyorsa, herşeyi yasal olarak yapmak istiyorum, emek hırsızlığı yapmak istemiyorum, günahtır efendim diyorsanız size göre iyi bişey. girin üye olun kullanın, %100 legaldir.

sence iyi birşey mi canım?

-değil. olmamış. forza limewire. full albüm için forza torrent.

www.ttnetmuzik.com

Tarih: 5 Ocak 2008, 22:11 - İp: 88.***.**2.71
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

bisquit valla bişeyden anladığı yokmuş herhalde baksana ne yorum ne bişey..

mete007 her zaman için sizin için

Tarih: 21 Ocak 2008, 11:26 - İp: 81.***.**1.41
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Microsoft USB Autorun'a elveda diyor

Dün Microsoft Windows Güncelleme altyapısı ile Windows 7 öncesi sürümleri çalıştıranlar için, kullanıcının izni olmadan autorun ile otomatik olarak bilgisayara bulaşan kötü amaçlı yazılımları engelleme amaçlı bir güncelleme sundu.

http://www.olympos.net/haberler/microsoft/microsoft-usb-autoruna-elveda-diyor-51090.html#content

exp xp sp2 ve xpsp3 kullananların yapması gereken güncellelemeleri kurmak.

Tarih: 11 Şubat 2011, 21:01 - İp: 88.***.**5.70