nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

Www. Ttnetmuzik. Com-legal Mp3

1 mbps ve 4gb kotalı tarifede iseniz ayda 10, diğer kotalı veya limitsiz tarifede iseniz ayda 500 şarkıyı ekstra hiçbir ücret ödemeden indirebileceksiniz. limitsiz ve 4gb üstü kotalı tarifelere sahip adsl aboneleri gold üye sayılıyorlar.

peki 4gb kotalı tarifede olanlar 500 şarkı indirmek için ne yapmalı?

-1 temmuz 2008 tarihine kadar 2ytl, ondan sonra 5ytl ödeyerek gold üye statüsüne erişebilirler. 500 şarkı indirebilirler.

drm deniyor. neler oluyor?

-drm microsoft'un gözü gibi bişeydir. indirdiğiniz şarkının süresini tutup artık dinleyemezsiniz diyebilir(mesela 1 ay sonra). bilgisayarınıza format attığınızda şarkıları tanımayabilir ya da cd'ye yazdığınızda verilen limitten sonra artık yazamazsın kardeşim diyebilir(ayda 100 şarkı gibi). bir nevi biri sizi gözetliyor durumu.

peki ttnet muzik iyi bişey mi?

-internetten mp3 indirmeye vicdanınız el vermiyorsa, herşeyi yasal olarak yapmak istiyorum, emek hırsızlığı yapmak istemiyorum, günahtır efendim diyorsanız size göre iyi bişey. girin üye olun kullanın, %100 legaldir.

sence iyi birşey mi canım?

-değil. olmamış. forza limewire. full albüm için forza torrent.

www.ttnetmuzik.com

Tarih: 5 Ocak 2008, 22:11 - İp: 88.***.**2.71
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Microsoftun gözü iyi olmamış bu olayda. İnternetten mp3 indirmeye vicdanım elveriyor ama pek belli etmem.Günahmıdır dersen de sanatçı denilen şahısların bir gecede 50 bin 100 bin dolar ytl yada karışık almalarıdır esasen günah olan. Emeğe saygı diyelim ama iki saati 50 milyar edecek emek türü varmıdır ?

Tarih: 5 Ocak 2008, 22:16 - İp: 88.***.**0.226
makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

indirmek günahsa varya ben mahfoldum
hdd tıkabasa dvd filmlerle doldu
burdan holywood yapımcılarına sesleniyorum
lütfen hakkınızı helal ediniz

Tarih: 5 Ocak 2008, 23:46 - İp: 88.***.**9.39
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

helaldır arkadaşlar, ben fetva veriyorum!

Tarih: 6 Ocak 2008, 02:28 - İp: 84.***.**8.212
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

yine legal olarak calısan drmli olarak sarkıları arka planda calıp sesi kaydeden program var. ve sarkı drm'siz oluyor ses kaybını hissetmiyorsunuz da

Tarih: 6 Ocak 2008, 11:57 - İp: 88.***.**8.30
suenomer
suenomer (üye)
Trabzon / Amatör

NEDİM SAOL CNMM MERAK EDİYODUM ZATEN Bİ ÜYE OLMAK KALDI ARTIKINNN

Tarih: 6 Ocak 2008, 13:12 - İp: 88.***.**9.102
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

ya nediym sana ben nediym hergün bana gelen kontör kazndım telefon kazandın maillerini senmi atıyorsun...hadi itiraf et..bişi demiçem valla bak..

Tarih: 8 Ocak 2008, 02:07 - İp: 88.***.**1.195
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

liebster sen yanmışsın abi ben bişey demiyorum...

bende olabilirm tam bilmiyorum etki alanıım şu an ama çözümünü de yazıyorum bak.....hadi yine iyiliğim tuuttu..

antivirüs yazılımları güncellenmeden virüs bulaşan PC’lerde artık otomatik güncelleme özelliği çalışmayacağından, virüsün elle silinmesi gerekiyor. Eğer İnternet’ten bir temizleme programı indirilip kullanılacaksa, MSN messenger programının çalışmadığına emin olunmalı.

Elle temizlemede izlenecek yöntemler ise şunlar:

1. Bilgisayarınızı restart edip güvenli kipte açın (Açılış anında f8 tuşuna basarak güvenli kipi seçebilirsiniz.)

2. Başlat menüsünden “çalıştır” (run) sekmesini tıklayıp açılan pencereye “regedit” yazarak enter’a basın.

3. Regedit programı içinde aşağıdaki alt anahtarları inceleyin ve bunlar içinde virüsle ilgili eklenmiş yeni kayıtları silin:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunServices

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer\Run

HKEY_CURRENT_USER\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer\Run

Yukarıdaki kayıtlar içinde “serpe”, “avnort”, “ltwob” gibi tanımlar var ise sisteminiz virüsten etkilenmiş ve her açılışta kendisini tekrar çalıştırıyor demektir. Bu tanımları silin.

4. “Bilgisayarım”ı açtıktan sonra “araçlar”dan dizin seçenekleri menüsünü açın ve görüntü bölümündeki “gizli dosyaları göster” seçeneğini seçin ve bilinen dosya tipleri için dosya uzantısını gösterme seçeneğindeki işareti kaldırın. Böylelikle virüs’ün sistem içinde gizli dosya olarak kopyalanmış türevlerini görebileceksiniz.

5. Aşağıdaki dizinlerde isimleri verilen dosyaları bilgisayarınızdan silin.

C:\windows\system32\formatsys.exe
C:\windows\system32\serbw.exe
C:\windows\msmbw.exe
C:\Crazy frog gets killed by train!.pif
C:\Annoying crazy frog getting killed.pif
C:\See my lesbian friends.pif
C:\LOL that ur pic!.pif
C:\My new photo!.pif
C:\Me on holiday!.pif
C:\The Cat And The Fan piccy.pif
C:\How a Blonde Eats a Banana…pif
C:\Mona Lisa Wants Her Smile Back.pif
C:\Topless in Mini Skirt! lol.pif
C:\Fat Elvis! lol.pif
C:\Jennifer Lopez.scr
C:\lspt.exe
C:\Documents and Settings\\Local Settings\Application Data\Microsoft\CD Burning\autorun.exe
C:\British National Party.jpg
C:\Crazy-Frog.Html
C:\Message to n00b LARISSA.txt
6. C:\Windows\System32\Drivers\etc altındaki hosts dosyasını edit edin ve 64.233.167.104 veya benzeri IP adresleri için yeni tanımlanmış adres bilgilerini silin.

Örnek içerik:

64.233.167.104 www.symantec.com
64.233.167.104 www.sophos.com
64.233.167.104 www.mcafee.com
64.233.167.104 www.viruslist.com
64.233.167.104 www.f-secure.com
64.233.167.104 www.avp.com
64.233.167.104 www.kaspersky.com

Bu vb. antivirüs üreticilerinin adreslerini içeren satırların tümünü silin. Böylelikle antivirüs yazılımınız yeni güncellemeleri indirebilir hale gelecektir.

Yukarıdaki işlemlerden sonra bilgisayarınızı yeniden başlatıp antivirüs yazılımını İnternet’e bağlanarak güncelleyin ve gözden kaçmış kalıntılar olabileceğini düşünerek bilgisayarınızı virüs taramasından geçirin.
Yukarıdaki yöntem, “inTellect Bilgisayar” IT Güvenlik Uzmanı Ömer Kurtulmuş’un verdiğin bilgilerden derlenmiştir.

Şu adreslerden de detaylı bilgi alınabilir:
http://www.symantec.com/avcenter/venc/data/w32.serflog.a.html
http://securityresponse.symantec.com/avcenter/venc/data/w32.bropia.html

#nedimy' tarafından 08.01.2008 12:47:26 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Ocak 2008, 12:43 - İp: 85.***.**6.189
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

liebster o kadar önemli bilgiler verdim bir teşekkür demi yok

Tarih: 11 Ocak 2008, 22:06 - İp: 88.***.**2.215
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

yav ne anlar o yaa..bilgisayarına bi şey oldu mu "kanka bilgisayarıma virüs girdi" der yıkar başıma... virüsler kovalasın seni e mii lieb..

Tarih: 12 Ocak 2008, 02:24 - İp: 88.***.**1.57
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

verdiğin bilgiler için, teşekkürler Nedim...

Tarih: 18 Ocak 2008, 13:23 - İp: 85.***.**5.45