kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Ve İnsan.

Bu bana bir ömür yeter. Fotografımı seslendiren Oguz Haksever..

5. sıradaki..

http://www.ntvmsnbc.com/modules/gallery/VeInsan20070924/default.asp

#kontrast' tarafından 25.09.2007 19:00:27 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Eylül 2007, 17:12 - İp: 212.***.**9.194
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

abla dedi roko hanım size soruyor

benim erkekliğim ayan beyan ortada... inanmazsan

Tarih: 12 Ağustos 2008, 17:28 - İp: 81.***.**3.185
mu
mu (üye)
İstanbul / Meraklı

makas payını terziye soran..var mı böyle cidden..yani yaşandımı bu?..

Tarih: 12 Ağustos 2008, 17:29 - İp: 85.***.**9.214
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

22 bin ytl istiyorum...

sana 20 olur...

Tarih: 12 Ağustos 2008, 17:30 - İp: 212.***.**8.38
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Kafa kafaya değişelim. Hundayler tutulmuyor biliyon.

Tarih: 12 Ağustos 2008, 17:35 - İp: 88.***.**6.245
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

hocam o işin mizahi boyutu ama
şunu yaşadım stajerimin hocası geldi ve bana CMYK nedir diye sordu, ben afalladım benimle dalga geçiyor sandım hakikaten bilmiyormuş kadıncağız resim öğretmeniymiş grafik hocası yapmışlar ve bu öğrenciler son sınıftaydı, düşünün artık gerisini....

Tarih: 12 Ağustos 2008, 17:37 - İp: 81.***.**3.185
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

ha ben ablaydım dimi..

mu kusura bakma arada bir karakter kırılması yaşıyorum..

soru neydi..

tato ona 20 olur berikine 15 olur.. kiminin parası olur kiminin duası olur.. yani ben sormak istiyorum.. nedir senin olayın.. bak yakında ankara toplantısı olcak.. insan içinde rezil etme beni.. ne ayaksın bileyim..

Tarih: 12 Ağustos 2008, 17:38 - İp: 85.***.**9.24
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

hundayle kio birmi yahu

hem ben tutuyorum

başkasının tuttuğu kendine

america ncap 5 yıldız

amerikada 2 kez yılın aile otomobili seçilmiş.

Accentler gibi burada imal edilmiyor amerikadaki fabrikadan geliyor

değişen yok boya yok...

kararımı değiştirdim sana 20 olmaz en az 21 olur...

Tarih: 12 Ağustos 2008, 17:39 - İp: 212.***.**8.38
mu
mu (üye)
İstanbul / Meraklı

grafik sanatlardan mezun olupta layıkıyla şu işi yapan görmedim hiç..var idiysede bana denk gelmedi..bende şimdi bi yandan grafik okuyorum,hatta ikinci kez üni bitecek bu sene..ama ben biliyorum bu işi..çünkü yeri geldi hiç maaş almadan matbaada çalıştım boğaz tokluğu bile değildi..sırf öğrenebilmek adına işin tekniklerini..ama okuldan mezun olup mal gibi gelen bi sürü insan var..ben sanat yönetmeniyim ben art directorum vs gibi sıfatlar yakıştırıp kendilerine geliyolar...

ortokul 1 den terk bi eleman geldi geçenlerde...şirketi bırak git adama, o derece..56 heilderberg bile kullanıyo..seviyorum..hatta tapıyorum o elemana

Tarih: 12 Ağustos 2008, 17:49 - İp: 85.***.**9.214
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

ama okuldan mezun olup mal gibi gelen bi sürü insan var

Burada biraz haksızlık yaptığınızı düşünüyorum. Sizin meslekte nasıldır bilemem ama okullarda meslek eğitimi zaten verilmiyor zaten amaç da o değil. Bizim hocaların fiks lafı "Bu okuldan mühendis olarak çıkmıyorsunuz mühendis olabilir diploması ile çıkıyorsunuz" dır. Mesele öğrencinin vizyonunu açmaktır gerisi kendisine kalmış. Mesela demişsiniz ya ilkokul mezunu ama firmayı bırak adama git diye. İşte o zaman emin ol ki yerinde saymaya başladığın gündür. Doğrudur çok yeteneklidir ama çok çok özel biri değilse eğitimli biri ile arasındaki farkları bariz görmen gerekir. Ben her sosyal sınıftan ve eğitim seviyesinden insanla çalışıyorum (ben de müdürüm ve düzgün yürüyorum ), ve kesinlikle eğitimli elemanlarla çok daha kaliteli işler çıkarıyorum. Ancak kısa vadede çözümler için, bahsettiğiniz eğitimsiz ancak usta insanlarla biryerlere varılabilir bence. Büyük bir kuyumcu fabrikasında çalıştım ve grafik snatlar değil ama güzel sanatlar mezunu arkadaşlarla çalışma fırsatı buldum. Bu konuda eğitimin çok çok önemli ve etkili olduğunu düşünüyorum.

Tarih: 12 Ağustos 2008, 19:44 - İp: 85.***.**4.154
mu
mu (üye)
İstanbul / Meraklı

t yaman
eğitim tabiki önemli,öyle bir şey demedimki zaten..demem o ki bazen eğitimli adamda kendini gereği gibi yetiştirememiş olabiliyo..okuldan çıkıp gelenden anında hadi şunu yap diye bi beklentimiz yok tabi...
illaki hem okullu hmde işinde iyi olan var..sadece bana denk gelmedi o kadar..yanlış anlamışsın arkadaşım söylediklerimi..hem ilkokul mezunu bahsettiğim arkadaşta çok iyi yetiştirmeyi başarmış kendini..halada yetişmeye devam ediyo...okullu iyi yada kötü yapar, okumamış kötü yada iyi yapar diye bi davamızda yok..neyse, lüzumsuz bi konu bu şimdi..
ben hala uzun zamandır erkek sanarak yazılarını okuduğum rokometin aslında hanım olduğunu sindirmeye çalışıyorum...boşa okumuşum onca şeyi,hazmedemiyorum

Tarih: 12 Ağustos 2008, 22:40 - İp: 85.***.**0.110