lacimert
lacimert (üye)
Aydın / Amatör

«vaziyetin Vehameti» Bu Derece...

Bana gönerilen bir PowerPoint dosyasını (YORUMSUZ) sadece paylaşmak istedim. İnşallah bunda da tartışılacak bir şey yoktur. İndirin, sadece izleyin, sonra hiçbir şey yokmuş gibi, yaşamınıza devam edin.

http://www.hemenpaylas.com/download/1708881/tayyibinyemini.pps.html

Sevgiler.

Tarih: 29 Eylül 2006, 18:57 - İp: 85.***.**5.20
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Rokomet mesajını donanım ve aksesuarlar bölümüne taşıyorum.

Tarih: 3 Ekim 2006, 17:01 - İp: 213.***.**1.5
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

aslında iyi olur ama dur.
benim haricimdeki tüm mesajları forum dışına taşısanda olur..
aslında bu tip başlıkların bir yada en fazla 2. mesajı iyi oluyor sonra çıvıyor ortalık millet birbirine kişisel hakaretler.. obiri diğerine idolojisini savunurken küfür etmeler falan... biraz fazla ideolojik bir toplumuz yahu...
neyse cümleten selametle....

Tarih: 3 Ekim 2006, 17:16 - İp: 81.***.**0.157
studyofoto
studyofoto (üye)
Sinop / Meraklı

sevgili arkadaslar yaptığınız şu terbıyesizce davranşlar neyi düzeltiyo amacınız sadece isyan etmek eleştirmek kötulemek ayıplamak sa yapın yıllardır yaptık da ne oldu tbmm salonlarında her gun kendını bilmez mılletvekılleri yanı halkın temsilcileri her dakıka dalasıyor barı siz yapmayın...yapmayalım isyan etmek yersiz ve hep isyan ettiğimiz için bi MUSTAFA KEMAL CIKMIYOR ne zaman isyanı kesip çözüm için beynımızı gıdıklamaya baslıcaz işte oı zaman MUSTAFA KEMAL"LER ortaya cıkacaktır..bu bir isyan değil sesleniştir...

""karanlğğa sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi""

Tarih: 4 Ekim 2006, 19:43 - İp: 85.***.**4.56