pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Utancımdan Yerin Dibine Girdim.

Arabamda duruyordum.Bİzim çocuklar arabanın içine jelibon poşeti atmışlar. Bende arabadan atıverdim.Hiç yapmazdım halbuki.Hatta arabada birşey yense artıklarını kesinlikle dışarı attırmazdım.Ama nasılsa Yaptım işte. BU sırada arkadan gelen bir er bunu görüp poşeti alıp çöpe attı. YErin dibine girdim.Öyle utandım ki, öyle utandım ki. O çocuk yüzüme tükürse, sövse bu kadar utanmazdım.
Teşekkürler o ere.Bana müthiş bir ders verdi.

Tarih: 23 Mayıs 2007, 19:26 - İp: 88.***.**0.232
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

sende haketmişsin yani mandyy resmen gelin beni 1 hafta boyunca takip edin demişsin.. yaa saaaaaneeeeee

içkili adamlarla uğraşıyorsun..valla ben içerken bi kız bana bu şekilde laf söyleyecek valla ne olur bilmiyorum..

ii yine bişey yapmamışlar delikanlı çocuklarmış

haşiye:
ben içince sakın baana laf atma

Tarih: 23 Mayıs 2007, 21:13 - İp: 88.***.**9.187
mandyy
mandyy (üye)
İstanbul / Meraklı

sen sus o sussun hepimiz susalım oldu nedimim
herkes heryeri istediği gibi kullansın bende ölee bakayım
yok yaaaa

Tarih: 23 Mayıs 2007, 21:23 - İp: 85.***.**2.84
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Ben bile utandım yerine dibine girdim senin gibi bir meslektaşım olduğu için. Yarın büyük ihtimalle insan içine çıkamicim utancımdan.

Tarih: 23 Mayıs 2007, 21:31 - İp: 88.***.**0.170
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

olayı biraz irdeleyelim..

Pazartbeyin utanma nedenini bir bulalım önce. Pazarbey bugune kadar bir cok defa benzer kuralları çignemiş gibi konusuyor. arkasından gelen birinin onun hatasını telafi etmesiyle utanc moduna girmiştir. Yani arkasından temizleyen olmayınca utanmayacak bu utanmaz.

Burdanda şu anlaşılıyor. Pazarbey bugune kadar yere tükürüp, çekirdek kabugunu yere atmışıtır. Su şişesinin açma halkasını yanlışlıkla düşürmüş gibi yapmıştır. Tabi yerseniz.. Yermiyiz biz.

Ayrıca arkadan gelen kişinin sosyo ekonomik düzeyi iyi olsa yine utanmayacak. Burda kendi meslegini nimetten sayma ve halkı küçümseme vardır. Tepeden kounsmaktadır.

Okyanus geregini sen yap ben sana arz ederim sonra.

Tarih: 23 Mayıs 2007, 21:37 - İp: 88.***.**9.76
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

PAzarbey sen kontrastın anlattığı gibi biriysen çöp vergisini duble ödemen lazım, yetim hakkı yeme.

Tarih: 23 Mayıs 2007, 21:44 - İp: 88.***.**0.170
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

pazarbey abi öyle biri değildir ben biliyorum en azından öyle hiissediyorum

Tarih: 23 Mayıs 2007, 21:49 - İp: 88.***.**9.187
merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

Askere saygı
Pazarbeye kaygı

Tarih: 23 Mayıs 2007, 21:51 - İp: 88.***.**3.78
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

pazar bey hemşerim oldugu için torpilli bir alkış gnümüz türkiyemizde bu kadar temiz insan varmıki.cöpe atsın cöpünü.yere af edersiniz ama balgamını tüküreneni..tuvaletin üstüne edenleri.neyse saymakla bitmez insanların vukuatları...

Tarih: 23 Mayıs 2007, 21:57 - İp: 88.***.**4.9
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

O askere o çöpü yerden alıp çöpe attığı için kocamaaaaaaan bir alkış

Pazarbeyee de almış olduğu bu dersi hepimizle paylaşıp aman siz böyle bir dres almak zorunda kalmayınız dedmek istediği için kocamaaaaannn bir alkış

Tarih: 23 Mayıs 2007, 22:19 - İp: 212.***.**2.188
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

lazut bey tam bir beyfendi gibi acıklamış.alkışlar lazut beye [>:D

Tarih: 23 Mayıs 2007, 22:26 - İp: 88.***.**4.9