kupabaskı
kupabaskı (üye)
Denizli / Firma

Ufo Videosu Gerçek Şok Oldum

http://www.liveleak.com/view?i=833_1186752934

Tarih: 11 Ağustos 2007, 10:05 - İp: 88.***.**4.113
coalpi
coalpi (üye)
İstanbul / Amatör

Evrende bizden başka canlılar olduğu mutlak ama fotomerve1 in de söylediği gibi asıl bizim bunları Tv den görmememiz ve duymamamamız şok edici. Neyi saklamaya çalışıyorlar bilinmez

Tarih: 11 Ağustos 2007, 17:21 - İp: 88.***.**3.175
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

"ufo gören masum köylü, koçum benim!"

Tarih: 11 Ağustos 2007, 18:34 - İp: 81.***.**7.8
yilmaz47
yilmaz47 (üye)
Batman / Amatör

bunlar kupabaskı mı bilmem ama bence hepsi kütahya porselen üzerine kaliteli baskı

Tarih: 11 Ağustos 2007, 19:18 - İp: 88.***.**0.130
meliksahu
meliksahu (üye)
Denizli / Meraklı

İşte açıklıyorum: "evrende bizden başka canlılar var ama bunlar hayvanlar, bitkiler ve hayvan mı yoksa bitki mi olduğu kestirilemeyen bazı tek hücreliler. "

Aslında insandan başka üzayda düşünen varlıkların(kısaca uzaylı işte) varlığı ve yokluğuyla ilgili birçok şey konuşuluyor. bu uzaylı otopsisi ve UFO görüntü kayıtları yapmak işi bilen ve parası olan için kolay denebilir.

En basitinden siz de evinizde bir ufo fotoğrafı çekebilirsiniz. kadının biri de farketmeden çekmiş. nasıl mı? Bir bayan, bir anda pencereden bakıyor ve ufo diye tanımlanan uçan dairelerden birini gördüğünü sanıyor ve bu anı fotoğraflıyor. halbuki çektiği sadece arkasındaki bir çay tabağının pencere camındaki yansıması. fotoğrafa bakılınca da bir program müdahalesi de bulunamıyor. (yaşanmış olay)

Öte yandan güvenilirliği de tartışılabilir ama NASA'nın dediğine göre de NASA'nın uzaylılar hakkında bildiklerini tüm dünya bilseymiş korkudan yaşayamazmışız.

Bir de benim olabilir diye düşündüğüm bir hipotezim var. UFO'lar tarafından kaçırıldığını veya kaçırılan gördüklerini idda edenler var. Bunlar insanları aldatmaya çalışmıyorlarsa ve gerçekten birşeyler gördülerse, bazıları varlıklarını kabul etmesede cinler tarafından kandırılıyor olabilirler. Hipotezim biraz uçuk ama neden olmasın diyorum. Bu kadar insan canlı görüştüğünü falan da idda ediyor. başka ne mantıklı açıklamaları olabilir? (yine diyorum: aldatma değilse)

Tarih: 11 Ağustos 2007, 23:24 - İp: 88.***.**2.231
isbucay
isbucay (üye)
Konya / Amatör

http://img523.imageshack.us/img523/3567/avrocar11kj4.jpg

Bunlarada UFO diolar...

Tarih: 11 Ağustos 2007, 23:56 - İp: 85.***.**8.10
isbucay
isbucay (üye)
Konya / Amatör

Aa bir de buu neden se eklemedi ilkine...

Tarih: 11 Ağustos 2007, 23:59 - İp: 85.***.**8.10
alikeser
alikeser (Objektif)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

uhahahhha
bu ne
ama gercek deıl yaa

Tarih: 12 Ağustos 2007, 02:20 - İp: 85.***.**8.165
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

bu uzaylılar kime lazım ya eger fotoshop kullanmasını biliyorlarsa bana lazım..fotoshop kullanmasını bilmeyen uzaylıları almayalım dünyamıza..

Tarih: 12 Ağustos 2007, 04:30 - İp: 88.***.**8.241
isbucay
isbucay (üye)
Konya / Amatör

he heee gülüyom sana liebster izlediğin şey gerçekçi bunlarda fotoşop haa ben ne fotoğrafa nede vidyoya inanmıyorum.

Tarih: 12 Ağustos 2007, 15:35 - İp: 88.***.**1.139
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

isbucay hem fotoshop kullanmasını bilmiyor hemde dünyamızı istila ediyorsan bence sen buralarda barınamazsın ac kalırsın.hatta sana mülteci muamelesi yaparız baaaaaaaaaaaaaaaaa

Tarih: 12 Ağustos 2007, 15:45 - İp: 88.***.**6.81