panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

Trafikte En Gıcık Olaylar..

Arkadaşlar;

Trafikte araba kullanırken veya otobus, minibüste yolculuk ederken, ya da yaya iken en çok nelere gıcık olursunuz?

Ben mesela;

1- Önümde yayalar var, korna çalıyorum kısa kısa..
Yaya önce şöyle bir dönüp arkasına bakıyor!! Arabayı bir süzüyor ve öyle çekiliyor!
Ula adam! Arabanın modeline göre mi çekilecen veya çekilmeyecen!
Yani arabayı beğenmezsen kaçmayacan! Ben de seni ezecem!
"Hayatta arabayı görmeden çekilmem abi.."

Daha çok var ama diğerlerini sizlere bıraktım!

#panctom' tarafından 23.06.2007 02:32:49 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 22 Haziran 2007, 19:22 - İp: 88.***.**6.176
arasdağlı
arasdağlı (üye)
İzmir / Amatör

angut münübüscüler aniden durup aniden yola çıkıyolar her seferinde bi dünya kalaylıyom.ani durma hak verilmez çünkü bu işi yapıyosan yavaş git kaptırmış gidiyolar birden aniden frene basıyolar ya bi aynaya bak çıkacakkken yok adamın yanındayım birden yol açıkıyor.angut bunlar

Tarih: 5 Ocak 2008, 15:18 - İp: 85.***.**7.193
cemone
cemone (üye)
İçel / Amatör

Turkiyede (Mersin) tatilimin son iki gunu eve donuyordum Mersinin en kalabalik caddesi sola yesil yaniyor ve trafik polisi tam ortada guya trafigi kontrol ediyor ben tam yolu yarilamis devam edecegim yola girerken kirmizi isikta duran bir arac korna caliyor onun onundekide yesil yanmistir diye ilerlemeye basliyor ama odane ben daha gecisimi tamamlamamisim durum bana halen yesil arka sag camurluktan beni yakaliyor amcam trafik polisinin onunde gidisime 2 gun kalmis dusunun yani sonuc 8de8 karsi tarafa veriliyor ceza ama nafile olan bana oluyor 2 hafta uzatiyorum biletimi birsuru masraf.. Velhasil kelam Allah kimsenin basina vermesin.. Nazar nazar...!!

Tarih: 7 Ocak 2008, 16:37 - İp: 196.***.**5.218
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

Almanya ya geldiğimden beri ilk defa bugün ölümlü bir trafik kazası haberi izledim. Heyhat ki ne heyhat! kaza yapanlar malesef Türk'müş.
Başsağlığı diliyorum yakınlarına...

Tarih: 8 Ocak 2008, 19:50 - İp: 84.***.**1.62
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

uleyn hoja...

senin alamanya da bulunman zaten başlı başına bi tehlike..
Ama tabii alaman hatunlar için..

nerdesin be kayıp!!

Tarih: 8 Ocak 2008, 19:54 - İp: 88.***.**4.154
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

Gelince siteye kimi dergi istiyo, kimi makine istiyo, kimi tüylü şapka istiyo, kimi de iskoç donu istiyo...Neme lazım böyle iyi. Çok lazım olmadıkçca deşifre olmuyom

Tarih: 8 Ocak 2008, 20:08 - İp: 84.***.**1.62
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

hosha bana miki mauslu video kaseti getir.. vhs olsun taammı..
almancayı unutcam sen olmasan

Tarih: 8 Ocak 2008, 20:15 - İp: 85.***.**3.222
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

rako sen belgesel istiyosuuuunnnn! o kolay. Veb cam olursa ben açayım msn den.

Tarih: 8 Ocak 2008, 20:21 - İp: 84.***.**1.62
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

waayyy.. web-cam den canlı yayın haaaa..!!

şu teknoloji de ne güzel şey canım!!

Tarih: 8 Ocak 2008, 20:23 - İp: 88.***.**4.154
meliksahu
meliksahu (üye)
Denizli / Meraklı

uzun far ve dolmuşlar herkesin belası.
bir anda yola fırlayan yayalar da can sıkıcı.

Denizli'den bir hatıra: Denizli'nin en işlek kavşağı. Ramazan ve iftara çok yakın saatler. Ortalık karışık ve bu kavşakta bir trafik polisi trafiği kontrol etmeye çalışıyor. Polis önce aşağı yola geç işareti yaptı. trafik lambası kırmızıyı gösteriyor ve kavşağa en yakın araba şöförleri de şaşkın, belli ki ehliyet biraz havadan alınmış, hepsi geçmeye korkuyorlar. Polis daha da şaşırıyor. değişik işaretlerle ve düdüğüyle gelmelerin söylüyor ama şöförler korkmuş. en son sinirle ağzından aldığı düdüğünü yere çarpıp gidiyor...

Tarih: 8 Ocak 2008, 23:18 - İp: 88.***.**5.240
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

*bak paktomemmi, kadirağada dağılın dağıtırım leeyn der,bayram geliyor trafk kurallarına uyun der..Yaya olanlara da dikkat etmeli,hele kavşaklarda,zıp diye ışık mışık takan yok,geçiyorlar aniden..

Tarih: 25 Kasım 2009, 00:18 - İp: 88.***.**2.82