gordi
gordi (üye)
Antalya / Firma

Titanic’te Türkler Olsaydı..

kim çarptı lan gemiyi.
-ya abi selim artistlik yapcam diye çarptı, çok yakın girdi buzdağlarına, ya üf ya.
-allah belanızı versin lan sizin, iki dakika aşşağıya indik, batırıdınz caanım gemiyi

lan selçuk gel lan, gel lan çabuk.
-nooldu lan?
-olum sarı çocukla hatuna bak nasıl sevişiyor.
-anaaa, çıkar cep telefonunu çabuk, hadi lan internete koyarız.
-benimkisi 3310, o zaman kağıt kalem çıkar, çiziyoruz.

evet sayın yolcularımız on kalem sadece bir milyon bitti mi bitmedi, yanında da dikiş ipliği. şimdi sorabilirsiniz okyanusun ortasında ne işimize yarayacak bunlar diye.

-kaptan napıyorsun lan geniş alsana şu vapuru.
-vapur değil hayvan, ulan titanic lan bu. batmaz, bak nasıl makas atcam şu buzdağlarının arasından hehehe.
-olm dikkat et, bak şu kadar insanın vebali üstümüze.
-ahhada çarptın laa
-yok bir şey azıcık sürttü yandan, sanayi de pasta atarlar geçer.

-kaptan bir sorun var.
-nedir?
-batıyoruz lan.
-hadi ya valla mı, inanmam?
-lan yalan mı söylicez.
-hahaha, batar mı olum titanic bu.
-lan olum, aşşa inip baktım, su alıyor lan, nah bu kadar delik var.
-hiç olur mu öyle şey, koskoca titanic lan bu, batmaz diye bindik, ben denizden korkarım normalde.
-abi batıyor yalan mı söylicem lan, şakası olur mu lan bunun.
-ahhaha, ne ********* yicez lan. kim yaptı lan bu gemiyi hahahayt. batıcaz yani. hahahaha. nasıl batar lan, bana batmaz demişlerdi hhahahhark. kestim lan sizi...

kaptan aşşağıda baya büyük bir delik var, su alıyoruz.
-şurda beyaz çimento var, onunla kapatın şimdilik, sonraki limana kadar idare edelim, sonra sanayiye götürürüz

abi buzdagi geliyo be
- ööf öf
- neresinden baksan 4 trilyon eder bu gemi.. tam gobekten carpacak ba ba ba. tersanede de dogrultamazlar bunu.
- sigortasi bi$eyi vardir abi.. kamaraya gidiyorum cuzdani telefonu alayim
- bizim gocuklari al gel de u$umeyelim.. valizleri neden almiyorlar sandala anlamadim ki

nerde lan o, nerde ..... evladı, nerdeee.
-abi sakin ol, abi sakinleş, kimi arıyorsun.
-nerde lan geminin sahibi, nerde o şerefsiz.
-abi bırak levyeyi uyma abi adama.
-nerde lan, insan olun azıcık, batacaksa batacak deyin lan şerefsizler. delikanlı olun lan, batmayacak dediniz lan adi herifler.
-boşver abi, battık zaten, uyma sen ona.
-ya insanı sinirlendiriyorlar yeaa.
-zaten batıyoruz

kaptan gemi batıyor napıcaz
-oğlum önce kadınlar ve çocuklar
-abi boşver ben 2 flika ayarladım birinde sen birinde ben arazi olucaz
-lan şerefsiz o filikalar 60 kişi alıyor
-olsun abi rahat rahat gideriz mehtaba karşı
-bide ufak açarız
________

abi gemi su alıyor
-oleyyy be , ulan adam amma tekme attı be,gel yusuf gel bak kickbox turnuvası seyrediyoz
-ama abi gemi...
-yav zikeyim gemiyi bak amerikalıları yendik turnuvada

valla nasıl oldu bilmiyorum, ordan birden bir buzdağı çıktı, ortadan girdi. ben kendi yolumda ilerliyordum.
-tamam abi sakin ol, su getirin, ne bakıyorsunuz lan, dağılın işte, çarpmış adam olmuş bitmiş.
-nerden geldi nasıl geldi allah allah.
-tamam abi sakin, fazla zarar yok zaten, iki çizik var.
-onca yıllık kaptanım, allah allah, nerden çıktı...

ulan nooluyo, anaa, ulan anaa, yardık ya gövdeyi.
-kaptan iki saattir yırtıyorum bi taraflarımı.
-ne dedin lan, ne dedin uyarır insan.
-abi insaf yaaa, iki saattir aysberg var diyorum.
-ulan aysberg ne lan, aysberg saysberg diye zırlıyor dibimde. ne biliim lan ben aysberg ne, buzdağı desene şuna, ben de aysberg deyince ufak bir şey sandım, britanyanın köpeği. öysbörgmiş. cibilliyetsiz

abi ne yapıyorsun?
-buzdağı var.
-niye selektör yapıyorsun buzdağına.
-o çekilsin lan.
-abi manyak mısın? hadi abilik sende kalsın, kır yana biraz.
-olmaz lan, selektöre devam.
-ab

Tarih: 10 Kasım 2006, 16:52 - İp: 85.***.**0.87
gordi
gordi (üye)
Antalya / Firma

Anneniz çantanızda prezervatif bulsa ne derdiniz..(kızlar için)

· AİDS'le mücadele kampanyası diye herkese dağıtıyorlardı... Benim de elime tıkıştırıverdiler... Ben de güldüm hatta... Ulan benim ne işe yarar bu? Nereme takacağım ki allah aşkına dedim...

· Okulda su savaşı yapmak için alıyoruz...İçlerine su (fırlatacağınız kişiye göre mürekkep, zift, kezzap, nitroglıserin vs de olabilir) doldurup atınca süper bomba oluyor... (Bu yalanınızın inandırıcı olabilmesi için yakalanan prezervatifinizin tırtıklı, hipoalerjenik vs olmaması gerekiyor...)

· Kesin Onurlar (buraya herkes kendi şakacı arkadaşının adını koysun) koymuştur bunu çantama...Herkese böyle pis şakalar yapıyorlar... Zaten benim sevişen tipte bir kız olabileceğimi düşünebilmenizin saçmalığı bir yana, hadi öyle biriyim diyelim yani imkansız tabi de hadi diyelim ki öyle, yani öyle biri bile olsam(bu kısmı ne kadar uzatırsanız o kadar ikna edici olursunuz...) hiç böylesi bir suç delilini çantama koyup da eve getirir miyim?.. Ne saçma!..

· Aahahah...O gerçek diil ki oyuncak...Ama nasıl da aynı gibi yapmışlar di mi?..

· Jelibon şeker olduklarını söyleyip hemen yutarsanız delili de yok etmiş olursunuz...Ama yutma işlemi sırasında çok dikkatli olmalısınız...Cerrahi müdahale gerektirecek bir durum yaratırsanız yalan söylediğinizi anlayabilirler...Ama o zaman da size jelibon şeker olarak satıldığında ısrar edip prezervatif olduğunu bile bile yutacak kadar salak olmadığınızı söyleyebilirsiniz...İnanmasalar bile kararlılığınızla takdir toplayacaksınız...

· Dileğini bir kağıda yazıp,başının üzerinde çevirirken üç kulluvallah bir elham okuyup,iki kere türüküp bir prezervatifin içine koyuyormuşsun... Sonra prezervatifin ağzını sıkıca bağlayıp ucunda bir delik açıp dünyaya kaza sonucu gelmiş tüm ermişler adına denize atıyormuşsun... Dileğin gerçek oluyormuş... Meltem denemiş olmuş...

· Bir yerde okumuştum... Bunların içinde bir sıvı oluyormuş... Limon suyu ve bir çay kaşığı balla karıştırıp lokal olarak uyguladın mı sivilcelere çok iyi geliyormuş...

· Bizim sınıfta ........ diye adından da belli olacağı üzere aşırı gerzek bir çocuk var... Onur'lar kafalamışlar bunu sen hayatta kafanı bu prezervatife sokamazsın diye...Yetişip elinden almasaydım,tanrı bilir solunum yetersizliğinden ölmüş olacaktı şimdiye...

· Kimya dersinde deney yapacağız da onun için aldım... Prezervatiflerin aslında kimya deneylerinde içinde karışım yapma amaçlı tasarlandığını ve bir kimya profesörüyle öğrencisi arasında aniden gelişen bir tesadüf sonucu bu işe de yaradığının keşfedildiğini biliyor muydunuz ?..(Okulu arayıp kontrol etme riski var gibi gözükse de anneniz kızının çantasında prezervatif bulduğunu öğretmenlerinin de öğrenmesindense yalanınıza inanmayı tercih edecektir...)

· Çeyizim için aldıydım...Evlendikten sonra çok ihtiyaç oluyormuş da... Şimdiden başla biriktirmeye dediydiler

Tarih: 10 Kasım 2006, 16:58 - İp: 85.***.**0.87
sunsurfer
sunsurfer (üye)
Yurtdışı / Meraklı

hey gordi, sen de kirli cikisin demekki! neler vermis ya! cok eglendim tesekkür ederim!

#sunsurfer' tarafından 10.11.2006 19:15:05 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Kasım 2006, 18:42 - İp: 84.***.**0.227
volkanyasa
volkanyasa (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

hehehehehehehehe taktiri bir borç bilerim ve saygıyla selamlarım...

Tarih: 10 Kasım 2006, 18:55 - İp: 85.***.**5.130
deepsea
deepsea (üye)
Adana / Meraklı

Gordi yazdıkların eğlenceli sahiden..

birde bence titanic te türkler olsaydı o gemi çok çok daha erken batardı ve kurtulan olmazdı

Tarih: 10 Kasım 2006, 21:56 - İp: 88.***.**5.215
gordi
gordi (üye)
Antalya / Firma

Herkeze afiyet olsun,,sunsurfer aslında sizleri takip etmekten pasif düşüyoruz yahu bende çok güldüm burdaki yazılanlara sizinde kayfiniz yerine gelsin istedim..deepsea o zaman devam ettirelim,,titanicte türkler olsaydı diye

Tarih: 11 Kasım 2006, 00:35 - İp: 81.***.**1.221
deepsea
deepsea (üye)
Adana / Meraklı

şöle diyelim ozaman...
şimdi gemi ortadan ikiye ayrılıyor ya..geminin burun kısmı havada..türkler de havada tabi
bunlar ne der..aaaa lunaparktaki gondol gibi..bravo valla.adamlarda hizmet süper..hemde koca okyanus üzerinde bunu nasıl da başarıyorlar yaa..valla çok heyecanlı...
millet arasında bir konuşma başlar..
ama iyi de parktaki gondol mutlaka iniyordu bi ara diğer ksım kalkıyordu yukarı..biz hala neden havadayız...
herkes yuvarlanmaya başlarken diğer uca doğru..bir korku başlar..biri dğerinin yüzüne kusar..ortalık kus gölü ..
neler oluyor yaa.biri durdursun şu gondol denen saçmalığııııııııııııı diye çığlıklar başlarken çocuklardan biri annesine:
anneee ben inmek istiyorum ühühühühü..diye yaygarayı basar..anne: dur oğlum yaa zaten canım burnumda beni sinir etme atarım seni denize der..feryat figan kopar..

(erkek milleti arasındaki diyalogları yazamicam..rtük tehlikesi)..

gemi batmak üzeredir artık.epey bir dik konuma ulaşan geminin burnu giderek dibi görmektedir.kalan çığlıklara denizin altında yada yüzeyinde devam ederler..o soğukta kimisin çığlıkları havada donar
tarih böyle bir olaya bir daha tanıklık etmemiştir..çoğu insan denizin dibinde kaybolur..havada donan çığlıklar hesaplanarak ölen kişi sayıları belirlenir

Tarih: 11 Kasım 2006, 15:07 - İp: 88.***.**5.215
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

süpermiş yeni gördüm

Tarih: 3 Ekim 2008, 15:48 - İp: 81.***.**7.8
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Eraycanlının canı sıkılıyor anlaşılan.

Tarih: 3 Ekim 2008, 15:59 - İp: 88.***.**6.29
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

sorma pazaremmi sorma

Tarih: 3 Ekim 2008, 16:00 - İp: 81.***.**7.8
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Milad yaşanıyor ..İki yıl öncesine dnüyoruz..

Tarih: 3 Ekim 2008, 16:35 - İp: 88.***.**9.18