more_love
more_love (üye)
Ankara / Amatör

Tanışalım Mı

merhabalar
ben ankaradan mine sitenize yeni üye oldum güzel dostluklar diliyorum

Tarih: 4 Eylül 2007, 17:56 - İp: 88.***.**6.126
more_love
more_love (üye)
Ankara / Amatör

hiç bir sitede yok bende şaşırdım ne var bunda

oraya dedektif değil avukat felan yaz

ayrıca terbiyez bir kelimemi göster

Tarih: 4 Eylül 2007, 19:05 - İp: 88.***.**6.126
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

dedektif diye ben yazmadım oraya,
son yazdıgınız bile terbiyesiz bir uslupla yazılmıs basıt bir cevap..

" ,fotokritikte felan hemen görünüyor galeride"
----
sasırma ıfadesi degidir hanımefendi..

dostluk arkadaslık vs gibi seylerden bahsedip,tutumunuzu direk bagcıyı dovme moduna alırsanız alacagınız cevaplarda aynıdır...

Tarih: 4 Eylül 2007, 19:10 - İp: 88.***.**2.7
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Sayın Bayan-Hanfendi-Kardeş-Arkadaş-AbLa-Teyze Herneyse

Sitedeki Yeni ÜyeLiğiniz Ve İLk Topic'inizde Bu ŞekiLde PoLimikLere Girmenizi Hiç Doğru BuLMadım.. Tartışmaya Girmeden Önce Karşınızdaki İnsanı Tanımanız GErekmez Mi ?

Daha Yenisiniz Kimse Kimseyi Kaçırmak istemez.. Biraz Altan ALmanız Gerekirdi.. KuLLandığınız SimiLenin Ne AnLama GeLdiğini BiLmiyorsanız Özür DiLeyin Geçin..

Tarih: 4 Eylül 2007, 19:30 - İp: 88.***.**9.200
arzu_
arzu_ (üye)
Eskişehir / Meraklı

hosgeldiniz...
işte kahretsin netfotoya o kadar cok talep varki hemen fotoğraflar onaylan mıyo ama onu sabırla beklemek ve sonradan gelen yorumları heyecanla acmaktır önemli olan..
valla bırakın 5saati 5gün sonra koysalar fotoğrafımı yine beklerim fotoğraf aşkı bu olsa gerek zaten eger burdaki arkadaslar beklemio olsalardıda bunca sene bu sitede üye olmazlardı burda dostluklar süperdir bence suan gercekten cok güzel bi arkadas grubu içerisindesiniz..
belki diger sitede daha cabuk onaylanıo ama orda bu dostlugu göremezsiniz tekrar HOSGELDİNİZ...
HEE BU ARADA BEN BONCUK AYSENİN YARDIMCISI..
GAİJİN KADAR KARİZMATİK Bİ GÖREVİM OLMASADA BİZDE Bİ İŞE YARIOZ...

Tarih: 4 Eylül 2007, 19:34 - İp: 88.***.**3.28
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

merak ediyorum.. ne zaman bu arkadaşları nişanlayacağız... dermişim.. iyi dostluklar hep böyle başlıyor bu sitede..

Tarih: 4 Eylül 2007, 19:37 - İp: 85.***.**4.103
DigitalArt
DigitalArt (üye)

ÖyLe Tabi Benim İLk Topic'imde Mete007 Dövmüştü Beni Bende Abimi Çağırdım Onu Dövdürdüm

Şaka Bi Yana Bende Yeni Üye SayıLırım DiğerLerine Göre..

Gaijin'i Arzu_'Yu Mete007'yi Ve Diğer ArkdaşLarı Çok FazLa Tanımam NickLerini BiLirim NereLi OldukLarını YaşLarını Çok FazLa Tanımam.. Çok FazLa Tanımam SaygısızLık Etmemi Göstermez...
Ben SaygısızLık Etmedim Mi ? Ettim Ama Hak edene Ettim.. Bu Konuda SaygısızLığı Gerektiren Bir Durum Olduğunu Göremiyorum.

Tarih: 4 Eylül 2007, 19:44 - İp: 88.***.**9.200
arzu_
arzu_ (üye)
Eskişehir / Meraklı

kimi nişanlıoz bu soru meteye...
Sip_Sak zaten burda herkez nickleri biliyo sadece birde fotoğraflardan karakter tahlili yapmaya calısıoruz..
birde böyle topiklerde birbirinin topiklerine sıkan mı arasın canım sıkıldı diye topik acıp gidip yatanı mı ararsın herkez burda ya..

Tarih: 4 Eylül 2007, 19:55 - İp: 88.***.**3.28
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

oncelikle mesele alttan alma ustten verme meselesi degil..ilk cevabımı okursanız bunu gorursunuz.benımkı sadece iyi niyetli bir uyarı ama nezaman ki iş saldırıya dondu o andan sonra verecegim cevaplar bellidir..
evet bu sitenin sahıbı benım,enaz dıger uyeler kadar..
kişi nasılsa karsısındakını oyle gorurmus,uyarımın saldırı olarak algılanmasını bu sekilde tanımlıyorum..
sonucta kimseyi buradan kacırmak haddimiz degil,ama gelende haddini bildigi surece..
------------------------
şipşak ben ofluyum ankarada yasıyorum,eskişehirde okuyorumadım cagdas (e biyerden baslamak lazım)
----
arzu_ sen aylar sonrada "sen niye oyle soyledin", "sen nedemek istedin" diyeceksin galiba
her topicte duyuyorum bunu senden
fotograftan kimlik tahlili yapıyosan pazarbey gibi bişeyler ekleyelim kimiz neyiz anlasılsın (pembe yanaklı kilolu sevimli samson kullanan bi avukat)

#gaijin' tarafından 04.09.2007 20:09:50 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Eylül 2007, 20:08 - İp: 88.***.**2.7
DigitalArt
DigitalArt (üye)

Gaijin-Çağdaş Bende Ankara PoLatLı'Lıyım PoLatLıda Yaşıyorum Tükanda Yatıyorum iş OLarak FotoğrafçıLık Yapıyorum Stüdyom Var.. Adım Yener Soy İsme Gerek Yoq ana Adı Baba Adı İsterLer akraba FaLan Çıkar.. Abimin 5D'si Var

Menmun Oldum Çağdaş.

Tarih: 4 Eylül 2007, 20:12 - İp: 88.***.**9.200
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

abimin 5d si var dısındakileri anlamadım
bende memnun oldum..polatlıda cok uzak yaf

Tarih: 4 Eylül 2007, 20:15 - İp: 88.***.**2.7