kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Son Dakika: Göktaşı Yaklaşıyor

Makinamla çicek cekmek icin ne yapmalıyım??? [>:D :D

Tarih: 26 Nisan 2007, 16:12 - İp: 88.***.**1.204
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

İrlanda...

Para birimi Lira.

Kelt soyundan gelenlerin kurdugu ilk devlet olarak istanbul galata semtinde bir zamanlar egemen olan galatea devleti'ni kabul ettikleri ve bu yuzden Türkler'i akraba olarak gordukleri icin Türkiye vatandaslarina vize uygulamayan ülke. Eurovision sarki yarismasinda Türkiye'nin her daim destekcisi. her ne kadar cumhurbaskani tarafindan İstanbul belediyesi'ne verilecek olan kardes kent plaketi Recep Tayyip Erdogan tarafindan usulca geri cevrilmis olsa da. Michael Collins, james joyce, bailey's, cork city futbol takimi, arp, st valentine, banshee'ler ulusal simgeleri arasinda.

İngilizlerden nefret edip ingilizce konuşmaları tezat gelir bana hep...

Üzerinde bilinmeyen bir nedenle surungen yasamayan, yilansiz tek ulkedir.

İrlandalıların genelindeki Türk sevgisine rağmen, bizde vatan hainliği sıfatı olarak kullanılan bir kelime öbeğidir "içimizdeki irlandalılar". Halbuki onlar biz İngilizleri denize döktük diye çok severler bizi...

İrlandalılar/Avrupanın Beyaz zencileri...

#tatarbey' tarafından 21.11.2007 10:40:31 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 21 Kasım 2007, 10:38 - İp: 213.***.**2.98
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

haysiyet-şeref-onur gibi kavramlarla yaşamayı benimseyen nadir milletlerden biri olarak bildiğimden ben sempatiyle bakarım kendilerine..
burdan irlanda yetkililerine sesleniyorum.. sizi içimizde görmek isteriz..
birde site yetkililerine sesleniyim hazır yeri gelmişken.. kontrol panelimin yeni halinden çok hoşnutum.. Sayın fedikere teşekkürlerimi bir borç bilirim.. borç yiğidin kamçısıdır.. yeni fotoğraflar yükleme hevesim geldi.. ben arşivi bir karıştırayım.

Tarih: 21 Kasım 2007, 11:29 - İp: 88.***.**7.98
alikeser
alikeser (Objektif)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

son dakıka goktası....
makınamla cıcek cekmek ıcın ne yapayım

ay sımdı odullu bı fotografcı ıcınde bu soruya yanıt verılmez ama gelen gok tası beraber beklenebılır e hıc yoktan ustumuze dussunde bı sanatcıyla beraber ucalım kanatlarımızla gokyuzune

Tarih: 24 Kasım 2007, 03:31 - İp: 88.***.**1.210