flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

Siyaset

geçmiş dönemlerde falarca uyarılar yapmamıza rağmen hala sitemizde siyasi dini forumlar açılmaktadır. Bu tip açılan büyün konular ayırd edilmeksizin silinecektir. Konuyu acna üylerimize konuya yazan arkadaşlarımızn emeklerinede yazık olmasın

bu site foğraf sitesi siyasi yada dini propagan sitesi değil.

Tarih: 23 Temmuz 2007, 20:11 - İp: 81.***.**6.136
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Buffalo beni yanlış anladın ama önemli değil..
Biologusa sonuna kadar katılıyorum..
Flasvv de çok iyi anlıyorum..
Fipar sana cevap yazmıştım ama görüyorum ki forumdaki arıza nedeniyle ulaşmamış.Onun için sen de haklısın diyerek kısa keseyim

HEPİNİZ HAKLISINIZ..

Tarih: 25 Temmuz 2007, 01:18 - İp: 195.***.**7.205
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sevgili arkadaşlar,
Ben bu yasaklama işine karşıyım.Burası bir fotograf sitesi olduğu fikri tabiiki doğru ancak fotografın içeriği hayatın ta kendisidir...Fotograf tek başına börtü böcekten oluşmaz..Burada entellektüel bir ortam oluşturmalıyız.
Burada her konunun konuşulmasının ve yazılmasının gerektiği bir ortamdır...Fikri ve zikri olmayan bir kimsenin duyguları düşünceleri de olamaz bunlar olmazsa neyin fotografını cekecek bu üye?Fotograf duygu ve düşünceleri dile getirme sanatıdır tıpkı edebiyat gibi tıpkı tiyatro sinema resim heykel gibi...Burada nasıl fotograf çekmeyi öğreniyorsak adam gibi yazışmayıda öğreneceğiz-öğreteceğiz...Birisi eğer küfür ediyorsa cevap vermezsiniz olur biter bir kimse acizliğinden küfür eder..
Sonuç olarak bu sitede her konuda yazı yazılmasından yanayım yasaklardan yana değilim.Tartışma adabını bilmeyen arkadaşlara tartışma adabını öğretmekten yanayım şiddeti değil yasağı değil sevgiyi ve paylaşımı destekliyorum özgürlüğpü destekliyorum..Yasaksız bir site istiyorum..Kuralların olduğu bir site istiyorum...

Sevgili arkadaşlar son 4 aydır deli gibi çalışıyoruym ve bu nedenle siteye giremiyorum.Bu yazıyı da bir rastlantı olarak gördüm ve yazma gereği duydum.Flassv nin bu konu silme alışkanlığını sevmiyorum..

Tarih: 25 Temmuz 2007, 08:44 - İp: 88.***.**6.191
flassv
flassv (editör)

demokrasi ve paylaş güzel bişi ama bütün üyelerimiz aynı hassasiyeti göstermeyerek popaganda yada siteyi karıştırmak için çok çalışıyorlara bu tip durmlarada birini dur demsi lazım.

Tarih: 25 Temmuz 2007, 12:34 - İp: 81.***.**6.136
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Maalesef çalıntı fotoğrata hiçbir şey olmuyor.Boşuna uğraşmayın.Ben bir arkadaş için 1 eneden beri uğraşıyorum.Takipsizlik kararı geldi. Ağır cezaya itiraz ettik ondanda aynı sonuç geldi. Tescilli olması gerekiyormuş.
Tazminat konusunda dava açmaya korkuyorum valla.

Tarih: 25 Temmuz 2007, 12:52 - İp: 88.***.**1.170
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

uyarıya rağmen tersine giden varya..

Ahmet beyin, her konuyu silmesini istemem.. ancak gerekli durumlar... ortada..

bazı konuları hicvetmek için.. çarpıtıyorsam.. özür dilemiyorum..

fotoğraflı.. bol fotoğraflı topicler dilerim..

Tarih: 10 Eylül 2007, 13:45 - İp: 85.***.**0.85
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

selam ahmet bey varsa diger moderatör arkadaşlar

bir konu açıldı dedinizki bundan sonra siyasi ve dini konularda tartışma çıkartacak konular anında silinecektir denildi bizlerde bu uyarıya uyduk uzun zamandır atılan çamurlara ve iftiralara hakaretlere sessiz kaldık ama iş çıgrından çıkmaya başladı. konunun başına siyasi deyil yazınca siyasi olmayacagını zanneden insanlar t.c devletinin ve milletinin teröris ve vatan haini ilan ettigi birisinin şarkı sözleriyle yine hakaret etmeye devam ediyor. şimdi aynı terbiyesizlikte bizde ona cevap yazmaya kalkışırsak sitenin bana göre bozulmakta olan güzelligini daha fazla bozmuş olacaz. bu arkadaşlar bazı şeyleri hazmedemiyor olabilir saygı duymak zorundada deyil ama hakaret etmek zorunda hiç deyiller.

şunu unutmasınlarki halkın çogunlugu seçti bu sitede oyunu bu insanlara kullanan bir çok üye var karşılıklı polemiklerin ve hakaretlerin olmaması için bu arkadaşlar ve bu gibi konu açan arkadaşlar uyarılması lazım.

ahmet bey ya siz açmış oldugunuz bu konuyu kaldırın eskisi gibi devam edelim yada açtıgınız konunun arkasında durun.

yasaksa herkese serbestse yine herkese. konuyla ilgileneceginiz temennisiyle hayırlı işler bol kazançlar dilerim.

Tarih: 10 Eylül 2007, 15:00 - İp: 88.***.**4.25
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

yine hortlamış bu konu

Tarih: 10 Eylül 2007, 15:34 - İp: 81.***.**7.150
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

kazanı kaynatmak isteyenler var yine

Tarih: 10 Eylül 2007, 15:35 - İp: 81.***.**3.185
flassv
flassv (editör)

Bu sitede benim yaptığım işleri yargılıyan çok arkaşım var, ve haklarıdır. Amacımız herzaman daha iyiyi bulmak. Çıkın yaşamış olduğunuz toz pembe dünyadan. ve bizm yerrimize koyun kendinizi. Birçoğunuz koyamıyacak Omzumuzdaki yükün nekadar ağır olduğunu çok ama çok azınız bilebilir.

Bu siteye fotoğraf ve forum bölümüne günde kaçkişi yazı yazıyor biliyormusnuz.

Bu sitede insanlar sadece kendi düşündüklerinden fakli bişiler söylendiğinde yöneticileri hatırlıyor.

Bu sitede bu sitenineğer kendimize çeki düzen vermessek kapatılacağı uyarısını kaçınız aldı yada umursuyor.

Yada kaç kişi bakoın bu konu sitemizin etiğine aykırı yöneticiler görmediler. Onlara bir mesaj atayımda linkinide ekliyeyim görsünler konu mecarasından çıkıyor dedi.

Malesef bir çok üye arkedeşımız sadece bağcıyı dövme derdinde parnaklasayılabilecek arkadşımız üzüm yeme derdinde.

Tarih: 10 Eylül 2007, 21:31 - İp: 88.***.**6.139
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Uyarılarınız için teşekkür ediyorum Ahmet bey.. ayrı konu açmaktansa, sizin konuya cevap yazmak istemiştim...

Tekrar uyarmak istiyorum.. bu siteye sahip çıkalım.. önce iğneyi kendimize batıralım.. yazdıklarımıza dikkat etmezsek, bunun cezasını onbinlerce kişi ödemek zorunda kalır..

forumların az okunan bölümlerinde nahoş ifadeler okursak.. lütfen ilgili editör arkadaşlara mesaj yazıp linki verelim..
şahit oluyorum; kendisine söylenmediği için kötü bir sözü görmezden gelen çok kimse var.. muhatap olmak yanlış olabilir diye düşündüğümüzde, editöre mesaj yazmak bence gerekli...

yazdıklarımıza lütfen dikkat edelim.. en basitinden; "şapka kanununa muhalefet " nedeniyle bile hakkımızda soruşturma açılabilir...

Tarih: 11 Eylül 2007, 09:50 - İp: 85.***.**8.145