flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

Siyaset

geçmiş dönemlerde falarca uyarılar yapmamıza rağmen hala sitemizde siyasi dini forumlar açılmaktadır. Bu tip açılan büyün konular ayırd edilmeksizin silinecektir. Konuyu acna üylerimize konuya yazan arkadaşlarımızn emeklerinede yazık olmasın

bu site foğraf sitesi siyasi yada dini propagan sitesi değil.

Tarih: 23 Temmuz 2007, 20:11 - İp: 81.***.**6.136
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Pazarbey üstadım cmk işine iştahlandırdın beni vallahi. Bende girsem herhalde direk d2xs filan alırım.Ugraşmam öyle e510 larla falan. Bir tanede nikon 105 makro vr. Süper bir lensmiş bu hakikaten.

Tarih: 23 Temmuz 2007, 21:42 - İp: 85.***.**7.36
biologus
biologus (üye)
Yurtdışı / Amatör

KARAR:

Is bu sebebten, yukaridaki kimlikleri ve esgalleri belirli sahislarin, kendi haklarini savinmak icin acitiklari tpic neticesinde haklarinda idam karari uygun gorulmustur.

ps: Bufalao cok guldum yaaa: Hapis yatanlar varmis filan

Tarih: 23 Temmuz 2007, 22:24 - İp: 192.***.**9.70
biologus
biologus (üye)
Yurtdışı / Amatör

bu arada bakin sadece siyaset degil
annelerimizin anneannelerimize dokunan hakaret niteligindeki fotografin altina dusulen su yazilara ve verilen cevaplara bakin.

Bu arkadasin kim oldugunu bilirsiniz. Fotografina dustugu yazilari ve yorumlari lutfen okuyun. Bizim yorumlarimiz bu arada silinmis, fotonun en sonunda yaptigimiz.

O zamanlar nerelerdeydiniz demiyecegim artik!

http://galeri.netfotograf.com/fotograf.asp?foto_id=119674

Tarih: 23 Temmuz 2007, 22:47 - İp: 192.***.**9.70
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

o bahsettigin arkadaş siteyi kuranlardan birinin kardeşi diye biliyorum ben..cok rahat cevaplar yazmış..anladı sen..

Tarih: 23 Temmuz 2007, 23:35 - İp: 88.***.**0.136
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

amma abarttınız benim cmk alacak şini ya. topu topu 40.000.00 ytl. gerçi 5-10 binde bu sene olacak ama olsun. yarısı vergiye gidiyor zaten. Allahtan adelet bakanı avukat.aldığımız paranın tamamı üstünden %18 kdv, %20 stopaj ve değişmedi ise %20 vergi ödüyoruz.
hadi gitte d2x al.
neyse kuzeybatıyamıydı.

Tarih: 23 Temmuz 2007, 23:46 - İp: 88.***.**1.170
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

SEvgili Ahmet bu aldığınız son kararı öncekinde olduğu gibi yine destekliyorum.

Ancak yine diyorum çünkü böyle bir kararı daha önce de almıştınız..O uygulanmadı ya da uygulanamadı.Ve bunun sonuncunda o kadar arkadaş birbirine girdi.Hatta ben dahil.O kadar siyasi ve dini içerikli tartışmalar yapıldı.O kadar hakaretler edildi.o zamanlar çıtınızı çıkarmadınız.Foksu hatırlayınız.Ve son günlerde başka arkadaşları..

Şimdi böyle bir kararı tekrardan birilerine hakaret edilirken onların görüşeceğiz dedikleri günde uygulmaya koymanız çok yakışıksız oldu.Zamanlama açısından yani..

Ben dahil onca hakareti bağrımızda hissederken aile terbiyemizin elvermemesi nedeniyle sadece dişimizi sıkıp 23 Temmuzda görüşürüz deyip kendimizi savunurken sizlerin kendimizi savunma hakkımızı elimizden alışınızı, haklılığımızı ve bize haksızlık yapıldığını o arkadaşlara hatırlatmaya imkan vermemeniz hoş olmamış doğrusu.Bu içimde ukte olarak kaldı anlayacağınız.

Ama elbetteki burası bir fotoğraf sitesi ve burada siyasi dini vs tartışmalar olmamalı.Bunu en çok savunanlardan birisi de benim.

Ama iki gün daha bekleyebilir ve mutluluğumuzu yaşamamımıza imkan verebilirdiniz.

Neyse ..Umarım bu hassasiyetinizi sonuna kadar yürütürsünüz.Ve bir daha bu tür konuların açılmasına fırsat vermezsiniz.

Tarih: 23 Temmuz 2007, 23:48 - İp: 195.***.**7.37
seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

cumhurbaşkanlığı seçimlerinde milletin yaptıklarını biliyoruz... o zaman aklın nerdeydi site yönetimi.. site benim istediğimi yaparım mantığını bırak.. başkasının açtığı konuyu silme hakkını sana vermez..

Tarih: 24 Temmuz 2007, 00:00 - İp: 88.***.**9.55
fipar
fipar (üye)
Afyonkarahisar / Meraklı

Gıyabınızda sizi tanıdığım için hocam diye hitap edeyim:
Lazut Hocam;
Oldukça duyarlı ve haklı tepkilerle karşımıza çıkan sevgili biologus,
Allah aşkına, mutluluğumuzu yaşayacak bu siteden başka yer yok mu?
Sonra korkarım ki hesapları doğru çıkmamış, yanlış tahminlerde bulunmuş arkadaşların lüzumsuz yere tepkilerini ve husumetlerini kazanacaksınız.
Bahsi geçen mitinglerin karikatürize abartılmış sayıları konusunda Baro'da hiç yapmadıysam bin espri yaptım. Ancak kimsenin kalbi kırılmadı zira diyalog yüz yüze olunca meramınızı daha rahat anlatabiliyorsunuz.
Mesela Ankara -İstanbul arasına hiç aralıksız otobüs rizip her birine 40 kişi doldurarak çıkan rakamı göstermiştim arkadaşlara. İddia edilen sayıların ne kadar gerçekdışı olduğunu anlatmak için.
Hem benzer bir abartmayı Erbakan Hoca'da yapmadı mı?
Demek ki iktidar umudunu yitirenler kendilerini böylesi abartılı iddilara veriyorlar!
Meydanları dolduran milyonlardan (kullandıkları en küçük sayı birimidir) bahsedenleri dinleyiverelim ne çıkar?
Adam berbere sormuş saçım ak mı kara mı diye.Berber, biraz sonra önüne düşer görürsün demiş.İşte kakül düştü rengi belli oldu.

Bir de buffalo'nun vediği bilginin inandırıcı bulunmadığını görüyorum ama bir avukat olarak yanıldığınızı ve buffalo'nun dediklerinin doğru olduğunu belirtmek isterim.

okyonus üstad da meslektaşmış, fakat bir tartışma platformundan delil toplama çabalarını yadırgadım doğrusu.

Herneyse yüzyüze görüşerek tanışsak mutlak anlaşacağımız kanaatindeyim.
Hepinizi Afyon'a beklerim,
Görüşmek ve tanışmak ümidi ile hoşçakalın

Tarih: 24 Temmuz 2007, 00:12 - İp: 88.***.**1.214
dadasnazim
dadasnazim (üye)
İstanbul / Amatör

siyasi parti liderlerine kızmamak lazım sözünü tutmuyolar diye........

burası türkiye........

sayin site yönetimi bırakın içimizde uhde kalsın.....

yeterki bundan sonra butür konulara izin vermeyin razıyım.........

yeter ki sözünüzde durun..........

yeter ki adaletli davranın........

yeter ki çifte standart uygulamayın........

varsın içimizde uhde kalsın........

yeter ki bu güzelim fotoğraf sitesinde güzelim insanlar birbirlerini yemesinler.......

birbirlerine hakaret etmsinler......

birbirlerine küfür etmesinler......

ama ne olur sözünüzün arkasında durun...........

sözünüzün arkasında durun............

Tarih: 24 Temmuz 2007, 00:16 - İp: 85.***.**2.97
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

fipar sarmamıydı burmamıydı gerçekten harika imiş. kesene bereket.keşke 5-10 kg de eve alsaymışım a100 ve16-80 de harika idi.
gelelim delil toplama işine.bir seferlik genel af çıkaralım.ama herkes bilsinki bu işin neticesnde duruma göre hapse bile girilebilir. bu durumlar malumunuz.

Tarih: 24 Temmuz 2007, 00:19 - İp: 88.***.**1.170