profiterol
profiterol (üye)
Bursa / Meraklı

Sevgiliye Alınabilecek Hediye ?

Sevgililer günü yaklaştıkça insanlar ne hediye alabilirim derdine düşünüyor.

*Bir erkek olarak Size Verilecek nasıl bir hediye hoşunuza gider.

*Bir bayan olarak Size verilecek nasıl bir hediye hoşunuza gider.

En güzel hediye senin ona olan aşkın demeyin lütfen . İnsan o güne özel bişey bekliyor. Tamam hediye önemli değil ama bi süpriz olabilir mesela (ama ne? )

Düşüncelerini Paylaşan herkese tşkler .

Tarih: 9 Şubat 2009, 11:09 - İp: 81.***.**6.231
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Ben Eray'a katılıyorum. Bende bana tornavida takımı, ıskarpela, çeşitli boylarda işkence, matkap ucu, boru anahtarı ve bir sürü hırdavat alınmasını tercih ederim.

Onun dışında kişinin zevkine göre değişir. Orijinal taş bakı resim alınmasıda hoşuma gider veya şimdiye kadar bulamadığım Ayhan Işık 45'liği hediye edilmesi hiç fena olmaz.

Tarih: 9 Şubat 2009, 17:40 - İp: 81.***.**9.122
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

valla dediğim gibi arkadaşlarıma yaşgünlerinde hediyeyi bauhaustan alırım, hepsi mest oluyor! mesela kasım ayında bi arkadaşa levye aldım, 19 ytl, elimi öpecekti nerdeyse. geçenlerde dengesiz bi arkadaşıma da su terazisi aldım cetvel şeklinde olanlardan, o da çok sevindi. davranışlarındaki değişimden bahsetmiyorum bile.
10 gün kadar sonra da bizim kankinin yaşgünü, ona da ufak tırmık almayı düşünüyorum.

Tarih: 9 Şubat 2009, 17:52 - İp: 81.***.**7.8
gordi
gordi (üye)
Antalya / Firma

Bence böyle özel bir günde hediye alınmamalı o güne özel bir hediye yapılmalı,,,uzun yıllar saklanabilecek birşey.Kendi emeğinle yapılmış sıradanda olsa birşey.

Tarih: 9 Şubat 2009, 17:54 - İp: 85.***.**7.140
cappadociaman
cappadociaman (üye)
Artvin / Doğa Fotoğrafçısı

musluk onarım seti olsa çok sevinirdim...

içinde boru anahtarı...

ayarlı ingiliz anbahtarı...

7inçten 22 inçe kadar anahtar takımı...

kurbağacık... (ayarlı pensede diyorlar)

2.5Luk ve 4'lük maşonlar...

yiv açıcı...

plastik yapıştırmak için TANGİT tutkalı

kendir....

kaza olursa diye 5'li yara bantı...

birde bunların içine koyabileceğim alet çantası...

bunları bana alacak her kimse büyük bir sevgimi alır...

Tarih: 9 Şubat 2009, 17:56 - İp: 81.***.**3.24
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Eray o su terazilerinin çakmak kadar küçük olanları var onlardan varmı bauhausda.

Tarih: 9 Şubat 2009, 17:57 - İp: 81.***.**6.100
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

küçükleri bilmiyorum da büyük ihtimal vardır, olmayan şey yok bauhausta =)
benim aldığım 30cm.

Tarih: 9 Şubat 2009, 18:00 - İp: 81.***.**7.8
profiterol
profiterol (üye)
Bursa / Meraklı

alonedarkk aksine çok begendim hatta resimlerimizede baktım hangisi güzel olabilir diye ama evlendiğimizde böyle bişey yapsam daha iyi olacak tşkler

Bu arada saçmalayan arkadaşların hepsine birer huni alacağım hediye olarak kafalarına takmaları için

#profiterol' tarafından 09.02.2009 18:12:39 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Şubat 2009, 18:01 - İp: 81.***.**6.231
profiterol
profiterol (üye)
Bursa / Meraklı

okyanus öle ayırdığım bütçe tutarı yok bana orijinal fikirler lazım

Tarih: 9 Şubat 2009, 18:13 - İp: 81.***.**6.231
cappadociaman
cappadociaman (üye)
Artvin / Doğa Fotoğrafçısı

hakkaten ya...

huni de güzel olur haaa...

ben siyah olsun isterim...Blazerımla takım olsun diye...

Tarih: 9 Şubat 2009, 18:17 - İp: 81.***.**3.24
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Kazandibi hanım ben yazılanların arasında saçma fikir göremedim ama siz müsait gördüklerinize huni alabilirsiniz nasıl olsa oda bizim işimize yarar. Arabanın motoruna yağ doldurmaktan, silecek suyu doldurmaya, evdeki 18 litrelik yağ tenekesinden daha küçük kaplara yağ doldurmaya kadar her işe yarar. Benimki mümkünse çingene pembesi üzerine fosfor yesili puantiyeli olsun.

Orijinal fikir istiyorsanız daha fazla ip ucu vermelisiniz.

Örnek: Bir arkadaşımın doğum günü için üzeri yeşil mavi okyanus sedefi ve siyah incilerle süslü, kapağının iç kısmında da lale desenleri arasında ismi yazan altıgen kümbet bir sedef mücevher sandığı yapmıştım kendi ellerimle ama 8 ay kadar sürmüştü.

Geçen yaz stajyerimizin kız arkadaşı için ikisinin isimlerini baş haflerinden oluşan bir sembol hazırladık ve harfler uyumlu olduğu içinde sembolün ortasına kalp şekli verebildik ve bir tarafı birisinin diğer tarafıda diğerinin burçlarının uğurlu taşlarından oluşacak şekilde gümüşçüde yaptırdık.

Anlayacağınız siz daha fazla bilgi erin yoksa nereden bilelim siz kimsiniz sevgiliniz kim ne seversiniz ne sevmezsiniz. Ona göre orijinal fikir üretiriz.

Siz yinede elektrikli zımpara makinası veya alian anahtar takımı ya da hiç olmadı değiştirilebilir başlıklı plastik çekiç düşünün fena fikir değil bana kalırsa

Tarih: 9 Şubat 2009, 18:30 - İp: 85.***.**8.127