mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Ses Ver Türkiye

Akepe nin Erdoğanı
Chp nin Kılıçtaroğlu
Seçim öncesi ilk ziyaretlerini abd ve ingiltere'ye yapıp meşruiyetlerini okyanus ötelerinde ararken SES VER TÜRKİYE diyerek ülkeyi karış karış dolaşıp meydan toplantılarıyla birlikte hane ziyaretleri yapan Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli meşruiyeti Necip Türk Milletinde arıyor.

Yaklaşan seçimler öncesi akepenin Erdoğanı CHP nin Kılıçtaroğlu bir kaç oy uğruna terörle mücadeleyi ağızlarına bile alamazken Devlet Bahçeli seçim beyannamesinde oy hesabı yapmadan TERÖRE AF OLMADIĞINI ilan ederek Necip Türk Milletine SESİME SES VER diyor.

Gayret bizden, taktir milletimizden, himmet Yaradan'dan

#mechul75' tarafından 23.04.2011 01:25:29 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 23 Nisan 2011, 01:24 - İp: 78.***.**4.130
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

mechul emica fişleme olayından haberdarım ve orda ne demek istediğini gayet iyi anladım..desteklemedim ama senin tayfanın ettiği küfrü de etmedi o vekil eemmi.

öte yandan kansızlar olayın dujymadım.Bi link verirsin.Malumun siayseti hastalığına senin kadar bulaşmamıışız.Ama sonuçta o dediğin lafı etmişse bana hakaret eden hiç kimsenin cibilleiyetine bakmam alenen etmesem de içimden ben de gereken cevabı fveririm..

öte yandan mehul emica..Yazdıklarıma iyi bak.mehape nefretliğim yok.baççelinin mehapesinden, SENİN mehapenden nefret ediyorum.

Ki sendeki bu Baççeli Hastalığını da anlamamaktayım..

Yoğsam sen Baççeli misin?

Tarih: 28 Nisan 2011, 18:51 - İp: 88.***.**7.233
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

millet sizi istemiyor meçul emmi. kansız meselesini bilmiyorum. size demiştir muhtemelen. bir bildiği var ki demiş. yakıştıda size.keza kasette kapak oldu.

Tarih: 28 Nisan 2011, 18:54 - İp: 78.***.**2.13
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Anlamadığım şey ülkücülüğü yoldaşlığa çeviren bi baççeliyi savunman mechul emica..

Allah rızası için dön ve kendine bak...

Tarih: 28 Nisan 2011, 18:58 - İp: 88.***.**7.233
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

emmi boşa konuşmaktasın. şu an mhp sol bir pati oldu.

Tarih: 28 Nisan 2011, 19:04 - İp: 78.***.**2.13
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

RTE nin haçlı seferlerini bir kültür, bir medeniyet alışverişi olarak tabir etmesinden daha masum bir sözdür.

Tarih: 28 Nisan 2011, 19:10 - İp: 78.***.**9.241
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

emmiler ayrıca "yoldaş” kelimesi özbe öz Türkçe'dir. Bu kelime Azeri Türkleri tarafından arkadaş anlamında kullanılker Türkistan da hayat arkaşını ifade eden hanım/bey anlamında kulnılmaktadır.

#mechul75' tarafından 28.04.2011 20:04:41 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Nisan 2011, 19:18 - İp: 78.***.**9.241
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

pazarby seviyenizin düştüğünü söylemem gerekiyor!!!

Hocca emmi linkler sizin için

haber.gazetevatan.com/Bakandan_ilginc_aciklamalar/289882/1/Gundem

haber.mynet.com/detay/politika/akpde-2-dogan-vakasi/496961

#mechul75' tarafından 28.04.2011 20:13:45 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Nisan 2011, 19:31 - İp: 78.***.**9.241
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

kansız demek seviye düşmesi olmuyo bizim dediklerimiz seviye düşmesi oluyo.
kaçınız bu iki milletvekili gibi düşünüyo meçul cevap ver.

Tarih: 28 Nisan 2011, 20:58 - İp: 78.***.**2.13
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

mechul emica verdiğin linkler de hiç bir şey yok...
istersen bi daha dene....

Mechul emica taroğlu nerdeyse ana avrat sövüyor, sisizn cenahtan adamlar hz Osmana varıncaya dek sövüyor sen bizlere üç maymun yakıştırması , ahlak sizmsarlığı yakışırması yapıyorsun seviye düşmüyor ama biz mehapeden nefret ediyorum , barajın altında kalacaksınız dediğimizde seviyesiz oluyoruz...

El insaf...

Tarih: 28 Nisan 2011, 21:16 - İp: 88.***.**7.233
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Mechul emica şimdi linklerini buldum

Ve açıkcası kahroldum...

Bedevinin yaptığı gibi yapıyorsun ki yazık....

haberin tamamını okuduğun zaman o kansızlar ifadesini kimin için kullandığını anlayamıyor musun...

Linke tıklamaktan üşenenler için haberi buraya alıyorum.....

AK PartiÇorum Merkez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Danışma Meclis Toplantısı'nda konuşan Aydoğmuş, AK Parti iktidarına karşı çıkanların kanını tahlile yollamak gerekir. Bu kanı bozuklar gizli sözleşmeler yaparak, ihanet etmişlerdir" diye konuştu. Askeriyenin içerisinde art niyetlilerin olduğunu öne süren Aydoğmuş bir paşanın askeri bilgileri İsraile pazarladığını da iddia etti.

Aydoğmuş, "Bu ülkenin askeriyesinden üst rütbeli bir paşa ortaya çıkıyor, bu ülkenin başbakanına hakaret ediyor. Başbakan'a hakaret eden o paşa emekli olup askeriyeden ayrıldıktan sonra İsrail'deki bir silah fabrikasının stratejik danışmanlık vermek üzere anlaşma imzalıyor. Bana göre o paşa vatan hainidir. Bir PKK'lıdan hiç bir farkı yoktur. Bu insan Bizim ülkemizden emeklidir ve maaş almaktadır, hem de israil'e askeri bilgilerimizi pazarlayarak kazanç elde etmektedir" diye konuştu. Doğan orduyada şu sözlerle göndermede bulundu: "Osmanlıyıda geçmişte yeniçeri çökertmişti. Osmanlı padişahlarının güzel bir sözü vardır: (Bu millete ne gelirse içinden gelir hain devşirmenin kaltesizinden gelir). İşte bu vecizede olduğu g,b, bizim içimizde konuşlanan kötü niyetlilerde hedefine ulaşamayacaktır."

Tarih: 28 Nisan 2011, 21:22 - İp: 88.***.**7.233