mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Ses Ver Türkiye

Akepe nin Erdoğanı
Chp nin Kılıçtaroğlu
Seçim öncesi ilk ziyaretlerini abd ve ingiltere'ye yapıp meşruiyetlerini okyanus ötelerinde ararken SES VER TÜRKİYE diyerek ülkeyi karış karış dolaşıp meydan toplantılarıyla birlikte hane ziyaretleri yapan Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli meşruiyeti Necip Türk Milletinde arıyor.

Yaklaşan seçimler öncesi akepenin Erdoğanı CHP nin Kılıçtaroğlu bir kaç oy uğruna terörle mücadeleyi ağızlarına bile alamazken Devlet Bahçeli seçim beyannamesinde oy hesabı yapmadan TERÖRE AF OLMADIĞINI ilan ederek Necip Türk Milletine SESİME SES VER diyor.

Gayret bizden, taktir milletimizden, himmet Yaradan'dan

#mechul75' tarafından 23.04.2011 01:25:29 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 23 Nisan 2011, 01:24 - İp: 78.***.**4.130
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Lazut emmi akepe hökümetini destekleyenler kimdir birde ona bakalımmı?
ABD-AB-PUKAKA-BARZANİ-APO İTİ- BDP-ERMENİ-RUM-YAHUDİ
Kanı temiz yandaşlarınızın kim olduğunu gördünmü?

Tarih: 28 Nisan 2011, 22:57 - İp: 78.***.**3.15
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Yani 15 milyon Türk Vatandaşını şimdi de pukakalı, abedeli mi yaptın sen..Y

Ya Allah rızası için sus mechul emica

Söyledikçe asıl düşünceleriniz çıkıyor ortaya..

Sen de bilirsin ki Türkiye Cumhuriyeti kurulurken Mustafa Kemale çarlık Rusyası da destek vermişti, daha bilmem hangi belası da..

Ama sen resmen oy vererk akepenin iktidara gelmesine sebep olanları töhmet altında bırakıyorsun.Tıpkı o meşhur ileri gelen mehapeciler gibi..

Tarih: 29 Nisan 2011, 00:06 - İp: 88.***.**7.233
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Ben yapmadım
Bizzat sizin tayfadan kanı bozuk diyen yaptı?
Bende sizin tayfanın görüşüne göre kanı temiz olanları saydım

ne güzel söyleyen sizden olunca sesiniz çıkmasın
birileri çıkıpta size hatırlatınca ahlak zabıtalığı yapıp ahkam kesin

Tarih: 29 Nisan 2011, 00:17 - İp: 78.***.**3.15
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

bitirdiniz kendinizi. yazık ettiniz ülkücü camiyaya,

Tarih: 29 Nisan 2011, 01:06 - İp: 78.***.**2.13
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Ülkemin sırlarını israile abdeye postalayan kanı bozuk değil de nedir ssevgili mechul...

Tarih: 29 Nisan 2011, 08:54 - İp: 78.***.**4.123
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

bunlar akepe yanlısı yargının iftirası lazut hoca. yalan dolan. yapmaz bu adamlar bunu.

Tarih: 29 Nisan 2011, 22:58 - İp: 88.***.**3.13
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Eminim ki yapmaz..Daroğlu tekirdağda mı balıkesirde mi ne resmen angus taayyyeap diye tempo tutanlara "nasılda angusun kim olduğunu biliyorsunuz diyor", tututyor ana avrat sövecekken sövemiyor, tutuyor savcıya ondan daha ağır küfürler ediyor..

Ama bu akşam çıkmış yok ben ona ayağını denk al diyecektim , yok aslında ağzımdan tamam öyle çıktı ama o niyetle söylenmedim falan fişman diyor...

Ahhh..Camilerimizn minarelerini heykele cevitrip üstüne ucube yazanlar da onlar değil mi...

Başörtülülein üzlerini iç çamaşırlar ile örten ler de yoldaşlar mechul emica...

Onlara ne diyorsun söyle de bilek....

Tarih: 29 Nisan 2011, 23:23 - İp: 81.***.**8.250
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

terbiyesiz p...kler.

Tarih: 29 Nisan 2011, 23:46 - İp: 88.***.**3.13
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Emmi hazmedemiyorum...
Nasıl ki bazı ş...sizlerin amirime tokat atmasını hazmedemiyorsam dinime en özelime bu denli hakaret edilmesini de hazmedemiyorum...

Tarih: 29 Nisan 2011, 23:55 - İp: 81.***.**8.250
fotofoto34
fotofoto34 (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

sahi bişey soracam
hani önceden her şehit cenazesinde ellerini köpek başı şekline getirip dua okumak yerine slogan atan. ak partili 10 bin kişiyi taksimden kasımpaşaya kadar kovalayan vatandan milliyetçilikten bahsedip esip gürleyen kişiler şimdilerde nerelerdelerki bu sokaklar bdp li pkklı lılara kaldı.adamlar zafer işlareti yaptıklar 2 parmagını gözünüze sokacaklar nerelerdesiniz.
aklıma şöyle bişey geliyor önceleri pkklılar dagdaydı bizim milliyetciler sokaklarda kahramanlık gösterileri yapıyorlardı.onların tabiri ile pkklılar şimdilerde dagdan şehre indi eee ozaman aklıma tek şey geliyor.bizim milliyetçiler korktu evlerine çekildi,yada taksimden ak partili 10bin kişiyi kovalayıp gelecekler diye düşünüyorum.

Tarih: 30 Nisan 2011, 00:28 - İp: 88.***.**2.150