okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Sayfa Görüntülenemiyor Sorunsalı

(İnternetle ilgili sorunsal)

Son birkaç gündür aradığım sayfalar açılmıyor. Öyle hemen aklınıza geldiği gibi müstehcen sayfalar değil kastettiğim.
Normal web sayfaları bile açılmıyor. Nf de dahil.
Bazen beş altı denemeyle açılıyorsa bazen de 100 kere dene nafile.

Bunun üzerine mozilla firefox indirdim kurdum. Fakat netice değişmedi. Firefox da açamıyor sayfaları.

Sorun ne ola ki ?

Geçende telekom dan güzel sesli bir bayan aramış idi. O sese istinaden kendisini görmeyi de ayrıca tahayyül etmeyi ister idim. Sizi 8 bite çıkaralım mı dedi. Çıkar demiştim.

Güzel sesli bayanla bir ilgisi olabilirmi bilmiyorum ama aklıma gelmişken yazıyım dedim.

Tarih: 26 Ağustos 2009, 16:40 - İp: 85.***.**1.79
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

türçe gonuşun annamıyon.

Tarih: 6 Eylül 2009, 02:36 - İp: 85.***.**7.39
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Ne diyon sen pazaremmi oradan bakem..?

Roko+eray ; bozulur tabi geparkı..Eskiden ne güzeldi..Yazık..

Roko en iyisi iftarı boluda yapın filizmakarnanın fabrikasında gurup yemekhane yerinde,, iyi olur ..Ya da yeniçağda yapın bari göl manzaralı .. Onlar gelmezse sen git oraya o günü ,, ..

Burada hava otuz derece idi ,deniz güneş,balıklar şahane hâla, bırakılmaz buraları şimdi..

Okyanus pazarefendi dönmüş mü ne,, geldim filan diyor..ne iş..!!

Tarih: 6 Eylül 2009, 02:45 - İp: 195.***.**2.213
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

abi yeniçağ gazetesi dedinde aklıma geldi.
geçenlerde karabüke gidecekken yanlış yola sapıp mengen e gitmiş idim sabah körü mukabili.
mengende meşhur dağ manzaralı lokantada kahvalta yapıp geri döndüm aynı yolu. halbuki gittiğim yoldan geri gelmezdim ama yanlış gittiğim için mecbur kaldım döndüm.

Tarih: 6 Eylül 2009, 02:51 - İp: 88.***.**3.49
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Yeniçağ bir güzel belde okyanus emmi,gazete değil, gazeteyle işim yok..Gölü var manzarası var, hesap işlerine bakan İst da çalışan adamları var ,eskiden angaraya oradan geçer giderdi otoboslar..Arabayla giderken de oraya gelmeden solda dağ evi vari yerde, odun yakan lokantada et -kuzu çevirtir yir,giderdik..

Soğuğu ve ayazı meşhurdur, devam et gerede rampası gali..Sola girersen taa lazutun okuluna kadar gider yol emme yolculuk erbabında..

Tarih: 6 Eylül 2009, 02:56 - İp: 195.***.**2.213
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 6 Eylül 2009, 03:02 - İp: 85.***.**7.39
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Gördün değil mi pazaremmi,yanlış yola sapanlarda var, aynı yolu geri gelmek de var kaderde,okyanus gibi..

Tarih: 6 Eylül 2009, 03:04 - İp: 195.***.**2.213
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 6 Eylül 2009, 03:10 - İp: 85.***.**7.39
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Okyanus,evinde internetin hâla sekiz hıza çıkmadı mı,,? ne beklersin daha..
Dörtyüzkırkdörtbirdörtyüzkırkdört , yani.., alan kodsuz..

Tarih: 12 Eylül 2009, 05:16 - İp: 195.***.**2.205
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

abi onun mağara taraflarında trici bilem çekmiyor. Geçen aradım görüntü mukabili. Şebekesi desteklemiyormuş.

Tarih: 12 Eylül 2009, 10:58 - İp: 88.***.**8.109
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Ellibiron kullansın o da ne güzel heryerden çekiyor işte antenli mantenli, yolda kalsa takoz diye kullanır ve gerçekten sağlam tilifon o hâla..
Cihangirde yokuşta o tilifon sele kapılsa taa aşağıdan fındıklıdan çıkar sağlam sağlam..

Dört ge de var dünyada kullanan[lar] emmi,dört ge..

Tarih: 14 Eylül 2009, 05:02 - İp: 195.***.**2.201