kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

Sağlık Tesisinde Sağlık Skandalı

bunu konuyu açmak için epeyce düşündüm ama olur da siz de tatil için bir THERMAL tercih ederseniz, dikkatli olun diye söylemek istedim.

YER : AFYONKARAHİSAR - ÖMER THERMAL....

KONU : SAĞLIK........

Bu tesisin eski müdavimlerindeniz... ilk açıldığı zaman, muhteşem sessizliği, köy kıvamında yapılanmasıyla , şifalı sularıyla tam bir dinlenme yeriydi.

Her yıl, oraya gideceğimiz günü, iple çekiyordum...

son yıllarda, yönetimin sürekli değişmesinden kaynaklı istikarsızlıklar, bu yıl tavan yapmış...

Sağlık için gidilen bir tesisin, o hale gelmesi çok üzücüydü.

Personel , son derece ciddiyetsiz ( istisnalar hariç ) ve bilgisiz ... Satış yapana kadar, el pençe oluyorlar , o ayrı....

Bunu bir kenara bırakalım,
konumuz SAĞLIK ....

konaklamak için hazırlanan , villa tipi evler, karantinaya alınabilir halde...
bazıevlerde fare bile var çözüm için ise, size bir kutu "FARE İLACI" veriyorlar... ilaçlamayı siz yapacaksınız yani

Her türlü sinek kalabalık koloniler halinde, size misafir... artık çerezinizden, balınızdan biraz vereceksiniz... ( isterseniz SİNEK İLACI da veriyorlar )

Örümcek ağları, santimetreyle ölçebileceğiniz toz tabakası... bonus olarak hizmetinizde....

( Eğer alıcı müşteriyseniz, özel temizlenmiş VİLLA'lar teşhir ediliyor... siz alana kadar gerçeği göremiyorsunuz )

Ve HAVUZLAR....
Aman Allah'ım, ayakkabılarla girenleri mi ararsınız, ekmek arası dönerle geleni mi ?

Afedersiniz, iç çamaşırıyla, duş almadan PAT diye havuza kendini atıvereni mi ....

Bisküvi, jelibon jelatinlerini havuzun kenarında yüzerken görmeniz , şaşırtıcı olmamalı

Satış yapacağım diye, gruplar halinde,tanıtım için bedava havuz sefası yapan BİLİNÇSİZ insanlar ve onları yönlendiren SATIŞ TEMSİLCİLERİ tam bir kabuslar....

Mini mini eteklerini giyip, saçları ve makyajlarıyla insanın aklını çelen TEMSİLCİLERİMİZ , çok kibar ve okumuş nsanlar.

Ama havuza çamurlu ayakkabıyla girilemeyeceğini anlayamacak, kapının kenarında duran GALOŞ kovasını aksesuar sanacak kadar İLGİNÇ'ler....

ÖZETLE, buna dur demenin bir yolu olmalı... sadece kendimiz için değil, orada sağlık bulmaya çalışan yüzlerce insan için , bir tepki olmalı....
Şimdilik aklıma bu geldi....

Siz de , THERMAL tesislerini tercih ederken, bunları göz önünde bulundurun. Sağlık bulayım derken, mikrop kapıp, dönmeyin...

Zira, biz de alerjik reaksiyonlar gelişti .....

Eylemlerim devam edecek....

Tarih: 14 Kasım 2009, 14:36 - İp: 85.***.**7.18
hayat_can
hayat_can (üye)
Kocaeli / Meraklı

ben anlamadım şimci bu sözü geçen 700 yüroyu ben okyanusa mı borçluyum

Tarih: 16 Kasım 2009, 00:08 - İp: 78.***.**3.36
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

öyleymiş HAYAT'ım... seninkisi biraz kabarık aman diim

Tarih: 16 Kasım 2009, 00:12 - İp: 88.***.**3.151