warrior_tr
warrior_tr (Objektif)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Pmd Yapımda Fotograflarim Yayinda

29 Aralıktaki Bostancı Gösteri Merkezinde sahne alan MFÖ konserine gitmiştim. Her MFÖ konserinde olduğu gibi bu konser mükemmeldi. Ancak ben Fotoğraf makinamı içeri sokmayı kafama koymuştum çünkü fotoğraf çekmek yasaktı. Ancak herkes kompakt mini makinalarını rahatlıkla sokarken ben Nikon D70s i aynı rahatlıkla içeri sokamadım. Ancak bir dizi mücadeleler sonrası içeri girdim. Konser başladı ben fotoları çekmeye başladım. Bu arada bir bayan gelip bana görevli olup olmadığımı sordu bende kendi arşivim için çektiğimi söyledim. Bana kendisinin konseri düzenleyen PMD Yapım firmasının görevlisi olduğunu ancak kendi makinalarının arızalı olduğunu ve bu fotoları alıp alamayacağını sordu bende memnuniyetle paylaşabileceğimi ilettim. Daha sonra fotoları kendilerine gönderdim. Çok beğendiklerini ve bunları kendi web sitelerinde kullanıp kullanamayacaklarını sordu bende buna sevineceğimi belirttim. Şimdi PMD yapım firmasının davetlisi ve fotoğraf ile ilgili çekim yapabileceğimi gösterir yaka kartımla birlikte bir sonraki konseri bekliyorum. Bu heyecanımı sizlerlede paylaşmak istedim.

Aşağıdaki linke tıkladıktan sonra sol alt tarafa doğru bulunan Galeri butonuna tıkladıktan sonra fotolarımı izleyebilirsiniz.

http://www.pmdyapim.com/tr.htm

Tarih: 8 Ocak 2008, 12:10 - İp: 88.***.**2.89
warrior_tr
warrior_tr (Objektif)

Bu arada image hosting için photobucket kadar kullanışlı bir site daha görmedim. Yapanların elleri dert görmesin

Tarih: 11 Ocak 2008, 01:05 - İp: 88.***.**8.66
acemkızı
acemkızı (üye)
İstanbul / Amatör

devamı gelir inş sevindim

Tarih: 13 Ocak 2008, 13:16 - İp: 83.***.**4.3
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

TEbrikler.Umarım birkaç makina parası kazanmışsındır.

Tarih: 13 Ocak 2008, 14:22 - İp: 88.***.**7.106
warrior_tr
warrior_tr (Objektif)

teşekkürler acemkızı

yok be pazarbeyim ne parası hayır işi bunlar

Tarih: 13 Ocak 2008, 14:41 - İp: 85.***.**5.83
evrin
evrin (üye)
Ankara / Amatör

Dostum senin adına sevindim haydi bakalım kolay gelsin [>:D ]

Tarih: 14 Ocak 2008, 00:18 - İp: 85.***.**3.123
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

gayet güzel.sevindim.bir konserde çekerken çekildik gazeteye bastılar...sırtımdönüktü meşhur olmadık...güzel bir heyecan...hiç bitmesin bu heyecanımız...

Tarih: 14 Ocak 2008, 00:26 - İp: 88.***.**4.233
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

guzel olmus fotograflar eline saglık.

Tarih: 14 Ocak 2008, 01:59 - İp: 88.***.**8.62