kiziltug
kiziltug (üye)
Ankara / Doğa Fotoğrafçısı

Photodijital Dergisi Hakkında Uyarı

SELAM FOTOGRAFÇI ARKDAŞALR ABİLER
BİR UYARIDA BULUNMAK İSTEDİM PHOTODİJİTAL DERGİSİ ÜYELİK DÜŞÜNENLER İÇİN BİR DAHA DÜŞÜNMELERİ KONUSUNDA UYRMADAN GEÇEMİYECEĞİM
BU DERGİYE SENE BAŞINDA ÜYE OLMAMA RAĞMEN ELİME DAHA 2 SAYISI GEÇTİ...
BU SAYILARDA SÜREKLİ ARAMALARIM VE TELEFONLA ARD ARDA DERGİNİN ELİME GELMEDİĞİNİ BİLDİRMEMİN SONUCU ARTIK SIKILARAK YOLLADILAR.
DERGİ İÇERİK OLARAK HOŞ OLMASINA RAĞMEN BÖYLE BASİT Bİ R SORUNUBİLE HALLEDEMEYİP ÜYELERİNİ MAĞDUR EDEBİLİYOR VE HİÇ BİŞEY OLMAMIŞ GİBİ ÖZÜR DİLEYİP GÖNDERMEMEYE DEVAM EDİYOR...

Tarih: 12 Haziran 2007, 02:08 - İp: 88.***.**4.128
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

uyarın için teşekkürler... ben zaten üye olmam hiç bir dergiye.. her yeni sayısını okumak istediğim zaman bir koşu gidip kendim alırım..

#gurhan_87' tarafından 12.06.2007 11:23:08 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Haziran 2007, 11:22 - İp: 88.***.**6.163
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

kiziltuğ çok saol..
forumun faydalı kullanımı başlığı altında çok dişe dokunur bir uyarı yapmışsın..
cidden abone olmayı düşünüyordum ama bundan sonra biraz zor..
paylaştığın için tekrar saol

(umarım bu başlık gerekli ilgiyi çekerde, fotouyanıkdijital dergisinin kulağı çekilir)

Tarih: 12 Haziran 2007, 12:53 - İp: 88.***.**3.87
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Süreli yayınların çoğu aynı davranışı sergiliyor, sanırım yeteri katar aboneye ulaşıp satış rakamlarını yükseltemeyince ya eksik sayı çıkartıyor ya da böyle abonelere eksik sayı yolluyorlar. Kızıltuğun da derdi bu ve haklı bundan çok muzdarip olan arkadaşlarım var, bu konuda da yapılacak en güzel şey gürhanın dediği gibi bayinizden almak bu yayınları tabi her dergi her bayide yok bu da ayrı bir dert...

Tarih: 12 Haziran 2007, 13:01 - İp: 81.***.**3.185
  • 1