rocktrak
rocktrak (Objektif)
Tekirdağ / Meraklı

Pentax K20d'den İnanılmaz Bir Foto!

Olağanüstü bişey!!!

Arkadaşlar fotoğraf sonunda yüklendi. 2. sayfada bulabilirsiniz.

ilk bakışta size basit bir kare gibi gelebilir fakat gökyüzüne, bulutlara bakın ne görüyorsunuz...

inanılmaz ama gerçek

ben söylemiyorum. bakalım benim gördüğümü siz de görebilecek misiniz

#rocktrak' tarafından 01.12.2008 10:40:38 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Aralık 2008, 00:54 - İp: 88.***.**1.65
randomrandom
randomrandom (Objektif)
İstanbul / Meraklı

La havle taktınız bayanların yaşına. 34 abicim, hassas da değilim abla diyebilirsiniz fotoğrafın linkini kopyaladım aslında yani 17. fotoğrafın. Ama adres tek sanırım (dikkat etmedim) buraya kopyaladıktan sonra fark ettim 17. fotoğraftan değil ilk fotoğraftan başlıyor sayfa.
---
Dalga geçin bakem, bundan sonra gözüm üstünüzde olcek

Tarih: 1 Aralık 2008, 10:57 - İp: 88.***.**9.189
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

Dalga geçme bakem Tayfun Yasemin'le.
Bu topik ciddi bir topikdir. Hemen sulandırmayın.
Sulandırma topiğnii siz benden daha iyi biliyorsunuz ya neyse.

Ah ben biliyorum bunların terbiyesini kim bozdu ama neyse daha fazla topiği sulandırmayayım rocktrak kızyor.

Tarih: 1 Aralık 2008, 11:41 - İp: 78.***.**7.115
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Hah, ağır abla da gelmiş (Ağır derken karakter bakımından, kilo filan demek istemedim. Bilmiyorum, ilgilenmiyorum, sormuyorum da. Hassa konu. Ben bunu bir yerden hatırlıyorum ya neyse)

Tarih: 1 Aralık 2008, 11:52 - İp: 78.***.**5.148
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

ufak halinde gözümsü bir bulut var ama büyük halinde anormal bir durum yok

benim kalp gözüm kapalı herhalde...

Tarih: 1 Aralık 2008, 11:54 - İp: 212.***.**8.38
valiant
valiant (üye)
İzmir / Meraklı

VALLAHİ ÜSTAD O İNSANIN HAYAL GÜCÜNE KALMIŞ NE GÖRMEK İSTEDİĞİNE BAĞLI... HER BAKTIĞIMDA AYNI ŞEYİ GÖRÜYORUM AMA HER SEFERİNDEDE FARKLI YORUMLUYORUM... SEN NEGÖRÜYORSUN....?

Tarih: 1 Aralık 2008, 18:23 - İp: 88.***.**9.28
valiant
valiant (üye)
İzmir / Meraklı

GERÇEKTEN ÇOK MERAK ETTİM NE GÖRDÜĞÜNÜ.... DALGA GEÇTİĞİMİ VEYA SİZİ CİDDİYE ALMADIĞIMI DÜŞÜNMEYİN LÜTFEN... KESİNLİKLE BAKIŞ AÇISI YORUMLAMA KİŞİYE ÖZELDİR... AMA BEN DEĞİŞİK BOYUTLARDA VE DEĞİŞİK AÇILARDAN İNCELEDİM FOTOĞRAFI AYNI AMA YORUM DEĞİŞİYOR.... MERAKLA BEKLİYORUM....

Tarih: 1 Aralık 2008, 18:32 - İp: 88.***.**9.28
rocktrak
rocktrak (Objektif)
Tekirdağ / Meraklı

OOFFFFF

YAHU NE HALE GETİRMİŞSİNİZ TOPİĞİMİ YAV

önce tatarbey'den başlayayım

tatarbey seni kutlarım, evet doğru benim de gördüğüm o hatta playboy35'te bişey görmüş ama yazmamış büyük ihtimalle o da gördü! orda bulutlarda, yukarda bir yüz var, bir göz, bir kaş görüyorum üstelik tam da kameraya bakıyor. sanki poz vermiş.. değil mi??

teyaman sıra sende : seni de kutluyorum kırk yılda bir topik yapayım dedim sayende maskara olduk bak millet benimle dalga geçiyor. sende önüne gelene takılıyorsun tatlı tatlı.. bi pazarbey eksik o da katılırsa hacivat karagöz misali olursunuz ikiniz heralde.. tyaman senden ricam şu bulutlara iyi bak fotoyu pc'ne yükle küçült bi bak, büyült bi bak. ne var orda evet bir yüz değil mi işte inanılmaz olan o, olağanüstü olan o

cinascinas sıra sizde: vallahi ben kimseyle dalga geçmiyorum. zaten durumu anlamışsınız, zaten foto artık topikte gözüküyor. umarım sende görürsün bir daha bakınız..

sultann'a: ah ah maalesef herşey benim beceriksizliğimden oldu en başta fotoyu yükleyemedim sonra görünmeyen fotoya kral çıplak masalı misali yorum yaptılar böyle olunca da sulandı tabii. bu arada henüz kızmadım, kızacak bişey yok
neyseki foto bir arkadaşımız tarafından yüklendi ve şu an yayında lütfen sizde dikkatil bakın görüyorsunuz değil mi?

Tarih: 1 Aralık 2008, 20:22 - İp: 88.***.**1.65
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Rocktrak
Tamam tamam gördüm, güzel gerçekten de, teşekkürler. Dediğim gibi bu fotoğrafı daha önce biryerlede belki de aynı yerde gördüm ama buna dikkat etmemiştim. Teşekkürle tekrar

Tarih: 1 Aralık 2008, 20:32 - İp: 85.***.**7.131
playboy35
playboy35 (Üye)
Tekirdağ / Amatör

gözü gördüm bende herkez görmüyo ama ya arkdaslara da söledım bazıları göremedii

Tarih: 1 Aralık 2008, 20:43 - İp: 78.***.**2.56
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Bence fotoğraf muhteşem ötesi berisi olmuş.
Hele gökyüzündeki el silueti çok etkili.
Küreğine sağlık çekenin,kesin NF dostudur o da.

Tuncay ne haber,ocakta tüp takıyorum arabaya,haftasonu takılırız,benzinle çok sakat,sünger gibi çekiyor.

Tarih: 2 Aralık 2008, 00:04 - İp: 78.***.**1.107