fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

Pazarbey Ve Lazut Un 5d Alma Sorunsalı

Merhaba arkidişler...

ne demiş üstad ;

kitaba hoca lazım, dumana baca lazım...
bana bir 5D lazım...

Ekipmanımı sattım, bana bir canon 5d bulun da alam... İstanbul , Ankara , İzmir gibi büyük şehirlerde yaşayanlara , etrafında 5d satan birileri olanlara ve pazarbeyle , lazut hocama duyurulur...

Temiz ve sağlam olması gerekir, sokağa atacak param yok çünkü, fazla param da yok gerçi

selamlar herkese...

Tarih: 27 Mayıs 2011, 12:57 - İp: 46.***.**8.181
bahattinakkaya
bahattinakkaya (üye)
Ankara / Meraklı

yaw bu seçim ne zamn be ya forum propaganda doldu be yaaa. bitsede geyik yapsakhhh

Tarih: 5 Haziran 2011, 19:27 - İp: 213.***.**5.245
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

bitmez emmi
daha 6 ayda da bakanlar kurulunu kurar bu imam tayfası

ondan sonra yetmez memlekette ne kadar çözemedikleri mesele varsa onun suçlarını da iskitler ve sakalar dan başlayıp göktürk imparatoruna yükleyecekler

bop eşbaşkanı sütten çıkmış ak kaşık olacak

demi abd maşası imamcılar ( refarans cia olmuş idi bu ilkokul mezunu allame imama )

Tarih: 5 Haziran 2011, 23:16 - İp: 88.***.**0.186
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

doğu perinçekmiki cia ona referans olsun emmi. keza doğu perinçekin pardon aponun kardeşinin ortağımıkine cia referans olsun.

Tarih: 5 Haziran 2011, 23:26 - İp: 85.***.**3.5
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

geçin bu işleri...

şuna bakın siz:

camera: The Classic 5d
lens : Ef 17-40 f4 L
yer : Tarla

5d+17-40 L : 2600 lira... sadece 7d : 3000 lira... firmaların pazarlama tuzağına düşmeyin, gidin eski meski , pro makine alın... en iyi renkleri alın... ucuza alın... boş verin yeni uyduruk ürünleri...

Tarih: 6 Haziran 2011, 00:20 - İp: 46.***.**2.69
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Emmi 5d video da çekiyo mu ki..Hamide ful eyç di....

Tarih: 6 Haziran 2011, 00:38 - İp: 78.***.**6.112
okyanus.
okyanus. (üye)

fujiemmi sen bunu örnek foto diye koyduysan ben hakkat o makineye beş para vermem
canon fluluğunda uç nokta olmuş resmen

emmiler 2011 higline sanroflu dsg cetta aramaktayım. sıfırı yok keza lakin ikinci el satacak olanınız varsa bana haber vere. ödeme aylık banka hesabına yatıracam.

köyemmisi cia referans oldu emmiye
apoya kardeş hikayesini bırakın emmi. adam elinizde işte ne yapacaksanız yapın.
siz görüşmeyi tercih edersiniz keza. biz ne apoyu ne kardeşini ne de muhatap alıp görüşeni istemiyoruz. bu kadar netiz keza.
her ilkokul mezunu abd den oturma izni alırsa tüm akepe seçmeni zaten abd ye gitmiş idi
selamlar emmi
ayrıcana hürmetler vs.

Tarih: 6 Haziran 2011, 00:56 - İp: 88.***.**0.186
eray0755
eray0755 (üye)
Antalya / Doğa Fotoğrafçısı

fujisever fotograf guzel lakin 7d ile 8 kare cekerken 5 d de 4 de kalirsin kus cekimlerinde 7d ilerde . yoksa 5d mark 2 almayi da dusundum ama ;/

Tarih: 6 Haziran 2011, 11:17 - İp: 62.***.**5.32
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

teknosadan fotoğraf makinesi alan bir çok heveslinin sorduğu gibi , " kaç megapiksel ?"

sizin sorular ona benziyor

d300 ile keskinliğini karşılaştırırsak mesala, fark atıyor 5d ... ve d300 ü olan arkadaş , şuan satıp 5d alma kararı aldı...yılların nikoncusu...

d300 isteyen varsa, piyasanın altına bir fiyata, satılıktır bu arada, bak demedi demeyin... ucuza gidecek lensleri ile filan...

Tarih: 6 Haziran 2011, 11:26 - İp: 46.***.**1.177
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

okyanus emmi nerden bulcen dsgli cettayı. yerli mukabili hemde silivriye yakınlığı ile bilinen ordu frenk işbirliği ile yapılan fuluans alam sana. edc li felan.

Tarih: 6 Haziran 2011, 18:20 - İp: 85.***.**3.5
okyanus.
okyanus. (üye)

emmi ben anlamadım bu imansız gavurun işini
keza araba satmakta lakin parayı virsen arabayı ekimde kasımta teslim itmekte
lakin sabit fiyat garantisi de virmediğinden teslim iderken aynı zamanda muhtemelen biraz da itelemekte
yaw renoya uyuz oldum iyice
bu kadar zevksiz bir tasarım sülalesi olur
bi tane düzgün bir arabası olmaz mı emmi

Tarih: 6 Haziran 2011, 19:37 - İp: 88.***.**4.127