pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Pazarbey'in Kesin Dönüşü

Bir birbuçuk aydır yokuz, bir Allahı'ın kulu çıkıpta bu pazarbey nerde, öldümü kaldımı demedi.
Yok yok, dostluk arkadaşlık kalmamış artık. Eskiden olsa ne topikler açılırdı.
Evimi Allah'a şükür bitirdim taşındım. Bugün Eydiesel hattımda bağlandı. Gali burdayım bende. Haberiniz olsun.
Ev için güle güleye geleceklerin önceden arayarak rezervasyon yaptırmaları ve gelmeden önce ev hediyesi için -neye ihtiyacınız var - diye sormaları önemle rica olunur.

Tarih: 3 Aralık 2007, 21:45 - İp: 88.***.**0.143
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

utandırıyonuz beni yav.

Tarih: 9 Aralık 2007, 23:19 - İp: 88.***.**5.161
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

dur biraz da kızdıralım
pazar amca artık döndün şu başlığı değiştireliim ya 1 hafta oldu hala dönme dolap gibi dönüp durma başlığa da yeni bir isim bulalım artık: pazarbeyin villadan ilk izlenimleri

Tarih: 9 Aralık 2007, 23:43 - İp: 78.***.**8.32
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

iyi iyi last hope. sıcacık valla. oh ne güzel.

Tarih: 10 Aralık 2007, 18:22 - İp: 88.***.**8.232
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

böyle ilk izlenim mi olurmuş ya biraz teknik bilgiler ver olur ya inşaat işine girecekler için faydalı bilgiler olsun zamzonu böyle anlatmıyordun aynı "düğmesine basıyom fotoğraf çekiyoo" der gibi

Tarih: 10 Aralık 2007, 21:47 - İp: 78.***.**8.32
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Bak bizim oğlan.(bizim oğlan buralarda kardeş ve çok sevilen yakın insanlar için kullanılan bir isim tamlamasıdır) YErden ısıtma yaptırdım malumunuz. Koridorlar banyolar ve mutfak fayans. Çamaşır odasıda. Oralar mükemmel ısınıyor.Ancak kalan odalar laminat parke. Biraz daha az ısınıyor. Yerden ısıtmada kesinlikle fayans tavsiye ederim. Şimdiki fayanslarda kayma falan gibi bir dert yok. Ayrıca çok estetik fayanslar var. BEn birinci sınıf kullandım.Ancak defolusuda var.
Hısılı kelam artık ev ısınma konusunda düzene girdi. Kazanı 42-43 derecede yakıyorum. Odalar 22 derece oluyor. Aslında fayans kullansaymışım her yerde sanırım 40 derecede yaksam bile yetecekmiş. Şu an itibariyle yaklaşık aylık 200-250 ytl arasında yakıyorum. Ama zamanla bu azalacakmış. Zİra bina yeniymiş.

Tarih: 10 Aralık 2007, 23:01 - İp: 88.***.**8.232
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Senin binan yedi senede oturacak temeli esası yerine..Anca.
Arada sırada evde duvarlar saten ise,çatlamalar da göze çarpacak.İnşallah kolon ve kirişleri sağlam bağlamışlardır ,esneme payı da varsa sorun yok,sallanırsınız o kadar,zelzele anı..

Tarih: 11 Aralık 2007, 00:55 - İp: 88.***.**3.50
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

kumköy abi pazar amcamızın yüreğine indirecen ne o zelzele felan

Tarih: 11 Aralık 2007, 12:23 - İp: 78.***.**8.32