ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Osym Lys Soru Hatasi

Ozansanin kendi bulusudur bilmiyorum baskalarida buldumu???...

Biyolojisini,Kimyasini falan karistirmislar hatalari bulmuslar ancak kimse yabanci dillerden bahsetmiyor.Oysa oylesine buyuk bir hata varki ingilizce LYS 69. soruda.

69.soru bir ingilizce cumleyi turkceye ceviri sorusu ve bu soruda cumle sonundaki "Southeast Asia" turkcesi "guneydogu asya"Turkceye yapilan cevirilerde hicbir sikta yer almiyor.

#ozansan' tarafından 27.06.2011 12:52:49 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Haziran 2011, 09:24 - İp: 221.***.**3.132
ozansan
ozansan (üye)

Sorunun cevabi hangi SIK?

F-) hicbiri

#ozansan' tarafından 27.06.2011 12:53:38 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Haziran 2011, 12:51 - İp: 221.***.**3.132
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

iki eliyle bi .... dogrultamamak diye argo bir deyim vardır.
bunların yaptıgı da bu. bukadar vasıfsız bu kadar beceriksiz bu kadar yüzsüz insanlar görev basında.
koca sene hatasız şaibesiz tek bir sınav yapamadılar. gerci baskanı bile intihalci olan kurumdan ne bekleyeceksin.

çoluk çocuğun hakkını, zamanını, hayallerini umutlarını heveslerini, gelecege inanclarını hiç ettiler.

allah bunların belalarını versin. bunlara ses etmyen, savunanların da belasını versin. iğrenç mahlukat sürüsü

Tarih: 27 Haziran 2011, 13:48 - İp: 88.***.**8.140
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

işin sırrı badem bıyıkta.

ayıp yaw. ben o adamın yerinde olsam utanır sokağa bile çıkamazdım.
markete ekmek almaya bile gidemez idim.
makarnayı ekmeksiz kaşıklar idim.

Tarih: 27 Haziran 2011, 14:01 - İp: 88.***.**0.43
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

makarnaya ekmeğe abanmaktan bu halde bunlar zaten,

boylesinde utanma duygusu olsa, su olanlardan sonra kendi kendilerini bogarlardı

Tarih: 27 Haziran 2011, 14:36 - İp: 88.***.**8.140
ozansan
ozansan (üye)

Yani 1 soru neler degistiriyor once bunu irdelemek gerekir.Belki 10.000 kisi belki 20.000 bilemiyorum artik.Bu soruyu yada ceviriyi bilen kisinin o kadar emegi ve calismasi eger soru iptal edilirse hic oluyor.Eger iptal edilmezde bu sekilde verilirse benim gibi "ama o sozcuk hicbir SIKTA yoktu bende bos buraktim" diyenlerde avucunu yaliyor.

Hani Futbolda kural hatasi olurda mac iptal edilir ya,buda ayni hesap...Tabi bilemiyoruz napiyorlar kendi ic dunyalarinda ve ne bahane bulacaklar bakalim bunada.O sozcugu etkisiz eleman ilan ederler belki matematik de vardi sorunun icinde falan diyerek

Japonyada olsa adam harakirisini yapmisti...Bizimkilerde baskalarini yapmaya devam ediyor

Yani cikipta ozur dileriz,hatalar sunlar,bakin burdada var falan hicbir aciklama yok pes yani...Millet inceleyecek ancak kendi kendine ve hatalariniz var diyecek,sonra bi dusunecek beyefendiler

#ozansan' tarafından 27.06.2011 15:06:32 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Haziran 2011, 15:01 - İp: 221.***.**3.132
ozansan
ozansan (üye)

Cumleye gore malezya,ingilterenin ihracatini en fazla yaptigi 2.ulke...O ha o ha o ha...
Dogrusu ;Malezya ingilterenin guneydogu asyada ihracat yaptigi 2. en buyuk ulke.Aradaki farka bak...

Amerika,Almanya,Fransa ve Hollanda diye giden bir siralamalari var ihracatta.Ama bu soru ile bu bilgide curutulmus oldu...Bizimkiler tum datalari hic etmisler

Sorunun yanlis olmasini burakalim,yanlis bilgi verdigi icinde hukmen maglup olmasi gerekir

Tarih: 27 Haziran 2011, 15:18 - İp: 221.***.**3.132
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Dünyanın en iyi 100 üniversitesi arasında bulunmayan ülke aşağıdakilerden hangisidir?

A-) Tayvan
B-) Türkiye
C-) Güney Kore
D-) Çin

Tarih: 27 Haziran 2011, 15:59 - İp: 78.***.**3.54
ozansan
ozansan (üye)

e

Tarih: 27 Haziran 2011, 18:35 - İp: 221.***.**3.132
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

E şıkkına abd yi koycağdım lakin ilk sırada o var.

Tarih: 27 Haziran 2011, 22:12 - İp: 78.***.**3.54
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Yandaşların candaşların cemaatçilerin sınav sorusu olmayan sorucuğa cevap vermeye yürekleri yetmez daha doğrusu yüzleri tutmaz.

Onlar çıkıp burada diyemezler beyler dünyanın ilk yüz üniversitesi arasında 97 tanesi devlet 44 tanesi vakıf üniversitesi olmak üzere 141 üniversitesi bulunan TÜRKİYE YOK diyemezler. Malesef Tayvan, G.Kore ve Çin üniversitelerinin olduğu ilk yüz üniversite arasında eğitim sistemi çökmüş olan TÜRKİYE YOK!!! meb e yandaşlara candaşlara ve malum cemaatçilere duyrulur.

Tarih: 28 Haziran 2011, 16:12 - İp: 78.***.**1.20