hdm
hdm (üye)
Yozgat / Amatör

Ortalık Ayağa Kalkıyor

Beyaz Show’da bu gece ortalık ayağa kalkıyor

Cem Yılmaz, Özlem Tekin, Gürgen Öz, Sermet Erkin, Tuna Orhon, Ali Taner Baltacı ve müzik gurubu Biosoka geliyor...

Tarih: 10 Kasım 2006, 20:56 - İp: 85.***.**7.122
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

yarın termodinamik sınavı var ama bu programı izlemeye değer!!!

Tarih: 10 Kasım 2006, 20:57 - İp: 85.***.**7.122
hdm
hdm (üye)
Yozgat / Amatör

arkadaşlar bu bölüm kaçmaz süper olacak ayrıca süper bir haber daha bu hafta makina ( zaga ) başlıyorrrrrrrrrrrrr...
çarşı televizyona karşı, ama beyaz ve makina hariç...

Tarih: 10 Kasım 2006, 20:58 - İp: 85.***.**7.122
q.melike
q.melike (üye)
Yurtdışı / Amatör

ya mutlaka izleyecem de bizim aksilik tv birtek malum kanal kötü çekiyor ya bakalım çatal matal sokacağız sağına soluna artık
bu arada bizim arkadaşlar da stüdyoda seyirci olarak konukmuş
saati iple çekiyorum

#q.melike' tarafından 10.11.2006 22:42:40 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Kasım 2006, 21:00 - İp: 81.***.**3.199
hdm
hdm (üye)
Yozgat / Amatör

bunlar zıvanadan iyice çıktı arkadaşlar biri dur desin bunları...vize dönemi napıyo bu öğrenciler...

Tarih: 10 Kasım 2006, 21:03 - İp: 85.***.**7.122
q.melike
q.melike (üye)
Yurtdışı / Amatör

gün boyu çalıştık alla alla.
kendimizi ödüllendiriyoruz herhalde

Tarih: 10 Kasım 2006, 21:18 - İp: 81.***.**3.199
deepsea
deepsea (üye)
Adana / Meraklı

sınav pskolojisi öyle bişeydir ki,sınava çalışmak dışında herşeyi yapmak istersiniz..hatta normal zamanda aklınıza gelmeyen pekçok şey gelir sınav haftasında sizi dürter hadi şunu yap diye. yaşadım biliyorum..ama geçmişte kaldı..Allah bi daha sınava girmeyi göstermesin..çok kötü çok..sırf bunalım..
mesela ben birgün ertesi gün sınavım var ama çalışmak ne mümkün..attım kendimi dışarı.hiç yaptığım yada yapacağım bişey değildi..otoyol üstünde dürüm tır vardı.24 saat açık..kar yağıyor dışarda.moral bozuk..sabaha kadar o tırın önünde vakit gecirdim..yoldan gecen arabaları otobüsleri gecenin ışıklarında ve sessizliğinde çay sigara eşliğinde ve yağan kar altında izlemeyi tercih ettim..tarifi yoktu.dondum bide o ayrı mesele.bir baktım saat 6 olmuş ama beni onu yaşamaya iten nedenler elbetteki sadece sınav stresi değildi..bazen yanlız olamk istiyorsunuz ama gideceğiniz yer öyle bir yer olmalı ki....bugün hala keyifle anmalıyım ...
içinizden ne geliyorsa yapın arkadaşlar..kasmayın kendinizi..benim ertesi günkü sınavım uluslararası ilişkilerdi..ve tek satır çalışmadan giridğim sınavdan 90 ı çaktım....herkese sınavda başarılar dileyim..topicle alaksız oldu ama.. bu seferlik affedin

#deepsea' tarafından 10.11.2006 21:35:21 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Kasım 2006, 21:32 - İp: 88.***.**5.215
burfak
burfak (üye)
İstanbul / Amatör

efsanesin deepsea!
yürü be!

Tarih: 10 Kasım 2006, 21:38 - İp: 141.***.**2.113
q.melike
q.melike (üye)
Yurtdışı / Amatör

geçen sene vizelere feci çalıştık ev arkadaşlarımla
sınavda afalladık
finallere hergün 2 film izleyerek hazırlandık
sonuçlar çok iyiydi.
bilmiyorum alakası varmı ama stres denen şu ilet hakikaten başarısızlığını getiriyor.
rahat olmak lazım
tabi kastım umursamamazlık değil
hayat sınavı daha önemli değilmi arkadaşlar

Tarih: 10 Kasım 2006, 21:45 - İp: 81.***.**3.199
hdm
hdm (üye)
Yozgat / Amatör

hasan keleş ktüde ekol adam bu adamın sınavını çalışarak geçen kişi yok daha... nasıl geçileceğini çözende yok napsak ne etsek aranızda keleşin dersini geçen ktü lü varmı arkadaşlar...

Tarih: 10 Kasım 2006, 22:29 - İp: 85.***.**3.251
q.melike
q.melike (üye)
Yurtdışı / Amatör

eyvaaah
Allah yardımcın olsun kardeş

Tarih: 10 Kasım 2006, 22:33 - İp: 81.***.**3.199